Може ли да се угоди на една жена?

  • 4 372
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Споделете мнения, моля!

# 1
  • Мнения: 80
хей, разбира се че може....Не и трябва много на една жена. ВНимание, целувка, да и кажеш ,че я обичаш .... и това е напълно достатъчно!!!! Grinning Grinning Grinning

# 2
  • Мнения: 87
...

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 15:25 от тонколона басова

# 3
  • Мнения: 2 792
 Да, може, но за малко  Laughing

# 4
  • Мнения: 80
Тъй като смятам , че проблемите м/у мъжът и жената в едно семейство произлизат от липсата на знания в жената ... таааа , за това ще пусна началото на лекция , която ще даде на ученолюбивите майки предимството да се доближат до мъжкото съвършенство , което пък ще намали различията и съответно ще направи живота в едно семейство страхотен Simple Smile
(при  наличието на интерес - ще пусна и продължението лекцията)
"Как да се доближа до мъжкото съвършенство?"

Педагогическа цел на курса: Да се приучи жената към елементарно оцеляване.

НИВО 1: За начинаещи

Модул 1: Задължителен

Как да живея без да говоря. (3000 часа)
Съпругът ми не е мой татко. (1500 часа)
Как да използвам думата "искам" възможно най рядко. (3000 часа)
Как да живея без майка си когато съм омъжена. (1500 часа)

Модул 2: Живот с мъжа. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.
Консумирането на бира НЕ е престъпление и кръчмите не са пълни със жени, с които мъжът изневерява.
Дупките по чорапите, боксерките и фланелките са резултат от протриване, а не от личностна деградация.
Посрещането със салата и ракия на масата не унищожава семейният живот.
Хъркането е физиологичен процес и не зависи от характера на мъжа.
Разпределението на територията на леглото или защо мъжът спи повече.
Как да вървя из апартамента без да се блъскам в мебелите.
Космите в канала на банята водят до запушване и трябва да се изваждат своевременно.
Живот без ежедневен душ. Специален курс с гуруто от Хималаите Хамакратати.
Подаряването на цветя-един безсмислен акт. Лекция от д-р Фройд.
Мъжът може да прегръща и свои далечни братовчедки, които съпругите не
Модул 3: Свободно време. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

Риболовът е тихо и приятна почивка, а не смяна на мястото за обсъждане на семейните проблеми.
Дрехите служат за обличане и предпазване от студ и слънце.
Телефонът е средство за комуникация, а не за безкрайни разговори с приятелките.

Модул 4: В колата. Всички дисциплини са по 200 учебни часа.
Тайните на скоростите. Курсът е специално адаптиран за жени от преподаватели за дома за умствено изостанали деца в Горна Баня.
Бензинът в резервоара на колата-самозараждане или магическо въздействие?
Мога и да не говоря за знаците, светофарите и тировете в насрещното движение докато съпругът ми шофира.
Начални познания за автомобила: отваряне на вратите и слагане на колан.

Модул 5: Комуникативни способности. Всички дисциплини са по 350 учебни часа.
Всеки предмет отговаря на определена дума или как да се опитам да премахна от речника си паразитните неопределителни думи "онова", "това", "там", "тук" и пр.
Изречението има начало и край.
Махането на ръце, бърченето на нос и ; въртенето на очите не спомагат за по-добрата комуникация.
Мога да говоря и без да се лигавя и променям гласа си.
.Мърморенето рядко постига целите си.
Как да говоря без "Нали разбираш?", "Сещаш се, нали?" и пр. вметнати изрази.
Плачът и врещенето:тези невъзможни аргументи при спорове.
"Готвене, дрехи и обувки" или забранените теми в присъствието на хора. Уводен курс от д-р Цоневски.
Модул 6:Хуманизъм и толерантност. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.
Приятелите на мъжа ми не са простаци и деградирали типове.
Свекървата е майка на мъжа ми, а братът на мъжа ми не е малоумен пубер.
Тези странни хора роднините: основен курс по психология на общностите.
Аз съм женена за съпруга си, а не майка ми.
Модул 7: Въведение във футбола. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.

