За неизкоренените детски навици

  • 1 242
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Ох, Доне, Шуши, развеселихте ме  hahaha

Сестра ми е била адски злояда и се прибирала от детската градина със супа по джобовете  Joy

# 16
  • Мнения: 15 619
 newsm78 Чеша се там, където не ме сърби /за да съм точна/. newsm78

# 17
  • Мнения: 2 759
            Спя с пръстче в устата  yes.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ям си кожичките около ноктите. Преди бяха самите нокти, та има напредък. На 14 се отказах от тях. Сега ще почакам до 28, долу виж съм се отървала и от навика с кожичките. Има да си чаакам...

# 19
  • Мнения: 361
Спя на светната нощна лампа  Confused
И аз така Peace

# 20
  • Мнения: 2 550
Сервират ли ми супа, хващам чинията и изливам всичко на земята  Laughing
Често си бърша ръцете от дрехите  Embarassed Хапя си долната устна и си гриза ноктите.

# 21
  • Мнения: 1 942
Често си бърша ръцете от дрехите

Какво означава това? Две мами го написаха, първия път помислих че е грешка при писането, но може би е нещо дето не ми е ясно  newsm78

# 22
  • Мнения: 601
И аз си ям ноктите. Сополи- недолюбвам. Хапя си долната устна - поскоро несъзнателно, не при специфични състояния  hahaha . И ръцете си ги бърша понякога - в дрехите, от външната им страна   hahaha.

# 23
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Спъвам се,мразя тъмното и да спя сама!

# 24
  • Мнения: 4 068
Почти непрекъснато си въртя кичур коса. Имах една учителка в средното, която направо пощуряваше от този мой навик и какво ли не прави, за да ме отучи, но.....не успя. Mr. Green

# 25
  • Мнения: 4 585
    Ами като видя деца да се пързалят и се захласвам, и накрая помолвам за нечия шейничка и аз да се пусна. И тая зима го направих.
   А, от по-стар навик, като видя женска гърда и се залепям като пиявичка.

Общи условия

Активация на акаунт