Забавления за "по-големите"деца

  • 2 372
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 227
Синчето ми скоро има рожден ден - става на 8, и аз бях в голяма чуденка, какво, къде и как???, но го попитах той какво желае предложих варианти... за моя изненада избра да покани децата в мак доналдс... ooooh!  newsm78  , досега сме празнували в почти всички детски клубове негови рождени дни и на брат му, така че навсякъде е като за по-малки... решихме, че след като това е желанието му ще го изпълним, пък и всички деца обичат мак доналдс, нали така... дано им бъде весело... Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 7 673
Когато големият ми син беше на тази възраст до 1О-годишния му РД - всичко в Мак Доналдс и Ки Еф Си. То тогава нямаше и избор, де.
Но така или иначе, партитата там са подходящи наистина за дечица между 6-7 и 1О-ина години. Забавно е, има програми и за всяко детенце- детско меню с играчка.
 Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 650
Ходили сме на рожден ден на по-големи деца в театър Ариел, то е по-скоро дискотека с аниматор, който забавлява децата /бяха на възраст около 10 години/ и доста се забавляваха

# 18
  • Мнения: 74
След много питане и лутане се спрях на сладкарница изкушение в драгалевци. наехме и аниматор който върви с dj и ще им прави дискотека
когато отидахме да резервираме много ми хареса че вътре е просторно и персонала любезен
преди това бяхме в романса и още като казахме че рожданният ден се пада в петък те казаха че в петък вечер неможело защото тогава имали най-големият оборот/все едно ние няма да правим оборот/ но така или иначе аз се отказах от раманса и защото там е доста прихлупено и занемарено/както и дае
дано да мине рожденният ден ok

Общи условия

Активация на акаунт