Актуални цени за раждане в Тина Киркова

  • 3 977
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 276
Аз ще раждам при Д-р Гергов. Той ми следи бременноста. Обаче още не съм го питала за плащането. Утре сутрин имам час, ще питам точно и ще ви напиша.

А струва ли се да се ходи на "училището" им? Може би с цел да се разгледа обстановката...

# 16
  • Мнения: 936
 1 - ако отидеш с контракции, нормално за приемане, не плащаш нищо. След като родиш, те питат дали искаш ВИП стая или обикновена. Двойната ВИП е 30 лв. на ден, а единичната 75 лв.
  2 - ако решиш да избереш лекар, който да ти води раждането, трябва да се срещнеш с него, да го питаш дали ще те поеме и след съгласието му плащаш 500 лв. на касата на болницата, като 350 лв. от тази сума е за лекаря. Пак избираш в каква стая да си. По принцип в обикновените стаи са по 3 или 5 легла с обща баня и тоалетна за две стаи, като циганките ги слагат в  отделни стаи по 5, без тоалетни за стаите - имат общи в коридора.
  3 - ако решиш да раждаш с присъствие на таткото, трябва да си избереш задължително лекар - 500 лв., самостоятелна ВИП зала за раждане - 100 лв. и присъствието на таткото - 100 лв., общо 700 лв.
  4 - ако искаш да опиташ Раждане във вода, трябва да отговаряш на определени условия / http://www.1agb.com/news.php?id=15/. Самото раждане струва 250 лв., като пак задължително трябва да си избереш и лекар - 500 лв; може да присъства и таткото - 100 лв.
  Може да си сметнеш различните варианти. Обикновено в крайната цена за раждане включват и наблюдението на бременността с абонамент - 200 лв, което не е задължително.
  Всичко това важи за нормално раждане и за секцио!
  Бебетата са в детското отделение, което е на етажа. Не ти ги носят. Ако искаш си го взимаш и стои при теб цял ден, а за през нощта го караш пак в детското. ВИП стаите са на 5-ия етаж и ползваш асансьор.

# 17
  • гр. Козлодуй
  • Мнения: 203
Аз отидох за секцио в "Тина Киркова" без уговорка с доктор. Оперира ме д-р Р. Ковачева и съм много доволна. Казаха ми, че съм имала невероятен късмет да ми се падне тя. Не платих нищо, защото съм осигурена. Бях в стая с 3 момичета и съм много доволна, че не си взех ВИП, защото щях да умра от скука. С момичета можеш да си приказваш. А за секцио оставаш 6 дена след раждането в болницата, просто ако трябваше да съм сама щях да полудея. И други момичета ми казаха, че е по-добре в обща стая, защото минава по-бързо времето. Това, че може да се наложи да се чака за банята и тоалетната е вярно, но не е болка за умиране. По гадно е това, че боли операцията Simple Smile. А и банята и тоалетната се чистят всеки ден. Ромите са в отделни стаи. Аз съм много доволна от тази болница.

# 18
  • Мнения: 3 116
И аз раждах планово секцио по мед. причини при д-р Киров и човека си каза 500 лева, нито стотинка повече. Явно си е до лекаря, а д-р Киров е просто невероятен   bouquet

# 19
  • Мнения: 7
Аз отидох за секцио в "Тина Киркова" без уговорка с доктор. Оперира ме д-р Р. Ковачева и съм много доволна. Казаха ми, че съм имала невероятен късмет да ми се падне тя. Не платих нищо, защото съм осигурена. Бях в стая с 3 момичета и съм много доволна, че не си взех ВИП, защото щях да умра от скука. С момичета можеш да си приказваш. А за секцио оставаш 6 дена след раждането в болницата, просто ако трябваше да съм сама щях да полудея. И други момичета ми казаха, че е по-добре в обща стая, защото минава по-бързо времето. Това, че може да се наложи да се чака за банята и тоалетната е вярно, но не е болка за умиране. По гадно е това, че боли операцията Simple Smile. А и банята и тоалетната се чистят всеки ден. Ромите са в отделни стаи. Аз съм много доволна от тази болница.
И аз мисля да отида в тази болница,но искам да попитам как става планово секцио без уговорка,защото ми е доста странно.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 750
djoni, може би когато секциото е по медицински причини не е необходима предварителна уговорка с доктор. Отиваш в болницата с изследванията и там преценяват кой и кога да те оперира. Не съм съвсем сигурна, но май така става.

Общи условия

Активация на акаунт