Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Варна

Мда... имам още доста да уча. Преди малко разбрах, че съществува гел за вежди.  Crazy

Ползвате ли?  Rolling Eyes

Аз като си мажа лицето с крем, по случайност ако попадне на веждата и стои едно лъскаво, гелосано... гадно. Пък то си имало и гел за тая работа, да не стърчали косъмчетата... ooooh!
Цитирай

РусЙе

Ползвам безцветна спирала за тази работа Wink
Цитирай

на мен не ми останаха вежди за такова гелче  35 35 35
Цитирай

Варна

Има спирала за тази цел, но аз нямам  нужда и не ползвам.
Цитирай

Чувала съм, че малко лак за коса върши хубава работа за непокорните косъмчета.
Цитирай

гр.Варна

ползвам безцветна спирала Peace
Цитирай

Пловдив

И аз ползвам безцветна спирала, и то най обикновена. Върши страхотна работа.
Цитирай

London, Sofia

Едва ли "гелът за вежди" ще е по-различен от обикновената спирала - като състав имам предвид.
Цитирай

Варна

Едва ли "гелът за вежди" ще е по-различен от обикновената спирала - като състав имам предвид.

Що да не? Спиралата е за извиване, удължаване, придаване на обем, а не това искаме за веждите, нали?  35
Цитирай

London, Sofia

Що да не? Спиралата е за извиване, удължаване, придаване на обем, а не това искаме за веждите, нали?  35
Не забравяй все пак, че това "извиване, удължаване, придаване на обем" зависи в голяма степен  от четката на спиралата.
Цитирай

В момента са на мода плътни и естествени вежди ,което разбира се не означава неподържани.Мойта козметичка постригва тези косъмчета които обикновено стърчат нанякаде и става доста добре ,дори така изглеждат по-гъсти.
Цитирай

Springfield, VA

Моите вежди нямат нужда от такова нещо. И аз за пръв път чувам за подобен гел  Shocked Спирала съм виждала да си слагат нуждаещите се, както безцветна, така и с цвят, за да подчертаят.....
Цитирай

Варна

Ползвам безцветна спирала за тази работа Wink

аз също
Цитирай

Sofia

подстригвам стърчащите косъмчета
гел не ползвам за веждите
Цитирай

И аз не бях чувала за гел за вежди, но като гледам в публикациите никой не е отговорил, че е ползвал такова нещо  Thinking

Аз се питам как така ги подстригвате? Явно се скъсява определен милиметър, но косъма си стои въпреки всичко в основата... Изобщо се питам каква е целта на подстригването? Thinking

Странна работа, какво ли не измислят вече  Peace

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора