АВГУСТ бебче ще ми донесе и минали тревоги ще отнесе

  • 10 639
  • 290
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 663
                                        
                             



01.08.07

                            ита Ог,28г.,втора бременност


02.08.07
                       

                            imsat, 25г, първа бременност
                            guana, 26г, първа бременност
                            osemontia,, първа бременност                       

03.08.07

                          imetobl, втора бременност 
                                                 
05.08.07

                                               
alejna, 27г, втора  бременност
leopa, 26г., първа бременност

06.08.07
   

                     
                            идка-ръжената питка, 31г, втора бременност 
                           
                            arsidi, 32г., втора бременност

07.08.07
 
 

                   
                            ob4enka
                            рокодил, 25г, първа бременност

08.08.07

                             ujka, 31г, втора бременност
                              `Linka, втора бременност
                             amodiwa, 21г., първа бременност
                             лхичка, 25г.,първа бременност
                             ranikolova, 25г, първа бременност
                             arianamama, втора бременност


09.08.07

                             edica, 27г, втора бременност   
                             y_everything, първа бременност
                             hoshi84, втора бременност


10.08.07


                             entina, 31г, втора бременност
                             илена, 30г., първа бременност
                             lavy , втора бременност
11.08.07
                     
                            leare, 32г, втора бременност
                            alkata, 19г, първа бременност


 
11.08.07


                           an4eva, първа бременност
 

                                                                                                                         
12.08.07
   

                   
                           arra
                           hosh, втора бременност
                           heherezada, втора бременност

                                                                                                                           
13.08.07


                           ebeka Sch, 26г, първа бременност
                           oni0902, 30г.,първа бременност
                           ora
                           ака Здравка, 25г., втора бременност
                                                                                                                           
14.08.07


                       
                           u6anka, 27г, първа бременност   
                           арти, 29г., втора бременност
                           -twin, първа бременност

                                                                                                                         
15.08.07
   

                           лара, 26г, втора бременност                             
                           _nestorova, 27г, първа бременност
                           oman_s, 26г, първа бременност
                           ose_madder, 26г,  втора бременност
                           vetlita, 26г., първа бременност

                                                                                                                         
16.08.07

                           узи, 30г, първа бременност
                           alentinass, 24г, пъра бременност
                           mily, втора бременност
                           imianki
                           iser4enceto, 29г., първа бременност

                                                                                                                                                                                       
17.08.07



                           egi, 24г., първа бременност
                           iramax, трета бременност
                                                                                                                                                                               
18.08.07



                           nti, 25г, първа бременност   
                           weety_f , първа браменност
                           eli4ka, 23г, първа бременност
                           ari_77, 28г, първа бременност

                                                                                                                                                                                         
19.08.07


                           ERA, 26г, втора бременност
                           ladkish4e, първа бременност
                           runo, първа бременност

20.08.07


                           abylove, първа бременност
                   
                           eddy, 21г,.първа бременност
                           anett, първа бременност
                                                                                                                                                                                         
21.08.07


                         
                          adia Aleksandrova, 28г, втора бременност

                         
22.08.07


                         driаna_d, 24г., първа бременност


                                                                 
23.08.07
                         


                           майли, втора бременност
                           jeni,29г., втора бременност
                           ivanov, 28г., първа бременност

                                                         
24.08.07
                         

                           egita, 21г, първа бременност
                           ira(vatan1919), 29г.,трета бременност

                                                                   
25.08.07
                         

                           аТка, втора бременност
                           iya Petrova, 20г., първа бременност
                           fg, първа бременност

                                                                 
26.08.07
                         

                            vy, втора бременност
                            rven, първа бременност
                            eeny, първа бременност

                                                             
27.08.07
                         
                            erelina, 25г., първа бременност

                                                               
28.08.07
                         
                           onstans, втора бременност   
                        onita, първа бременност
                           ari_eta, 32г,втора бременност
                           

