Каква марка каша?

  • 1 573
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 950
Искам да започна да давам каша, но не знам каква марка да взема. Ще ми препоръчате ли някоя? Ако има някакво значение, ние ядем плодове, картоф, морков и ориз.

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
За начало трябва да е безглутенова,а марката можеш сама да си я избереш.Аз,купувам кашите на Фризо и съм доволна Peace!

# 2
  • Мнения: 1 559
В началото безглутенова и безмлечна. А как ти се струва вариантът да приготвяш домашна каша?

# 3
  • Мнения: 942
Аз почнах с безглутенова на фризо Peace и съм доволна от тях Peace

# 4
  • Мнения: 950
Цитат
В началото безглутенова и безмлечна. А как ти се струва вариантът да приготвяш домашна каша?
Бях се замислила да й приготвям в къщи, но не знам как се прави.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 423
Аз ще давам безглутенова безмлечма каша ориз на Милупа  Peace Още не съм започнала.

# 6
  • Мнения: 4 970
Аз запо4нах с безмле4на безглутенова на Нестле- ориз с рожкови Peace

# 7
  • Мнения: 3 478
Аз започнах с оризовата на Гърбър Peace

# 8
  • Мнения: 526
А защо се дава безмлечна - за да не с е отбие ли?

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Купувам Хумана и Милупа от готовите, а домашни правя от кафяв ориз, просо, елда.

# 10
  • Мнения: 927
Аз започнах захранването с оризова каша на Милупа, а сега давам ориз с ябълки на Хумана.

# 11
# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
За мен най- добри са Милупа, за разлика от почти всички други са например без захар, а млечните им/аз лично не съм давала, но скоро ще пробвам/ са с АМ- повечето други са със сухо мляко.
Домашни правя от кафяв ориз и елда.

# 13
  • Мнения: 119
Със сухо мляко са българските каши,затова е добре да се избягват.
Освен на Милупа, на Хип  и Фризокрем също са с АМ.Аз давам от тези марки досега.

# 14
  • Мнения: 351
И ние започнахме с кашите на Фризокрем. Бебка много ги харесваше. После опитахме и останалите.

Общи условия

Активация на акаунт