как да върна тръпката по между ни?

  • 14 062
  • 42
  •   1
Отговори
здравейте, след изчетените тук теми си позволих да ви задам този въпрос, знам че рецепта за идеални отношения няма, но нещо съм в дупка, според мъжа ми сме в криза, и искам да  върнем страстта по между ни, да си намерим общи интереси или знам ли и аз, много го обичам , той ми казва същото,въпреки това се беше поувлякал скоро по друга /уж там  нямало нищо, а аз само ревнувам,била само приятелка/ сега само се съмнявам, и  ми се иска нещата по между ни да са  хубави, помогнете ми със съвет какво правите вие в такъв случай,мерси Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 1 444
Няма точна рецепта за това.Отидете на почивка само двамата например.Това доста освежава отноженията.Излизайте от време навреме някъде на кафе, кино или просто на разходка.Говорете, питай го как е минал денят му, бъди мила, нежна, поглези го.Усмихвай се непрекъснато и бъди по-закачлива и ведра, постарай се да изглеждаш добре у дома, а не разпасана по домашному, като прислужница.То ние в това се обръщаме неминуемо с всичките си ангажименти у дома, с грижата за децата.Но ти се постарай да си винаги свежа и добре изглеждаща.Мъжете обичат това и го забелязват.
Успех!!! Дано освежите връзката си и и дадете ново начало.  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами нищо особено не правя. Знам, че сега ще се изредят 330 мнения как трябва да си купуваш секси бельо, да го накараш да ревнува, да си смениш прическата, ала-бала. За мен това са смехории от филмчета и книжки, в реалния живот тези неща са секси и интересни, когато всичко между двамата е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Тогава са забавни, и още как Flutter Но когато ти е тъпо с другия, и по прашка със звънчета да ти се изтипоса, все тая hahahaСкромният ми опит показва, че тези спадове в отнощенията са нормални, идват и си отиват без да се прави нищо особено. Е, не говоря за много сериозни кризи, когато между двамата зейва пропаст, появяват се трети лица и т.н. Говоря за временната липса на инерес към другия. Пак си го обичаш, само дето поредпочиташ да се наспиш, вместо да си говориш с него до сутринта Laughing Това са нормални явления след няколко години съвместен живот. После периодът отминава и идва друг, по-горещ Wink Не прави драми Peace
Знаеш ли, има едно нещо което винаги помага. Почивката заедно на някое хубаво място за 2-3 дни. Ида не се скъсате от романтика и секс, поне ще се разнообразите. Ако имате възможност - направете го непременно, после ще се чувстваш нов човек   bouquet

# 3
  • Мнения: 4 380
Няма точна рецепта за това.Отидете на почивка само двамата например.Това доста освежава отноженията.Излизайте от време навреме някъде на кафе, кино или просто на разходка.Говорете, питай го как е минал денят му, бъди мила, нежна, поглези го.Усмихвай се непрекъснато и бъди по-закачлива и ведра, постарай се да изглеждаш добре у дома, а не разпасана по домашному, като прислужница.То ние в това се обръщаме неминуемо с всичките си ангажименти у дома, с грижата за децата.Но ти се постарай да си винаги свежа и добре изглеждаща.Мъжете обичат това и го забелязват.
Успех!!! Дано освежите връзката си и и дадете ново начало.  bouquet

 hahaha Извинявай, но не разпасаността издава прислужницата, а поведението, което си описала и съветваш. Угаждайте им още и им седете "диван-чопраз" и нищо освен липса на уважение няма да получите в замяна, защото сами ще престанете да се уважавате.

# 4
мерси за отговорите, у нас се обличам хубаво, белъото ми е на ниво,не съм се запуснала както се предполага за женените ,не се държа така 4е само му угаждам.........просто не знам какви усилия да положа нещата да потръгнат  newsm78

# 5


ami az sum se zapusnala 20 kila otgore s kosa na polovina s ogromen korem obsto vzeto na nisto ne prili4am no.... me obi4a samo me celuva i pregrusta - ta misulta mi e niama 4ak tolkova zna4enie kak izglejda6.

# 6
  • София
  • Мнения: 10 858
Ами нищо особено не правя. Знам, че сега ще се изредят 330 мнения как трябва да си купуваш секси бельо, да го накараш да ревнува, да си смениш прическата, ала-бала. За мен това са смехории от филмчета и книжки, в реалния живот тези неща са секси и интересни, когато всичко между двамата е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes. Тогава са забавни, и още как Flutter Но когато ти е тъпо с другия, и по прашка със звънчета да ти се изтипоса, все тая hahahaСкромният ми опит показва, че тези спадове в отнощенията са нормални, идват и си отиват без да се прави нищо особено. Е, не говоря за много сериозни кризи, когато между двамата зейва пропаст, появяват се трети лица и т.н. Говоря за временната липса на инерес към другия. Пак си го обичаш, само дето поредпочиташ да се наспиш, вместо да си говориш с него до сутринта Laughing Това са нормални явления след няколко години съвместен живот. После периодът отминава и идва друг, по-горещ Wink Не прави драми Peace
Знаеш ли, има едно нещо което винаги помага. Почивката заедно на някое хубаво място за 2-3 дни. Ида не се скъсате от романтика и секс, поне ще се разнообразите. Ако имате възможност - направете го непременно, после ще се чувстваш нов човек   bouquet

Абсолютно вярно Peace




# 7
  • Мнения: 811
A въпросната му "приятелка" разкарахте ли я от живота си? Ако не - направете го! Моето мнение е, че един женен мъж не може да си има просто приятелка, без да има или да е имало секс. Просто приятелка може да е само жена, с която се познават от години, дори от детските или юношеските години. Когато се освободите от "приятелката" ще се почувствате близки отново, щом се обичате! И наистина е много добра идеята да заминете някъде, колкото за по-дълго - толкова по-добре  Peace

# 8
  • Мнения: 4 965
Белинда е права - когато си по-дълго с един човек, минавате през различни етапи на връзката и това не означава, че не се обичате. Естествено, поддържането на външния вид и т.н., са много хубаво нещо - но, не ако ги правиш "заради него" (усеща се фалшът). Прави това, заради себе си (купувай си хубаво бельо, козметика и т.н., защото ти ще се почувстваш добре, за свое самочувствие, а не, защото искаш да му угодиш) - харесвай се и се уважавай, за да те харесва и той. Угаждането - трябва да е взаимно - иначе другото е слугинаж.
Относно "приятелката" - разкарайте я (и двамата). Щом се е появила скоро няма начин да е "просто приятелка" (Доминика го е казала много хубаво). Обясни му, че не приемаш "приятелството" им. Ако ли не, ясно го попитай той как би приел ти да имаш "приятел".
И задължително изкарвайте повече време заедно - само двамата. Отидете в някоя вила планината, отидете на кино, на ресторант - говорете си разни неща, различни от тези вкъщи (примерно, збравете за деца, ремонти, тъщи и свекърви).

# 9
  • Мнения: 17 546
Има ли сготвена, топла храна, стана ли от компютъра да изпия чаша вино с него, като му поднеса вечерята и легна ли си на време няма по-обичана жена от мен дори и след тези почти 18 години! Smile

# 10
  • Мнения: 423
И при мен нещата са подобни. Но ми се струва че аз повече ревнувам отколкото трябва. Имаме дете на 1г. и съответно аз си стоя вкъщи с дъщеря ми а мъжа ми ходи всеки ден на работа и аз си мисля разни глупости и вечер съм нервна, когато се прибере вместо да съм по-спокойна. Незнам отвътре ми идва а не го искам да е така.  Ревнувам от всичко.

# 11
  • Мнения: 145
И при мен нещата са подобни. Но ми се струва че аз повече ревнувам отколкото трябва. Имаме дете на 1г. и съответно аз си стоя вкъщи с дъщеря ми а мъжа ми ходи всеки ден на работа и аз си мисля разни глупости и вечер съм нервна, когато се прибере вместо да съм по-спокойна. Незнам отвътре ми идва а не го искам да е така.  Ревнувам от всичко.

