Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Някъде там...

Искам да купя калъфи за меката мебел вкъщи. Преди време гледах едни с ластици, универсални, но тогава не ми трябваха и сега не се сещам къде съм ги видяла.
Моля, нека ако някой е виждал къде се продават да каже. А и горе-долу какви са им цените?
Цитирай

Някъде там...

Никой ли не знае?  Rolling Eyes
Цитирай

София

на бул.Евлоги Георгиев не знам точно номера, на спирката на градския транспорт от орлов мост в посока военна академия шият калъфи като можеш да си избереш цвят
май не го обясних много ясно надявам се да го намериш
 Peace
Цитирай

Някъде там...

на бул.Евлоги Георгиев не знам точно номера, на спирката на градския транспорт от орлов мост в посока военна академия шият калъфи като можеш да си избереш цвят
май не го обясних много ясно надявам се да го намериш
 Peace

Сещам се къде е, голямо благодаря!  Hug
Цитирай

София

На Екзарх Йосиф, между Халите и Женския пазар.
Цитирай

Някъде там...

На Екзарх Йосиф, между Халите и Женския пазар.

А къде точно там? И готови ли са или трябва да си ги поръчвам? И последен въпрос, че много станаха - имаш ли идея колко струват?
Благодаря предварително....  Hug
Цитирай

София

Не съм се интересувала, но съм виждала изложени. Магазинът се намира точно преди пазара, по линията на трамваите, от дясната страна.
Намерих в архивните ми съобщения /от преди година/ координати и на друг магазин за калъфи за мебели "Самуил" №93, тел. 9809511, управител Зоя Георгиева 0897 961 498. Ако не ме лъже паметта се пада в същия район, като "Самуил" е перпендикулярна на "Екзарх Йосиф".
Успех  Peace
Цитирай

Някъде там...

Благодаря!
Цитирай

Тук - там, все наблизо до хората, които обичам.

В Метро продават. Хубави са.
Цитирай

Ettlingen, DE

На Илиенци съм виждала - някъде още в началото като влезеш
Цитирай

Някъде там...

А някой да ми каже ориентировъчна цена, че ако са много скъпи, се зачудвам дали има смисъл да купувам. newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.