Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора

Здравейте бъдещи и настоящи мами. Днес сутринта си направих тест, след като цикълът ми закъсня с 3-4 дена. Теста показа, че сам бременна. Не можех да повярвам, с мъжа ми почти от една година се опитваме. Обаче се чудя да се радвам или не, възможно ли е да е грешка? Направих си втори сега следобяд и той показа същото... Нямам търпение да отида при гинеколожката си и трябваше с някой да споделя, за това ви и пиша. #Crazy
Всяка събота отивам да тропам народни танци, сега се чудя дали да отида, може ли да му навреди това??!
Целувки !
Цитирай

BG

значи тестът е след закъснение? честито   bouquet аз бих пропуснала танците тази събота. най-добре е да питаш лекарката.  Smile
Цитирай

Русе

Честито! Радвам се като чувам такива новини!
Цитирай

Честито. При положение че и двата теста показват 2 чертички- не може да е грешка.Пази се и недей много да тропаш.Леко бременеене и отивай на гинеколог да си видиш бебчето. Hug
Цитирай

Варна

Честито и от мен  smile3501! Аз на твое място бих пропуснала танците, все пак първите 3 месеца от бременността се водят рискови, така че по-добре без тях известно време.
Цитирай

gatorland

Хайде честито  bouquet. Внимавай с танците сега Mr. Green
Цитирай

София

Да ти е честита голямата радост   bouquet
Цитирай

Честито и от мен!Леко бременеене! Laughing
Цитирай

Мерси много! Май наистина ще пропусна танците, да не дърпам дявола за опашката...
Цитирай

Варна

честито  bouquetЛеко бременеене Hug
Цитирай

старата столица:)

Честито, миличка!  bouquet
Цитирай

не е грешка.честито,леко бременеене и здраво бебче.представям си как се чувстваш-аз 6 месеца не можех да забременея и се бях ошашкала,а за година сигурно щях да се побъркам.радвам се искрено за теб  bouquet
Цитирай

Варна

И аз не вярвах в началото, ама то е защото много го искахме това бебе. Щом тестовете ти са положителни-двама сте!!! Иди да го видиш малкото съкровище на видеозона, да му се порадваш.Да сте живи и здрави и леко бременеене с много щастливи мигове ви желая и на двамата с бебчето. Love
Цитирай

Честито! Лека и безпроблемна бременност!  Hug Hug
Щом си видяла  EFP след закъснение, значи е така. За танците - ако може ги спри първите 3-4 месеца, а после ако се чувстваш добре, може внимателно.
Успех  Peace
Цитирай

Да, наистина се бях притеснила много. На всичкото отгоре наското при преглед се оказа, че мъжът ми има разширена вена на левия тестис и миналата седмица си насрочи дата за операция. Тук по форумите намерихме добри мнения за един специалист в Александровска. Все пак мисля, че ще е добре да я направи.
Поздрави и целувки на всички. Много ви благодаря за милите думи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 64 отговора