29.08.07
                         


                           ary_jane, 24г.,първа бременност

                                                               
30.08.07
                         

                           alenta70, втора бременност
                         kalina
                         EMININE
                           imiksim, 31г., втора бременност
                           ini-og, 33г.,втора бременност

                                                               
                         


                           




Ние сме общо 77     и очакваме пак толкова  


               


 smile3509
нашето албумче
потребител: avgustki
парола: 2007

Предложения за заглавия на следващите теми        
   

   
   1.Как времето бързо лети, през АВГУСТ нашето бебче ще се роди.- измислена от Сонита
   2.Малко бебе шава в мен, мир не дава нощ и ден. - измислена от Сонита
   3.Момиченце/момченце ,какво ще е през АВГУСТ моето детенце?-измислена от крокодил
   4.Януари мина вече ,чакаме през АВГУСТ мъничко човече! -измислена от крокодил
   5.Коремчета подават се ,през АВГУСТ бебчета задават се! -измислена от крокодил
   6.Не сме ний вече манекенки ,но през АВГУСТ на бебчетата ще сме луди фенки!:) -измислена от крокодил
   7.АВГУСТ още е далече ,но с корем4ета сме ние вече! -измислена от крокодил
   8.Във коремчето на мама бебе спинка- АВГУСТИН ли ще е или АВГУСТИНКА - измислена от beli4ka
   9.Баба Марта идва вече, скоро ще усетим малкото човече!
 10.Баба Марта се усмихна, АВГУСТинче мама ритна!
 11.Ето идва пролетта, риткат мама АВГУСТовските слънца

Полезни линкове:


Полесни връзки
Полезни връзки 2
Календар на бременността ден за ден
Определяне пола на бебето
Определяне пола на бебето  2
Размери на бебето по време на бременността
Йога за бременни
Примерен списък за бебето
Примерен списък за бебето 2
Билки и бременност
Лекарста и бременност, eng
Календар на бременността 
Календар на бременността
Какво име да дадем на детето си
Именник
Kилограмите през бременността
Развитие на човешкия ембрион в реално време

Клипчета с развитието на бебето в утробата
   

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 09:28 от konstans

# 1
  • Мнения: 2 663
 newsm51

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 09:29 от konstans

# 2
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Пу, първа  Hug
 Здравейте коремчета... честита ни темичка   bouquet
 Аз от 2 дена съм много зле с ниско кръвно и днес тръгнах да ходя в болницата на стаж и старшата ме изгони след като ми измери кръвното беше 90/60 не е много ниско но се чувствам много зле... от там отидох при личната и тя ми пусна кръвна захар, урина и ПКК но резултатите ще са готови чак след 12:30ч и сега се прибрах да лежа и само ви се оплаквам и се гмуркам под завивките.... видях бебко всичко си му е наред, мозъка, кръбначния стълб, коремчето, крачетата, ръчичките.... абе нормално бебенце общо взето  Mr. Green Heart Eyes не можахме да го видим дали има пишка или няма нищо но има време ще разберем... само да сме живи и здрави...
 Лек ден на всички коремчета  Hug  bouquet

# 3
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
здарвейте!
отдавна не съм писала,и днес се включвам да ви се оплача.снощи имах мноог силни болки в корема,а сега ме боли главата.чак не можах да спа от болки и сега ми е едно криво,хич не ми се ходи на работа.направо се замислям дали да не си взема болничен,ама нали съм много съвестна,май ще си стискам зъби и ще си ходя.е ако не ми стана супер зле де.
сега сме на вълна да навиваме каката да си спи сама в стаята,ще правим легло на 2 етажа.тя ще трябва да  пази бебето,обаче доста ще е трудно.все от нещо я е страх,та да видим как ще свикне.
лек ден на всички!

