Аптамил???

  • 2 076
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Кажете ми млякото Аптамил добро ли е за бебка?До сега се хранехме с НАН,но от него много трудно акаме  Embarassed,а познати ми казаха че аптамил ще оправи нещата!Споделете и вашето мнение!Благодаря!

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 07:45 от Vivi

# 1
  • Мнения: 2 673
Ние бяхме на НАН, но не го хареса. Минахме на Аптамил, но се обрина. Най-добре е да даваш ХА. Аз избрах НУТРИЛОН КОМФОРТ 1. Вкусно е, прие го добре, помага за колики, запек, и е хипоалергенно. Peace На цена е колкото Аптамила.
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

# 2
  • Мнения: 174
Ние също бяхме на НАН и също се запекохме...казват че от НАН-а бебоците само се надуват,не ги засища много....Сега сме с Аптамил и детето е видимо доста по спокойно..ака по 1 път на ден ,чат пат и през ден,но не се мъчи като ака...
Аз знам че Нутрилон Комфорт е по- скъп от Аптамила...някъде 12 лв на кутия...Аптамила е около 20лв 800гр

# 3
  • Мнения: 574
Ако проблема е акането давай ФРИЗОВОМ,аптамила спезиално при нас не помага срещу запека,но по принзип е много добро АМ Peace

# 4
  • Мнения: 1 951
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

Всички адаптирани млека съдържат полизахариди, които са всъщност въглехидрати. Ето тук може да видите състава на адаптираните млека http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=116208.0

# 5
  • Мнения: 27 524
Ние бяхме на НАН, но не го хареса. Минахме на Аптамил, но се обрина. Най-добре е да даваш ХА. Аз избрах НУТРИЛОН КОМФОРТ 1. Вкусно е, прие го добре, помага за колики, запек, и е хипоалергенно. Peace На цена е колкото Аптамила.
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

Не съм съгласна!

Аптамил е супер мляко!

# 6
  • Мнения: 832

Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

Не съм съгласна!

Аптамил е супер мляко!

 Peace
Няма такова нещо, че от Аптамила се дебелее, от него се качва колкото и от другите млека. Моят син е бил на Аптамил от 3 месечен и никога не е бил дебело дете, даже един месец беше качил само 70 гр.. Много си е хубаво млякото.

# 7
  • Мнения: 82
Аз започнах да давам Аптамил от 2-я месец и за сега съм много доволна.Педиатърката ни го препоръча,т.к. не предизвиквал запек и наистина е така Grinning

# 8
  • Мнения: 869
Ние бяхме на НАН, но не го хареса. Минахме на Аптамил, но се обрина. Най-добре е да даваш ХА. Аз избрах НУТРИЛОН КОМФОРТ 1. Вкусно е, прие го добре, помага за колики, запек, и е хипоалергенно. Peace На цена е колкото Аптамила.
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула

Не съм съгласна!

Аптамил е супер мляко!
newsm10 newsm10 newsm10

# 9
  • Мнения: 948

Аптамил е супер мляко!
PeaceНа същото мнение съм!До годинката сина ми пиеше Аптамил.Не сме имали никакви проблеми! Hug

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Като се роди в родилния дом му даваха Нан, смених го с Фризолак и след последвали проблеми дадах Аптамил.Детето ми го пи 2г.2м., проблеми не е имал от млякото.За мен е най-хубавото АМ Wink

# 11
  • София
  • Мнения: 1 248
Ние бяхме на НАН, но не го хареса. Минахме на Аптамил, но се обрина. Най-добре е да даваш ХА. Аз избрах НУТРИЛОН КОМФОРТ 1. Вкусно е, прие го добре, помага за колики, запек, и е хипоалергенно. Peace На цена е колкото Аптамила.
Милумила е също както Аптамила на Милупа, но съдържа полизахариди и от него бебоците дебелеят..поне така съм чела..и чула
Не съм съгласна!
Аптамил е супер мляко!
newsm10 newsm10 newsm10
Peace

# 12
  • Мнения: 100
Ние пък сменихме Аптамил, заради нередовното акане. Сега сме с Нутрилон и определено по-добре му понася на бебчо.

Както беше казала Никол в една друга тема: всички млека са еднакво добри и еднакво лоши.

Супер е това мляко, което му понася най-добре на детето ти. За жалост многото проби не са препоръчителни, затова късмет в избора.

Това, което ми обърнаха внимание за Аптамил, е че има много нишесте в него. Направих сравнение и нишестето наистина е 2,5 пъти повече в Аптамил отколкото в Нутрилон. Ние също наддавахме ударно с Аптамил, така че може и да има нещо вярно в твърденията, че Аптамил понапомва малко дечицата.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 605
Определено съм на мнение, че Аптамила е най-доброто мляко!

