Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте на всички.Имам запитване,към момичетата,които имат сходен проблем на моя:след лапаро лекаря ми предписа противозачатъчни(2 месеца),да уточня,че съм със запушени тръби ,отстраниха ми кости,които според док. са били огромни и премахнати,и с намерение за инвитро.Дали имам шансове след спирането на тези противо-ни,да забременея,без да се стига до инвитро?Знам,че някои ще ми отговорят укорително,че при всеки е различно,но просто искам да знам,има ли някоя сред вас ?Благодаря предварително Love
Цитирай

София

Ако тръбите са ти запушени няма как да забремеенеш естествено.
Цитирай

malkod - съжалявам, но Лали е права. Със запушени тръби няма как да забременееш по естествен начин .... Sad
Цитирай

отстраниха ми кости,които според док. са били огромни и премахнати,и с намерение за инвитро.

Как така премахнати кости?  newsm78
Цитирай

София

Кисти. Wink
Цитирай

Ама мноооого съм глупава, наистина  35
Цитирай
Извинявам се за''костите'' Embarassed
Цитирай

София

Тръбите категорично ли са запушени?
Цитирай

Извинете, смехът ми е неуместен.
Възможно ли е лечение на запушени тръби? От какво се получава, изобщо знае ли се?
Може би задавам глупави въпроси, но досега не съм се сблъсквала с доста от проблемите, които се срещат тук и базата данни, с която разполагам, е доста малка  Embarassed
Цитирай
В отговор на Lali,при направената ми цветна снимка-едната е запушена,а другата нагъната. Rolling Eyes
Цитирай

София

Шошката, ако е възможно се прави пластика и се получава понякога възтановяване, но като цяло прогнозата не е много оптимистична.
Malkod, в такъв случай може да забременееш естествено.
Цитирай

B HONDA CIVIC

след лопароскопия има ли вздържание за друг манипулцй за икси
Цитирай

Хасково

Моята диагноза е същата - едната тръба запушена, другата нагъната. Направо лапароскопия ли ти препоръчаха? Нещо друго не може ли да се направи?
Цитирай
според повечето мнения, лапаросокопията е най-добрия метод да се види състоянието на жената отвътре, но всеки взима решението сам и каквото го сътветва доктора, защото при всеки е индивидуално. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.