# 4
  • Мнения: 1 380
Искам да поздравя и силно да прегърна всички мами, които веч са си видели бебчетата на 3Д и знаят пола. Честито, а аз като разбера със сигурност какво е, ще ви пиша. Лек ден

# 5
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, мамчета Hug!
Да ни е честита новата темичка! Констансbouquet !
Шоши - честито ти момченце  bouquet! Дамян сигурно ще е много доволен, че ще си има братче, с което ще си играят. Противно на очакванията ми моето синче иска сестричка. И майка му Wink! Силно се надявам другия понеделник да видим и ние пола!
marianamama, защо не пиеш но-шпа за болките? И недей бъди толкова съвестна - и аз бях от твойта порода, но се осъзнах - признателност за труда си няма да видим нито от учениците , още по-малко от родителите или директора. Най-важно е бебчето, а нервите, които се хабят в училище, едва ли са най-полезното, което можем да му дадем. Затова се бях зарекла, че щом забременея и ден няма да стъпя в училище и го изпълних. Ако знаеш колко ми е добре, колко съм по-спокойна, нямам ежедневното главоболие - дори детето ми го забелязва и казва - "Мамо, батковците и каките не те ядосват вече." Толкова ми е добре, че вчера чак се замислих учениците ми втори или трети клас бяха...
Херелина, Меги - споко, космите ще изчезнат, не ги пипайте. Линията на бременността също, макар че аз и първият път и сега нямах особено ярка. То и петна по лицето не ми излязоха и слава богу. Явно си е до типа кожа.
 

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Здравейте от мен и в новата тема! Днес почивам- ред ми е и ми се пада да гледам Танти. Тя уж е по-добре, не вдига вече темп., но кашля безумно дълбоко.

При нас боядисват стълбището и така смърди на блажна боя, че ме боли главата и ми е лошо вече. Добре, че поне тука в стаята не мирише, отворила съм да се проветрява, че.....

Аз се надявам на 12.03 да разбера вече със сигурност бебо има ли пишка или няма.

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 11:56 от Гита Ог

# 7
  • Мнения: 127
Здравейте мамчета,  newsm03
Много ми липсвахте през weekenda, но бях на гости на баба в провинцията и тя милата чака с нетърпение първото си пра-внуче, та се пазарих какво да му плете  Grinning Макар, че не стигнахме до съгласие по отношение на пола:) Аз искам момиченце. Правих си едни зчисления на базата на моята рождена дата и тази на мъжа... та излезе мома.. но все още е непотвърдена информация.
Да ви се похваля като се прибрах вчера вече си имах нова кухня  newsm44 .. всичко беше сглобено, подредено... Само трябваше да почистя след ремонта. И сега съм много щастлива... Ще си готвя с кеф  1dating

Честито на всички които знаят пола Simple Smile

Смятате ли да ходите на почивка преди  Август? Море или планина?



За сега Ви казвам чао..
После пак.

# 8
  • Мнения: 222
Още един път здравейте, мамчета! Но вече в новата темичка! Sunglasses
 
Честито на всички за новата темичка!  И браво най-вече на  Констанс!
Контастнс благодаря, че си ме включила този път и мен, само искам да те помоля при другата темичка да запишеш-"Първа бременност, 28 години". Мерси предварително!

Mancheva
- Идеята за море е чудесна, но има много време, а и ако е супер горещо лятото, както всички говорят newsm78, незнам как ще се доберем до морето. Иначе аз съм му страхотен фен, всяка година ходя по 2, 3 пъти. Но за тази незнам, важното е да сме живи и здрави. Ще има време за море и релакс Grinning
Приятна следобед! Hug

# 9
  • Мнения: 127
Здрасти pivanov,
Това синьо много трудно се чете Sad Трябва да го маркирам...
А за Морето...има много време, но аз съм доста нетърпелива и вече ми се иска да е Юни.. Лично аз мисля ако съм добре да отидем на Девин или язовира Антон Ивановци, място което ще е по-прохладно и има открит басейн.
 newsm68

P.S. Днес в офиса е страшна скука.. и може да полудея, много ми е кофти когато няма работа..Време не минава.
Добре, че сте вие.. за да си чета.

 Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 2 663
Пиванов, моля те не се обиждай, ама ме болят очите от този цвят и или аз съм кьорава или едвам се чете.Иначе веднага допълвам данните.
Аз на море ще ходя 100% процента, но в никакъв случай август.Само 5% от бебетата се раждат на термина, като останалите 80% преди него и не смея да рискувам.Абсурда е даже мисълта да раждам в някаква си болница по спешност при някакви лекари, които ни ги знам ни ги познавам- не дай Боже да има усложнения сигурно ще четете по вестниците за смъртни случаи.Предпочитам да се застраховам.Ако ще ходим извън БГ пак по-рано ще да е от август.Ние живеем почти в планината  и ние малко по-хладничко, но ще видим  може и на по-високо да отидем.Аз съм "дупе път да види"( да не звучи чак толкова грозно) и с мъжа ми пътуваме адски много и съм го предупредила да знае, че как се затопли сме тръгнали- все ми е едно на къде!
Имаме ходене до Прага 100% но все още не се знае кога, та него го чакам с нетърпение.Живяла съм там 4 години и толкова ми липсва града, че откачам....

# 11
  • Мнения: 3 388
Привет и от мен, мамчета  Hug

Констанс, честито ви момиченце  Hug Дано и ние се присъединим като вас към отбора на госпожиците  Flutter Сега влзиаме в 4 месец, нали така?

Ние сме на лекар чак на 8-ми март! Моето доки ми казва, че всичко е абсолютно наред и ще се виждаме засега само веднъж месечно.

На мен тези дни ми се върна главоболието и имам силни болки общо взето на около 3 дни. Започнах да следя кръвното и е доста ниско, така че според мен е от това. А в петък имах и силно сърцебиене, мъжо дори искаше да вика бърза помощ. Сега съм добре, най-вероятно са вариации на кръвното, ще говоря с док ...

Ние на почивка не знам дали ще ходим, при създалата се ситиуация, че ако взема да родя преждевременно не се знае къде ще се случим  Laughing Ние на море ходим в Лигурия, най-близко ни е. Иначе сме замислили ходене до Венеция, Сан Марино и Флоренция като се постопли времето, че поне са близо, а ние така обожаваме пътуванията, че не можем дълго време да стоим на едно място. Иначе ходим често до Лугано и Белинцона в Швейцария, тъй като са ни на по-малко от 2 часа път, а там релаксираме мнго добре  Crazy

# 12
  • Мнения: 222
Хей, хей здравейте отново, мами!
 newsm03
Аз съм през цялото време тук, но се включвам от време на време, защото просто работата ми не го позволява, толкова е напрегнато непрекъснато!
Добре, реших да сложа нещо по-зеленко, но не ви се нрави яркостта, няма проблем, по-тъмни цветове ще използвам Laughing

Много ми се пътува и на мен, но не знам как ще стане. Последното ми пътуване в чужбина беше през есента-в Монако, и никой не знае кога ще е следващото. Имам някакво предубеждение за тези пътувания. Може би в страната, но не е за предпочитане големите разстояния, освен със самолет newsm78
Смисъл и от много пазене няма, но човек наистина трябва да бъде внимателен!
Чао и до скоро!
  bouquet

# 13
Здравейте мамчета! Много често чета форума, но едва отскоро се регистрирах и малко тромаво се справям, ще ме извините надявам се, а и ще ми помагате да се ориентирам.
Чакам бебчо в края на август и страшно се плаша от жегите... Дъщеря ми, на 5 и половина, е много ентусиазирана.
Въпреки че е противопоказно миналата седмица покарах ски. Почувствах се толкова жива!!!! След целия кошмар със стомаха и кръвното напоследък нещо живително Simple Smile

# 14
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349

Здрасти! И моята дъщеря е почти колкото твоята и много даваше зор за братче или сестриче много отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт