Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора
Искам да попитам всички мамчета, дали някоя от тях е изпробвала ел. четка за коса. Бай Дъ Уей рекламират я по ТВ. Моля ви дайте някакви отзиви.Струва ли си продукта?
Цитирай

РусЙе

Не съм я ползвала, но силно се съмнявам да върши работа Thinking
Цитирай

Варна

Искам да попитам всички мамчета, дали някоя от тях е изпробвала ел. четка за коса. Бай Дъ Уей рекламират я по ТВ. Моля ви дайте някакви отзиви.Струва ли си продукта?
Получих я като подарък за Коледа - ако имаш опърничава коса, по - добре се откажи - много е слабичка. Не нагрява много, а и силата на въздушната струя е слаба, общо взето се прецакахме Confused
Цитирай

Аз не вярвам на реклами, а с особено недоверие гледам на продуктите от ТВшоп  Thinking  Не мога да си представя, че моята коса, която опъвам по 2ч. с преса ще се изправи с тази четка. Явно е продукт за разресване и заглаждане на прави коси   Tired
Цитирай

London, Sofia

не вярвам на реклами Naughty
Цитирай

Varna

Аз не вярвам на реклами, а с особено недоверие гледам на продуктите от ТВшоп  Thinking  Не мога да си представя, че моята коса, която опъвам по 2ч. с преса ще се изправи с тази четка. Явно е продукт за разресване и заглаждане на прави коси   Tired

Точно така, аз обаче пак се излъгах и си умирам от яд. На листовката е обяснено, че е необходимо време да се придобият умения за работа с нея.
Да, да, ама не #Cussing out
Иначе добре подсушава косата.
Цитирай

BABYLAND

Пълен боклук!
Цитирай

Според мен всичките им продукти са боклуци на тези Тв...  Tired
Цитирай

София

Аз имам подобно четка на Ровента. Е, малко по-скъпа е ...

Пак е въртяща се четка и има струя топъл въздух. Аз лично съм доволна, добре ми подсушава и оформя косата.  Peace
Но хич не вярвам на продуктите рекпалмирани по този начин.... newsm78
Цитирай

Дааам,когато майка ми и сестра ми казаха,че са си я поръчали,аз им казах че ще се набутат,защото ми се вижда абсолютен боклук.Е,вече я имат и за тяхно съжаление се оказах права.А за тези пари можеха да си купят преса с доста добро качество.Така че,не се подлъгвайте по тия тъпи реклами Naughty
Цитирай

София

добре че не съм се излъгала да си я взема преди да прочета мненията ви момичета.Иначе тамън си търся нещо подобно,но ефективно
Цитирай

София

Братовчедка ми искаше да си поръча,обади се по телефона,а те й казаха,че още не са почнали да ги внасят.Били пуснали рекламата да видят дали ще се прояви интерес. Rolling Eyes
Цитирай

Не помня каква беше цената на въпросната четка, но аз за 35лв. си купих керамична преса на световно неизвестната фирма Сонаши и съм мнага доволна. Пак казвам, че косата ми е много гъста и къдрава и не е лесно да се изправи. Peace
Цитирай

hahaha hahaha hahaha изглежда ми като пълен боклук, а най-вероятно така и действа tooth tooth
Цитирай

Varna

Пълен боклук е. За изправяне на коса и дума неможе да става. Примирих се да го ползвам само като сешоар, но на второто ползване се счупи.
Неможе да се поправи, защото въртящата част се оказа пластмаса
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 25 отговора