Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора

Здравейте. Имам бебче на 11 дена и от 2 дена насам около 12-13 часа, след като е измит, преобле4ен, нахранен взема да плаче и да се върти, свива ръчички и крачета и прави най- тъжните муцки на света. Сърцето ми се свива да го гледам. и всичко това продължава около 1-2 4аса
Цитирай

София

КОЛИКИ!
Цитирай

София

Колики Peace
Цитирай

София

newsm10
Цитирай

София

И аз мисля, че са колики.
Ти какво правиш, за да го успокоиш?
Цитирай

Варна

Защото е бебе  newsm32  Very Happy!Ще мине и този период,малко търпение  Hug  bouquet
Цитирай

СОФИЯ

Това са колики.И ние сме били така.
Цитирай

Габрово

Защото е бебе  newsm32  Very Happy!Ще мине и този период,малко търпение  Hug  bouquet
+ колики
Цитирай

Dania

Ееех колко хубаво и лесно щеше да е ако след тези процедури бебето просто винаги или заспиваше блажено или си гледкаше кротко и се усмихваше. Мечтая си  бе хора:flutter:
Цитирай

Лом,иначе Пловдив

И според мен са колики.Защо не пробваш да му направиш масажче на коремчето с кръгови движения по посока на часовниковата стрелка или чайче от копър ,или капки newsm10(Babynos,Sab Simplex,Infacol),или да му затоплиш коремчето с грейка или нещо подобно ?Може би няма да спре да плаче ,но ще го поуспокоят?Няма гарнция ,че изобщо ще има ефект,разбира се.А как се храните- карма или AM? newsm10
Цитирай

Колики са и дано бързо преминат,макар че и ние още си ги влачим #Cussing out
Цитирай

Варна

Колики са Peace
.Защо не пробваш да му направиш масажче на коремчето с кръгови движения по посока на часовниковата стрелка или чайче от копър...........
Peace.също така има и едно кремче за коремче на Бебинос.при нас много помагаше PeaceДано не ги влачите дълго пустите колики Hug
Цитирай

Горно нанадолнище

Колики го мъчат милото Rolling EyesНо не се притеснявай,дано отминат по бързо Thinking
Цитирай

варненка от София

Категорично, това са колики, но хубавата новина е, че те отминават.
Цитирай

под голямата лоза

Е, аз пък съм на мнение, че това се дължи на колики  Rolling Eyes
Давай му чайчета за успокояване и повече гушкане  Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 39 отговора