Отговори
  • Мнения: 5 370
Ето и темичка спешъли за снимките, че да не се ровим по старите.  bouquet
Снимки на ВИви- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106218&view=1&photo=1

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 10:24 от Faithless

# 1
  • Мнения: 27 524
Ето и темичка спешъли за снимките, че да не се ровим по старите.  bouquet

Снимки на кого все пак?  Laughing

# 2
  • Мнения: 5 393
От вчерашната среща май Grinning

# 3
  • Мнения: 5 370
Ето и темичка спешъли за снимките, че да не се ровим по старите.  bouquet

Снимки на кого все пак?  Laughing
Сорка, ама току що се излюпвам.....коригирах се.

# 4
  • Мнения: 4 371
Можеш да сложиш албума на Виви в първия си пост Wink http://www.snimka.bg/album.php?album_id=106218&view=1&photo=1
Аз си копирам мнението от другата тема:
Леле, Виви, снимката, която си ми направила е страхотна Hug Благодаря ти! Ще си я извадя на хартия.

Изкарах си супер снощи. В Славяни не се бях веселила така от не знам кога, последните пъти все имах някакви проблеми, но снощи беше просто жестоко Hug
Със сестра ми ходихме да слушаме група "Те" в Сунгинг хол. Събитието започна в 12, а беше обявен час 11. Няма да ви казвам какво ми беше и как ме е теглило към караокето този един час. Обаче....като започнаха младежите да пеят - забравих за вас Twisted Evil Този Любо какъв глас има, не е истина просто. Ми другите от групата - и те бяха номер 1. И направиха купон. Имаше младоженци в заведението - качиха се на сцената, Любо им пя, публиката им викахме "Горчиво" и ей такива ми ти работи. Имах възможността да говоря с Любо от групата и му казах, че съм там, благодарение на сестра ми, но вече и аз съм им фен Mr. Green
С няколко думи - снощи имах страхотна вечер dance

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Ех, завиждам ви, ако не бях с Джули, щях да остана повече време, имах нужда от разтоварване, но следващия път - за по - дълго! 

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Господи, това ти ли беше с бебчето? Оо

Мен ме беше толкова срам в началото, че изобщо не погледнах. Викам си познато ми е това дете, ама чие беше... Наживо е още по красива.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 423
 Embarassed, благодаря  bouquet, а защо не се обади да се запознаем, аз въобще не те видях Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 6 155
Аз сега разбирам, че е имало среща вчера  ooooh! Banghead

Много сте хубави всичките  bouquet

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Embarassed, благодаря  bouquet, а защо не се обади да се запознаем, аз въобще не те видях Rolling Eyes
Защото се притеснявах в началото. Винаги се притеснявам, особено в началото...

# 10
  • Мнения: 27 524
Е, как съжалявам, че не бях с вас  Sad Идвам си другата седмица, ама и за март пак ще ви изпусна  Sad

Доживях да видя Мамма и Татти, пък макар и само на снимки. Дано някой ден се засечем.  Heart Eyes  И Виви, също не я бях виждала  Hug Виви, страхотни снимки си направила, Дуци и Кросамая специално имат да черпят  Party
неуморна, много готина прическа и ти отива, а хем не харесвам къси коси...  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 10 758
Ох...жива съм Mr. Green
Кво да ви кажа....нямам думи.
Тия от караокето да си затварят устите, щот ше умиргат иначе Twisted Evil

Сопраноооо, ще бия Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 4 371
Ааа, Блонди, за теб ще заформим една мини среща - като на Буба миналата година, но без никакви деца Twisted Evil
И после ще ходим да грачим Flutter И теб да те чуем Blush

# 13
  • Мнения: 27 524
Ааа, Блонди, за теб ще заформим една мини среща - като на Буба миналата година, но без никакви деца Twisted Evil
И после ще ходим да грачим Flutter И теб да те чуем Blush

А, супер би било, в петък или събота например  Party Party Party
Ша се разберем за граченето.  Laughing

Цомбичка нямаше ли я снощи?  Confused

# 14
  • Мнения: 5 393
Ох...жива съм Mr. Green
Кво да ви кажа....нямам думи.
Тия от караокето да си затварят устите, щот ше умиргат иначе Twisted Evil

Сопраноооо, ще бия Crossing Arms
Ааааа не така. Naughty
Тия от караокето-ще ви включим в програмата за защита на свидетелите и ще сте в безопасност-Разказвайте!

Общи условия

Активация на акаунт