Различните цветове на фланелките на играчите показват, че те са от различни отбори. Лекция с демонстрации от Роналдо.
Съществуват и интелигентни футболисти. Лекция от Янко Златков.
Гледането на футбол може и да е интересно. Демонстрации с диапозитиви.
Футболната топка- втората любима в къщи?
Модул 8: Въведение в разказите за казармата. Всички дисциплини са по 400 учебни часа.
Мъжът след казармата или защо жените са толкова харесвани.
Ротата- основно понятие в приказките за казарма.
Ротният командир е като шефа, само че е много по-гаден.
"Ей, кирка! Ще те сдухам!". Уводен курс по казармен жаргон.
Модул 9: Лечение от сапунени сериали. Терапията се води от добре подготвен екип от психиатри. Часовете са съобразени с индивидуалните характеристики на пациентите.

Героите в сериалите не са истински.
В "Далас" няма нищо вярно.
Осваидо Риос е тъпак и грозник.
Модул 10: Как да станем по-съвършени в леглото. Всички дисциплини са по 250 учебни часа.

Научно доказателство, че сперматозоидите не са отровни. Упражнения в лаборатория.
Мъжкият член не е облечен кокал. Посещение на моргата и дисецкции.
Главоболието- неуместното оправдание. Терапия на психиатъра д-р Хайнеман.

Е това беше върха . Не слагай всички жени под един знаменател!!!!

# 5
  • Мнения: 1 517
"Туй жената не е кат човека"...изказа се моя благоверен  hahaha
А вие мъже, не забравяйте, че вашите майки също са жени  Laughing

Колкото до угодията - ами има нещо вярно; трудното в случая не е, че жената иска нещо кой знае какво. Проблема на угаждането е, че мъжът дава на жената не това, от което тя има нужда
ВНимание, целувка, да и кажеш ,че я обичаш .... и това е напълно достатъчно!!!! Grinning Grinning Grinning
а това, което той смята, че и е нужно.

# 6
# 7
  • Мнения: 17 546
Тонколона басова, със същата сила на изказа и лека перефраза мога да спретна наръчник за мъже...без тооолкова подробности!  За такова елементарно мислене като мъжкото не им е нужнен сложен наръчник на мъжете - те разбират нещата буквално и само в прав текст, а няма да се справите, ако е по-сложно...!
1. Жена ми не ми не ми е майка, да ме дундурка до 40 годишен! Thinking
2. Ако не съм забелязал, да ми се напомни, че не съм толкова добре финансово обезпечен и не съм си наел слугиня! Жена ми не е длъжна  да изпълнява по съвместителство и тази професия с качеството, което бих искал от жена на която плащам за това. Shocked
3. Да се е... в главата проста, пак забравих, че жена ми днес беше 12 часа на работа, а утре съответно е нощна смяна! Да се прибера на време и по възможност трезвен, да съм си в къщи при децата, че не е нужен ДНК тест, то се вижда от всякъде че са мои - всичко като мен правят, да не стоят самички! newsm78
4. Защо никой не ми е казал че сме вече 21 век!!!??? Аз си живея в този в който ми е удобно, а то... направи ме жената за смях! Не ме е информирала за века, та се изложих пред приятелите на масата тази вечер! #Cussing out
5. Защо не ми казаха, че колкото и да платя на русата мацка от плочките пред хотела, като минат два часа - свършил несвършил ще ме изрита от леглото и няма да ме гушка нежно и да ме завие топло докато и обръщам гръб и захърквам! #Cussing out
6. Обещавам най-тържествено - Ще слушам жена си, защото разбрах, че без нея съм за никъде! Смеят ми се колегите, че ходя с два различни чорапа, обул съм гащите на сина ми ( е стягат ми , ама пък без гащи ходи ли се), не ям от два дни, защото не знам как се отваря хладилника и къде има магазини за храна... smile3514 Глаааааден съм... Абе ИСКАМ СИ ЖЕНАТА! tantrum

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 08:01 от Кристал

# 8
  • Мнения: 17 546
Извода е: "Може, но като порасна достатъчно и разбера как е редно да се държиш с една жена! Или като остана без жена и видя колко е лошо това!"  newsm47  Капиш?

# 9
  • Мнения: 3 569
Абе има такива, на които е невъзможно да им бъде угодено. Дето има една приказка - Сутринта се сърди на себе си, следобяд - на околните.

В общия случай може да им се угоди, да. Трудно, но може.

