Имали ли сте телевизионни участия и от какъв вид?

  • 5 490
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 555
Участвала съм в едно предаване по Нова. Някаква сутрешна простотия с водеща Искра Ангелова.
А, сега се сетих, че бяхме и веднъж във "Виж кой..." ако така се казваше.
Беше преди около4-5 години и един от гостите в студиото беше Бат Бойко.

# 46
  • Мнения: 648
   Имам около 600 предавания на живо в местната телевизия в Димитровград, водех сутрешния блок, работех и за новините- малко, но от сърце Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 6 417
Редовно ми пускат снимката в сводката на РДВР и в рубриката "Внимание! Те са сред вас!"  Shocked

# 48
  • Мнения: 3 405
Да, бях репортер, и говорител и водещ на музикално предаване в една кабеларка  Sunglasses

# 49
  • Мнения: 4 371
По новините са ме давали, покрай фондацията.
В предаването на Мартина Вачкова, по въпросите за кърменето и захранването.
И в новия клип на Марая Кери ще ме дават Laughing

# 50
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Дуци, кърмиш ли още?

# 51
  • Мнения: 2 978

Ти сериозно ли питаш? #Crazy Laughing

Сори, ама си го представих малкия как от масата скача и вика мамооо сега искам да пия млекце, за да прокарам Joy.
Дуцка сори  bouquet Sunglasses Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 7 097
Като дете много се снимах в игрални филми и предавания - баща ми беше режисьор и може да се каже, че израснах в телевизията и по снимачните площадки... Wink
Последно ме даваха по новините, миналата или по-миналата седмица - служебно...

# 53
  • Мнения: 4 371
Не, отбих го като беше на 10 месеца. Всъщност той се отби сам.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Ам`чи...моята Вики я даваха по МСАТ в един репортаж по новините - кметът на Варна беше посетил групата й в яслата и децата му бяха изнесли представление. Вики се открояваше сред всички, беше с ярко-жълт интересен костюм на Слънце, с корона на главата. Даже и снимка има във вестника.  Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 4 423
Много отдавна...може би някой от наборите ще се сетят за филма МЕРИ ПОПИНЗ, та аз бях момиченцето Джейн - много русо и синеоко момиченце с дълга коса, партнираше ми сегашния спортен говорител Витомир Съръиванов, филма беше доста серии, аз не ходех на у-ще, бях много горда. Снимахме около година, след това играх в Честна небестна, пак в главна роля, снимаха ме и на Шипка и го даваха това документално филмче десетина години на 3 март....
За малко да играя в главната рола на филма "Рицаря на бялата дама", но баба реши, че актрисите били леки жени Crazy и не даде вече да се снимам, така свърши кариерата ми, а беше толкова хубаво, миризмата на ментов чай в кафето на Националната телевизия и натрапчивата миризма на студиото, в което снимахме - отсреща пишеше Бригита Чолакова, как й се радвах когато можех да я зърна...ех, хубавото ми детство.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 09:25 от Буболина

# 56
  • Мнения: 141
И аз да се разпиша, няколко пъти се мярках по тв-то. Иначе и в статии по вестници.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 145
Много пъти, не ми е никаква тръпка, но се налага. Общо взето ги ограничавам до минимум и последните година-две съм пас... Sunglasses

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Само в едно предаване по местната кабеларка- представях свои стихове...
Иначе повече имам опит с пресата Wink

Между другото защо няма такава тема- появявали ли сте се в пресата?  Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 468
Ех, защо не си продължила... Знаех си, че има нещо в теб Wink Mr. Green.

Общи условия

Активация на акаунт