Юксел Кадриев е гей?

  • 10 807
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ами да...това се знае от много време

# 61
  • Мнения: 4 371
С Дуков нямаше да си легна даже ако бяхме останали само двамата в цялата вселена и от мен зависеше продължение на човечеството Sick
Хахаха, аз също Sick
Мега противно същество е този. И определено не му прави чест да разказва кой с кого е спал о т.н. Сигурно си вдига акциите, ама все ще си остане такъв противар(това е най-мекото, което ми дойде на езика).
А Юксел и Ани Салич за мен са перфектният екип, много ми е зор Юки с кой си го слага Stop

# 62
  • Мнения: 7 186
Аз мисля, че Евгени Минчев беше този, който изобличи Юксел публично преди време. Трябва много да мразиш някой и да те е яд на него, за да обявиш на всеослушание, че ти е бил момче за всичко, мил чиниите, лъскал обувките, бастуните и пр... при положение, че същият този човек е публична личност.
Може би таи някаква злоба към Юксел и е искал да му очерни имиджа, друга причина не виждам. Сигурно Юксел му е бил шута навремето Twisted Evil
А Евгени си е типичен педераС по душа- злобно и гадно човече. Кой го знае в каква дупка е живял навремето, сега много му порастнаха акциите, та разправя кой му слугувал. Дейба и  #Cussing out
Дим Дуков снощи нищо не потвърди, сензацията всъщност беше извод на Венета, подплатен с видео. На мен пък ми е симпатичен Дим. Не като мъж де Mr. Green
Юксел никога не е бил мой тип, гей не гей, все ми е едно. Сексуалната му ориентация не е причина да ми падне в очите или да ми промени мнението за него.
Ако не е гей- да ги съди за клевета.

# 63
  • Мнения: 5 713
Да, даже ако не се лъжа, Евгени Минчев беше казал и че е живял с него Whistling
Дааам това и аз някъде четох преди години. Минчев му бил дал тласък в живота като дошъл в София.

# 64
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да, даже ако не се лъжа, Евгени Минчев беше казал и че е живял с него Whistling
Дааам това и аз някъде четох преди години. Минчев му бил дал тласък в живота като дошъл в София.

А на Минчев кой му е дал тласък в живота  Thinking

# 65
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 839
Съмнявам се да е гей, както и бисексуален.. Според мен си е човек с нормална ориентация, който като момче е трябвало 'да започне отнякъде' и е използвал покровителството на Дим и други хора... Прави му чест, че днес е такъв какъвто е, независимо какво е правил преди. Тъпо е да го разнасят по този начин, тъпо... То Дим не каза нищо, Венетка го каза и показа, разтреперана от кеф че е изровила нещо мръсно за някого... още повече и от конкурентна телевизия... уф, гади ми се от тая...  Sick

# 66
  • Мнения: 5 713
Да, даже ако не се лъжа, Евгени Минчев беше казал и че е живял с него Whistling
Дааам това и аз някъде четох преди години. Минчев му бил дал тласък в живота като дошъл в София.

А на Минчев кой му е дал тласък в живота  Thinking
Композиторът на Емил Димитров.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Хубаво си е момчето, няма да го върнем...
Следващия необявен?

# 68
  • Мнения: 449
Понеже попаднах в тази тема и доколкото разбирам от казаното тук само аз познавам лично Юксел, или Юкито, както го знаехме всички, просто не се сдържам да не кажа няколко думи по въпроса:
Познавам Юкито още от времето, когато беше студент 2ра година в НАТФИЗ, "Публична реч". Щяхме да правим едно хумористично предаване/моята дългогодишна съквартирантка беше 3та година същата специалност/. Та, по въпроса за спонсорирането на предаването разбрах, че Евгени Минчев щял да даде парите, щото били близики с Юкито. Юксел още тогава си имаше сериозната приятелка и беше едно изключително приятно момче. Личеше си-и от външността му, и от сериозното му отношение-че това момче ще успее в медийното пространство.  По онова време бяхме толкова цъфнали и вързали финансово всичките, че се събирахме у нас и всеки ден готвех едно и също-спагети с доматен сос и кренвирши, щото най-евтино и най-засищащо.  Не знам дали така са живеели всички протежета на Евгени Минчев...
Та, както и да е, аз мисля, че Евгени Минчев се е опитвал да се усуче около Юксел, ама доколко той му е дал тласъка-не знам Thinking Само знам, че години след това и едва след като завърши, Юкито проби и стана това, което стана/както и всички ние, между впрочем/. Разбирате ме какво искам да кажа, но ако не ви стана ясно-да заявя: аз не вярвам, че Юксел е би-или поне че това е в основата на неговия успех. Момчето си е талант, това е Peace

# 69
  • Мнения: 7 186
Та, както и да е, аз мисля, че Евгени Минчев се е опитвал да се усуче около Юксел, ама доколко той му е дал тласъка-не знам Thinking

Абе Евгени очевадно нещо го е яд на Юксел, ама какво точно не знам Thinking

# 70
  • Мнения: 7 474
Според мен не му е пуснал  Twisted Evil

# 71
  • Мнения: 7 723
Според мен не му е пуснал  Twisted Evil

Ъ-хм  bowuu

# 72
  • Мнения: 7 186
Ми като не му е пуснал, защо тогава седи и си трае Евгени да разнася клевети по негов адрес в ефир? Thinking То това интервю май беше преди доста време?

# 73
  • Мнения: 1 455
От устата на Евгени Минчев можеш да чуеш само злобни коментари.Хич и не му вярвам,а и не ме бърка.
Венетка пък ми писна да я гледам,изчерпа се.

# 74
  • Мнения: 15 619
Евгени Минчев го гледах в "Десетте най" в Петък - то само злоба извира от това човече, нищоо друго. Ама много си вярва... Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт