Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Моля ви ако някой е пробвал или чувал за ефикасно средство, което възстановява цвета на косата да ми сподели?! Става въпрос за мъж, така че боите за коса не са вариант. Благодаря!
Цитирай

зад камъша

Как така да възстановява? За бели коси ли говорим, или за боядисвани и иска пак естествен цвят...
Предполагам, че питаш за прошарена коса, но защо бои/оцветители да не са вариант?  newsm78
Цитирай

София

Гоя /Goya май така се пишеше Thinking/- има го и в аптеките. Лосион е, възвръща цвета, специално за мъже. Нанася се мисля всяка седмица. Ако се прекали, обаче косата стои като боядисана Wink  Peace
Цената му беше около 12лв.  newsm78
« Последна редакция: нд, 23 окт 2005, 09:51 от Biby »
Цитирай

София

Има лосион само за мъже за побелели коси. Действа след около 2 месеца. Един познат така се появи изведнъж с руса коса, белите косми бяха изчезнали.
Лосиона не боядисва, а въздейства  върху гена на косъма.
Цитирай

преди Варна/сега Горна Оряховица

Аз преди като се къносвах си правех следната отвара-в 2-3л вода пусках щипка розмарин,да поври 5 мин и се дърпа от огъня.Престоява около 24ч.Водата потъмнява,става червено-черна.С тази отвара си поливах косата и я оставях да изсъхне.Косата се потъмнява по естествен начин и също така е добре подхранена от билката.Имах страхотна коса... Sick тогава! newsm78А този мъж може да си облива косата даже всеки ден,бързо ще изсъхва,сигурно му е къса косата Rolling Eyes
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.