Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора
 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

newsm78
Цитирай

Луксозенец

Кофти работа...
Цитирай

София

plam4eto, какво се е случило?
Цитирай

Plovdiv

Какво е станало? Сподели,за да се опитаме да помогнем,а и да ти стане по-добре.
Цитирай

София

Има много такива-някои са добре,други не.

Цитирай

София

Плами, като сте започнали поне опишете това, което чувствате.Тук има много майки, които ще ви дадат съвет, а дори за тях ще е полезно да разберат какво изпитват собствените им деца след развода.  bouquetХайде, по-смело го давайте.Започнали сте вече, страшно няма. Тук никой не ви познава освен мен и не може да разбере кои сте.
Цитирай

Втората тема анонимка за тази вечер. Май няма да ни оставят на мира Wink
Цитирай

София

Има и друга ли? Коя и от същата авторка или от друга?
Цитирай

От всяка тъга някой извлича полза.
Разводите не стават от хубаво, а
защото е трябвало да станат. Горе
главата! Всичко ще си дойде на мястото.
Цитирай

През девет форума в десети

Това Бг-мамма детенце не се ли подвизаваше наскоро под друго име? Страхотно хоби имаше - тормоз на ЛС на който не му хареса.  Laughing А по-преди май беше 17-годишна и бременна, ама всъщност не беше бременна, абе обърках се вече!  ooooh!
Бъфи, да не те баннаха?  Tired
Цитирай
stra6no e gadno to xodia pri edinia tu pri drugia  :(sega sigorno ot edin mecec ako ne i pove4e stoia pri ba6ta mi Sad
Цитирай

София

Как`Сийка,
Недей така мнително да подхождаш.Познавам децата, две различни са, приятелки и съученички, на 10 години.Нито са бременни, нито на 17 години.Плами не може да преодолее развода на родителите си и все още страда, макар той да е факт от години.Детето наистина има нужда от съвет, но е много свенливо.Предполагам, че Бъфито е тормозила на лични разни недоверчиви мами, с много остър и неуместен език.
Напоследък попадам все на жлъчни коментари, агресивни мами, които се чудят върху кой да изкарат разочарованието от несгодите си.Нека да не е върху гърба на 10 годишни деца.

Цитирай

През девет форума в десети

Как`Сийка,
Недей така мнително да подхождаш.Познавам децата, две различни са, приятелки и съученички, на 10 години.Нито са бременни, нито на 17 години.Плами не може да преодолее развода на родителите си и все още страда, макар той да е факт от години.Детето наистина има нужда от съвет, но е много свенливо.Предполагам, че Бъфито е тормозила на лични разни недоверчиви мами, с много остър и неуместен език.
Напоследък попадам все на жлъчни коментари, агресивни мами, които се чудят върху кой да изкарат разочарованието от несгодите си.Нека да не е върху гърба на 10 годишни деца.

И кое от двечките е твоето?  Mr. Green
Жено, огледай се наоколо! Намираш се насред Клюкарника! Това ли е най-подходящото място за 10-годишни деца? (Ако наистина са такива, едното току-що ми се представи под друга външност...  Wink). Вярно, че на език Бъфито много добре го докарва за местополжението си, но все пак... Изобщо не мисля, че мястото на децата е в този форум, а ако е, то не и в Клюкарника. Ако си възпитавате така децата, що не ги пратите направо да трупат опит на Околовръстното?
Хайде, стига вече с тези пързалки, че ми писна от скучаещи лолитки! На някой да му е минал през ума, че тук влизат хора, на които им е писнало от проблемите със собствените им деца и искат да разпуснат малко, даже и за да пишат с по-пиперлив език? Хайде, няма нужда да си водите вашите тук, да ви ги дундуркаме!
Най-официално се обръщам към Администраторите с молба да създадат подходящ подфорум, специално за дечица-акселератчета, където спокойно да си вилнеят на воля, без да се пречкат из краката на възрастните! А и има достатъчно любезни и състрадателни съфорумци, които няма да имат нищо против да се пускат по пързалките и ще ходят да им правят компания и бършат сополките.
Но, моля, не очаквайте от мен да приемам спокойно деца, за които думи като учтивост и възпитание са напълно непознати!

ПП На косъм бях да пусна бисерчетата на Бъфито и...(забравих как беше последния ник, под който ми писа), но е достатъчно, че се изложи тотално пред мен, няма нужда да я изтипосвам пред цял форум. Ми детенце е, хайде да замижаме!  Mr. Green
ППП Надявам се, че 17-годишната от лентичката ти не е онази 17-годишна, която...  Wink
Цитирай

София

Само ще кажа, че не зная какво те е подразнило 10 годишното момиченце, но като гледам речника ти, явно си си намерила майстора. В тази връзка може би си права, че тук не е за деца, да четат грозните изказвания на уж милите майки........................Не мисля повече да споря с теб по какъвто и да било въпрос, губи време е.......Лентичките ми не гледай, моите деца са достатъчно грамотни в сексуално отношение, а когато срещнат проблем, имат нежна и любяща майка, която да попитат. И слава богу, че е така.Колкото до двете дечица, мисля че те самите ще се откажат да търсят съвет и съчувствие след като ти прочетат интелигентното изказване............................  bouquet ти поднасям, то и от такива има нужда, иначе няма да могат да направят разлика и да натрупат житейски опит. newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 31 отговора