# 10
  • Мнения: 78
Не искам да слагам всички мъже под общ знаменател , но моят е най - труден за гледане вкъщи . Децата сами се обслужват и дори помагат , а той е вечно недоволен . Добре , приемаме , че не знаете къде са ви чорапите, не можете сами да си сготвите , сложите , направите салата , не ходите по родителски срещи , не знаете кога децата ви са болни и никога не стоите будни до тях нощем и още много други , но ме е яд , че в крайна сметка повечето мъже приемат тези неща за даденост и нямат абсолютно никаква признателност към човека който го прави вместо тях.....Нищо повече не искаме!!!!!!

# 11
  • Мнения: 17 546
Човека е отговорил отдааааавна и по същество на въпроса:
Цитат
тонколона басова
дразнител
Ентусиаст

Пол: мъжки
Местожителство:
на крилото на самолета

  БЕЗ КОМЕНТАР... Simple Smile
« събота, 25 ноември 2006, 10:23 »   

--------------------------------------------------------------------------------
Неотдавна бил открит магазин, в който жените можели да си
изберат и да си купят мъж. На входа висяла табела с правилата на работа на магазина със следното съдържание:

1. Вие можете да посетите този магазин САМО ВЕДНЪЖ.
2. В магазина има 6 етажа, като качеството на мъжете се повишава с
увеличаването на броя на етажите.
3. Можете да си избирате мъж, от който и да е етаж и да се качвате на
по-горен етаж.
4. Не се разрешава връщането на по-долен етаж.

Една жена решила да посети същият този „Магазин за мъже”, за да си
намери половинка.
След като прочела на входа на първия етаж табелата: „Мъже, които имат
работа” - тя веднага се качила на втория етаж. Табелата на втория етаж
гласяла: „Мъже, които имат работа и обичат децата”. Жената отишла на
третия. Там имало надпис: „Мъже с работа, обичащи деца и необикновено
красиви”. „Божичко!” - зарадвала се жената, но все пак се качила на
четвъртия етаж. Там висяла табела: „Мъже с работа, които обичат деца,
ослепително красиви и помагащи вкъщи”.
- - Невероятно! - възкликнала жената - Много ми е трудно да устоя!
Но, произнасяйки това, тя все пак се качила на петия етаж. Надписът там
бил: „Мъже, имащи работа, обичащи децата, с ослепителна красота,
помагащи вкъщи и много романтични”.
На жената много и се приискало да остане на този етаж и да си избере
половинка, но все пак, се преборила с чувствата си  и се качила на
последния етаж. И на този етаж прочела надпис със следното съдържание:
„Вие сте посетителка № 31 456 012, тук няма мъже, този етаж съществува
само за да докаже за пореден път, че е невъзможно да се угоди на една
жена
. Благодарим ви, че посетихте нашия магазин!

А точно срещу този магазин бил открит” Магазин за жени”. На първия етаж се предлагали жени, които обичат да правят секс. На втория - богати
жени, обичащи да правят секс. А от третия до шестия етаж     
          ДОСЕГА НИКОЙ,  НИКОГА НЕ СЕ Е КАЧВАЛ.
 
 
 Трябва по-често да се чете този потребител! smile3501

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 15:43 от Кристал

# 12
  • София
  • Мнения: 2 381
За определени неща и в определени ситуации може да се угоди на една жена. Обаче обикновено жените като получим нещо (най-общо казано), почваме да искаме друго, кроим планове и т.н. и понякога забравяме да оценим и това, което получаваме. Понякога проблемът е, че жените гледаме по-напред в бъдещето, съобразяваме повече неща едновременно от мъжете и на тях им е трудно да усетят и угодят.

# 13
  • Мнения: 87
Предвид широкия интерес на масите , ще пренебрегна негативните отношения спрямо личността ми и заплахите за инвазия в задните ми части...и ще публикувам в нашия спретнат форум и втората част от тази така интересна и научнообоснована лекция...!

"как да се доближа до мъжкото съвършенство?"

НИВО 2: За напреднали.
Поради срещаните трудности обучението е индивидуално.

Как да паркирам без да ожуля колата. Курс с демонстрации от Михаел Шумахер.
Мъжете си падат и по не толкова слаби жени. Изкуствоведски преглед на творчеството на художници и скулптори от различни епохи, водещ- Кенет Кларк.
Живот без диети. Курс на Махариши.
Болта и гайката са като мъжът и жената. Уводен курс с демонстрации.
Клюкарстването: вродено или хронично заболяване? Лекция на психиатъра д-р Янчев.
Как да купуваме здрави обувки, игнорирайки външният им вид.
Дамската чанта- има ли алтернативи или защо само една чанта ни е достатъчна?. Демонстрации от Пиер Карден.
Крушките в къщи: тези непознати сменящи се механизми с кратък живот. Уводен курс по смяна на електрически крушки от инж. Матев.
Умствени упражнения за заучаване на посоките "наляво" и "надясно". Специализиран курс за новобранци от малцинствен произход, водещ-майор Иванов.
Фундаменталните разлики между отвертката и ножа.
Как да забием пирон без да си ударим пръста.
Умствени упражнения: как да запазим мълчание, когато мъжът каже, че повредата е в карбуратора.
Негативните отражения върху организма при сдържане на пръднята и уригването. Лекция с видеофилм на проф.Стефанов, завеждащ отделението за гастроентерология на Университетска болница.
Бъркането в контакта със шиш може да доведе до смърт. Уводна лекция за електричеството от инж.Чорбански.
Как да ходя по улицата без да си правя контузии и фрактури по черепа. Курс с видеокамера.
Последното научно откритие: готвенето, чистенето и прането са женски занимания от дълбока древност до наши дни. Исторически преглед от д-р Петков.
Домакинстването не загрозява жената и не разваля фигурата. Курс с примери от ежедневието.
Как да не ревнувам мъжа, ако той се прибере късно и веднага заспи след вечеря. Уводен курс по физиология на мозъка и нуждата от сън.
Мозъчния дефект, наречен истерия. Курс по медитативни практики.
Повечето червило по устните не намалява размера на задника. Уводен курс по моден дизайн, водещ- доц.Владимир Стойков, водещ на предаването "От игла до конец".
Гледането на карти и кафе е ненаучен метод. Уводен курс по теория на вероятностите и демонстрации със зарчета.
Псуването и ругаенето не се признак на деградация и простотия. Лингвистичен курс.
Могат ли коня и кокошката да тичат еднакво бързо. Лекция на бившата феминистка Клаудия Шифър относно равноправието между мъжа и жената.
Само истинските дами заслужават джентълменско отношение. Уводен курс по обноски.
Хобито и детската игра са различни неща. Посещение в музей и детска градина.
Мъжа също има право на достъп до банята. Терапия с видеокамера.
Планиране на бъдещи действия или как първо да мисля, а после да действам.
Уводен курс по планиране на финансови средства от Ричард Марченко.
Как да не се подвеждаме по лъскави опаковки. Курс с диапозитиви от д-р по икономика К.Стоилов.
Неоперативно премахване на пеньоара и ролките за къдрене-представяне от д-р Гълъбов на върховите постижения на група руски учени от Дубна.


П.П.- надявам се семейният ви живот да се превърне в неизмерима радост скъпи мами... Wink

Последна редакция: нд, 18 фев 2007, 15:45 от тонколона басова

# 14
  • Мнения: 78
Защо го изтри....беше свежо....
Педагогическа цел на курса: Да се приучи жената към елементарно оцеляване.

НИВО 1: За начинаещи

Модул 1: Задължителен

Как да живея без да говоря. (3000 часа) ....това го не мога
Съпругът ми не е мой татко. (1500 часа) е да , но и аз не сам му майка
Как да използвам думата "искам" възможно най рядко. (3000 часа) това го мога
Как да живея без майка си когато съм омъжена. (1500 часа) и това го мога

Модул 2: Живот с мъжа. Всички дисциплини са по 500 учебни часа.
Консумирането на бира НЕ е престъпление и кръчмите не са пълни със жени, с които мъжът изневерява. ...аз пия бира повече от него
Дупките по чорапите, боксерките и фланелките са резултат от протриване, а не от личностна деградация....стига да не ги кърпя , не ми дреме какво има по тях
Посрещането със салата и ракия на масата не унищожава семейният живот. ...също пия ракия със салата
Хъркането е физиологичен процес и не зависи от характера на мъжа. ...не спим в една стая и може да си хърка на воля
Разпределението на територията на леглото или защо мъжът спи повече.
Как да вървя из апартамента без да се блъскам в мебелите.
Космите в канала на банята водят до запушване и трябва да се изваждат своевременно. ...ако и един канал не може да отпушите
Живот без ежедневен душ. Специален курс с гуруто от Хималаите Хамакратати. ...тук трябва май да отида на курс
Подаряването на цветя-един безсмислен акт. Лекция от д-р Фройд.
Мъжът може да прегръща и свои далечни братовчедки, които съпругите не ...въобще не ми дреме кой прегръща
Модул 3: Свободно време. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.

Риболовът е тихо и приятна почивка, а не смяна на мястото за обсъждане на семейните проблеми.
Дрехите служат за обличане и предпазване от студ и слънце.
Телефонът е средство за комуникация, а не за безкрайни разговори с приятелките. ...тук съм много зле

Модул 4: В колата. Всички дисциплини са по 200 учебни часа.
Тайните на скоростите. Курсът е специално адаптиран за жени от преподаватели за дома за умствено изостанали деца в Горна Баня. ...аз карам само автоматик
Бензинът в резервоара на колата-самозараждане или магическо въздействие?
Мога и да не говоря за знаците, светофарите и тировете в насрещното движение докато съпругът ми шофира. ...жените сме много по-толерантни и внимателни шофьори
Начални познания за автомобила: отваряне на вратите и слагане на колан.

Модул 5: Комуникативни способности. Всички дисциплини са по 350 учебни часа.
Всеки предмет отговаря на определена дума или как да се опитам да премахна от речника си паразитните неопределителни думи "онова", "това", "там", "тук" и пр.
Изречението има начало и край.
Махането на ръце, бърченето на нос и ; въртенето на очите не спомагат за по-добрата комуникация.
Мога да говоря и без да се лигавя и променям гласа си.
.Мърморенето рядко постига целите си.
Как да говоря без "Нали разбираш?", "Сещаш се, нали?" и пр. вметнати изрази.
Плачът и врещенето:тези невъзможни аргументи при спорове.
"Готвене, дрехи и обувки" или забранените теми в присъствието на хора. Уводен курс от д-р Цоневски.
Модул 6:Хуманизъм и толерантност. Всички дисциплини са по 600 учебни часа.
Приятелите на мъжа ми не са простаци и деградирали типове.
Свекървата е майка на мъжа ми, а братът на мъжа ми не е малоумен пубер.
Тези странни хора роднините: основен курс по психология на общностите.
Аз съм женена за съпруга си, а не майка ми.
Модул 7: Въведение във футбола. Всички дисциплини са по 500 учебни часа. Тази лекция задължителна ли е?

Различните цветове на фланелките на играчите показват, че те са от различни отбори. Лекция с демонстрации от Роналдо.
Съществуват и интелигентни футболисти. Лекция от Янко Златков.
Гледането на футбол може и да е интересно. Демонстрации с диапозитиви.
Футболната топка- втората любима в къщи?
Модул 8: Въведение в разказите за казармата. Всички дисциплини са по 400 учебни часа.
Мъжът след казармата или защо жените са толкова харесвани.
Ротата- основно понятие в приказките за казарма.
Ротният командир е като шефа, само че е много по-гаден.
"Ей, кирка! Ще те сдухам!". Уводен курс по казармен жаргон.
Модул 9: Лечение от сапунени сериали. Терапията се води от добре подготвен екип от психиатри. Часовете са съобразени с индивидуалните характеристики на пациентите.

Героите в сериалите не са истински.
В "Далас" няма нищо вярно. ...не го гледам
Осваидо Риос е тъпак и грозник. ..такъв е
Модул 10: Как да станем по-съвършени в леглото. Всички дисциплини са по 250 учебни часа.

Научно доказателство, че сперматозоидите не са отровни. Упражнения в лаборатория. ...ми яжте си ги Peace
Мъжкият член не е облечен кокал. Посещение на моргата и дисецкции.
Главоболието- неуместното оправдание. Терапия на психиатъра д-р Хайнеман.


Е това беше върха . Не слагай всички жени под един знаменател!!!!
 
 

Общи условия

Активация на акаунт