Мила в началото на нашата връзка не бях изобщо ревнива , но после когато се задълбочиха нещата малиииииииии - адска ревност . Той караше и дневни и нощи смени и след всяка нощна смяна беше луда ревност с коя ли е бил , какво са си приказвали и сумати глупости , ревнувах от колежки , колеги ВСИЧКИ . Ще излъжа ако кажа че ми беше хубаво , НО в един миг осъзнах че така не става само се карахме , вместо да прекараме времето си заедно хубаво аз само му правех проблеми и сцени на ревност . И така аз вече признала големия си проблем (то нямаше как всички го забелязаха) решихме да го преодолеем заедно и с много усилия и вяра в него че след като е с мен и ми казва че ме обича и работи за нас , за нашата връзка сега нямам грам съмнение , защото това само рушеше нашата връзка и зейваше бездна м/у нас .
Аз сега съм бременна и като теб си седя в къщи , но не се съмнявам в него и така дишам по - спокойно . Надявам се и при теб да се получи , защото знам какво е .

# 12
  • Мнения: 139
1. Започни да се оглеждаш наоколо (не нагло). Като сте на раходка или пазар бегло му подхвърли колко секси изглежда някой минувач (с около 3-4 годинки по-млад от него);
2. Тръгни на фитнес (достатъчно е веднъж на около 10 дена).
3. Купи си спортно списание, където има снимки на оскъдно облечени мускулести мъжаги и го остави на видно място у Вас.
4. Зареди се пред телевизора късно вечерта с масажен лосион, по ефирно бельо точно когато дават не друго, ами ФУТБОЛЕН МАЧ от испанското първенство.
5. Малко след като сте си тръгнали от събиране със семейни приятели му подхвърли небрежно "Колко добре изглежда Иван (например) напоследък"
6.Дръж се приятелски с него.
7. Известно време (не 2 години, да се разберем) му отказвай секс.
8. След като известно време "не си му давала" и се заемете със сексодеяние - просто лежи си и гледай в тавана, а ако попита какво има - ми давай направо "Не ми е хубаво"
9.
10.
.
.
Накратко, подай му топката, с нелеката задача да се върне тръпката трябва да се заемат двамата партньори. Нека той види, че на планетата Земя Той не е единствен представител на вида си и нека също се замисли как да върне тръпката в отношенията Ви, без да наруши хармонията. Всеки заслужава да бъде нечия тръпка.

# 13
  • Мнения: 364
Няма точна рецепта за това.Отидете на почивка само двамата например.Това доста освежава отноженията.Излизайте от време навреме някъде на кафе, кино или просто на разходка.Говорете, питай го как е минал денят му, бъди мила, нежна, поглези го.Усмихвай се непрекъснато и бъди по-закачлива и ведра, постарай се да изглеждаш добре у дома, а не разпасана по домашному, като прислужница.То ние в това се обръщаме неминуемо с всичките си ангажименти у дома, с грижата за децата.Но ти се постарай да си винаги свежа и добре изглеждаща.Мъжете обичат това и го забелязват.
Успех!!! Дано освежите връзката си и и дадете ново начало.  bouquet

Абсолютно вярно!!!

Угаждайте им още и им седете "диван-чопраз" и нищо освен липса на уважение няма да получите в замяна, защото сами ще престанете да се уважавате.

Какво значи да не им "угаждаме"? Нима да попиташ съпруга си как е минал денят му, да си мила и нежна е угаждане, което автоматична води до липса на уважение?! Нима да отидете на кино, кафе или разходка е пак угаждане? Не мисля.

Според мен отношенията между двама души не са даденост - те трябва да се подхранват и развиват, в противен случай всичко рано или късно рухва. И страстта си отива бързо, когато ги няма малките неща като топла вечеря, чаша вино и обсъждане на изминалия ден, нежна прегръдка и т.н
Няма точна рецепта или по-точно всеки носи своята рецепта в сърцето си. Всеки познава любимия си човек, знае потребностите му. Все си мисля, че когато даваш, няма начин да не получиш в замяна. Щом някога е имало любов, разбиране, уважение и страст - пак може да я има.

Успех!  Praynig Дано намерите отново пътят един към друг!  Hug

# 14
  • Мнения: 1 120
в една друга тема писах,че е хубаво да си припомните нещата,които сте правили в началото на връзката и да се върнете към тях
като начало целувайте се повече.напоследък наблюдавам,че двойките се целуват много малко-това не е хубаво

Общи условия

Активация на акаунт