# 14
  • София
  • Мнения: 15 219
Аз давах Аптамил и бях много доволна от него, сестра ми-също. Но не на всички бебета действа добре, за съжаление. Тук много майки са писали суперлативи за него, но и доста са се оплаквали.
Моя приятелка смени Фризолака от родилното с Аптамил, но бебето й беше все запечено почти месец. Смени го с Нутрилон Комфорт и си реши проблема.

# 15
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Определено съм на мнение, че Аптамила е най-доброто мляко!
АЗ също

# 16
  • Мнения: 1 013
Най- удачно е да избереш мляко, което най-добре се понася от твоето дете. Аз се убедих, че всяко бебе реагира по своему на определен вид мляко, било то и най-доброто. И аз четях, че Аптамил е за предпочитане- като резултат- до 4-тия месец изключително трудно акане, сменихме с Аптамил 2 и на втория ден -жестоко разстройство, явно е имало някаква съставка в Аптамил 1 ,която е действала затягащо, аз друго обяснение нямам, щом след смяната акането се нормализира. После пък в един момент към 6-ия месец изобщо отказа мляко, сменихме с Милумил, което е по-ароматизирано и започна да го яде, но за сведение изобщо не стана пухкаво бебе от него- напротив- на 8 м. е 7,400 кг. Така че явно е индивидуално.

# 17
  • Мнения: 327
От родилния дом е на Аптамил Peace

# 18
  • Мнения: 1 483
От родилния дом е на Аптамил Peace
  newsm10 newsm10 newsm10 и ние така

# 19
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
И ние сме с Аптамил и до скоро много трудно акаше. Този проблем се реши след като захраних и сега пък няма спиране. Laughing
Така че решението ти ще е трудно.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 537
Ние сменихме "1000 вида#Crazy млека, но в крайна сметка, най-добре приемаше "Аптамила"  Peace и до последно си останахме на него.

# 21
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Ние сме на Аптамил и нямаме никакви проблеми....

# 22
  • Мнения: 990
Аптамил е едно от най-добрите млека  Peace

# 23
  • Мнения: 5 103
Ние също сме на Аптамил Peace

# 24
  • Мнения: 5 391
И аз съм много доволна от Аптамил Peace

# 25
  • Мнения: 2 849
Аптамил ,според мен е по-добрия вариант . Peace

# 26
  • Мнения: 910
В родилния дом ми препоръчаха Аптамил и само него съм използвала Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 6 011
Моят син е на Аптамил и се изхожда веднъж на 4 дни/на 3.5 мес. е/.Явно си зависи от детето.

# 28
  • Мнения: 439
Ние сме от два месеца на Аптамил и съм страшно доволна-идеално ни засеща Peace

# 29
  • Мнения: 140
Аптамил е наистина хубаво мляко и се харесва на децата,но явно много са чувствителни към него,защото Мая се изрина и трябваше да го спрем.Сега сме на Нутрилон Омнео и нямаме проблеми.

# 30
  • Мнения: 429
При нас проблемът със запека изчезна с Аптамил.

# 31
  • Мнения: 451
ние сме на Аптамил, но ще го сменям защото бебка качва със страшна скорост. Иначе много добре си я засища, ака всеки ден и никога не се е обривала. Млекото си е добро

# 32
  • София
  • Мнения: 3 677
Лично моя син се запече от Аптамил-а,въпреки че казват че не можело.Да ама има и изключения....
Аз и той не харесахме това мляко- и заради запичането ,и заради характерния зелен цвят на акитата Sick
Проблема с повръщането,коликите и запека си решихме с Фризовом Peace

# 33
  • Мнения: 1 101
Определено съм на мнение, че Аптамила е най-доброто мляко!
АЗ също
И аз съм на същото мнение  Peace

# 34
  • Мнения: 4 784
Кърмех, обаче бебо не наддава въобще. На 20 ден не беше качил и грам и все още имаше силна жълтеница. Препоръчаха ми Аптамил и сега сме на него, но за седмица е качил само 200 грама! Въпреки това, много майки ми го препоръчват и смятам да остана на него, осен ако докторката не каже друго... newsm78

# 35
  • Мнения: 3 405
Любо го хранех с Аптамил 1, не го запичаше, но повръщаше (както и от фризолака) Сега е на Аптамил - антирефлуксно, но ака трудно. Изчетох и питах доста и установих, че за всяко дете е различно.

Само Фризовом не съм давала ooooh!

# 36
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ние сме на Нутрилон и да чукна на дърво нямаме за сега забелжки  Peace

# 37
  • Мнения: 191
Аз му давам Фризовом. Пробвах с Нутрилон Комфорт 1, но се запече.

# 38
  • Мнения: 255
Откакто се е родил, моят син е на Аптамил. Никога не сме имали проблеми. Изхожда се даже по 2, 3 пъти на ден. Сега сме на Аптамил 3 и направо не знам как ще го отучвам, много си го харесва и без вечерното си мляко не може.

Общи условия

Активация на акаунт