РууууусИеееееееееее

  • 8 821
  • 281
  •   1
Отговори
# 75
  • Русе
  • Мнения: 111
Момичета, някоя от вас да е пробвала диетата "Зелева супа"? Вече трети ден я прилагам - обаче ефект няма Sad освен, разбира се, че съм освирепяла от глад!

Няма да мога да издържа 7 дни... а ако някой знае от личен опит наистина действаща диета - ще бъда много щастлива, ако я сподели с мен  bouquet

# 76
  • Мнения: 172
Петя аз бях отслабнала с разделно хранене и да ти кажа бях много доволна.Сега се опитвам безуспешно с някъква диета но уви Tired

# 77
  • Мнения: 435
Аз се сещам за една диета - секс и ябълки Joy, ако не обичаш ябълки си е твой проблем Wink

# 78
  • Мнения: 1 942
Illi, какво стана? Намери ли къде заличават капиляри? Айде пусни инфо ако си открила  Rolling Eyes

Момичета, да знаете къде има обувки GEOX?

# 79
  • Мнения: 5 299
Момичета, някоя от вас да е пробвала диетата "Зелева супа"? Вече трети ден я прилагам - обаче ефект няма Sad освен, разбира се, че съм освирепяла от глад!

Няма да мога да издържа 7 дни... а ако някой знае от личен опит наистина действаща диета - ще бъда много щастлива, ако я сподели с мен  bouquet
E, стига де. Ти да не би да очакваш на 3-ия ден да се стопиш???
Здравословното отслабване се случва след 3-4ия месец Wink Всички останали са вредни за здравето. Твърдя го от опит - сега съм с гастрит, и не мога да спазвам каквито и да е диети. Ще си умра дебела Rolling Eyes ooooh! Не вярвам на никакви хапчета и разни супу-мупи. Съобразено хранене само и спорт. Wink лесно е да се дава акъл  Joy

# 80
  • Мнения: 884
Какви диети, какви пет лева. Я си вижте снимките- много сте хубави #CrazyПреди 10 години учих две години в Русенския университет, та малко се бях посдухала, защто момичетата в Русе са адски стилни и красиви. Обаче ако искате мнение за диети- по-добре минете на нисковъглехидратен режим.Нещата стават по-бавно, 1-2 кг. на седмица, и то в най-добрия случай, но килограмите са трайни и не се стои гладен, което е най-важното. Пре мен враг №1 е гладът, ставам непоносима, и за това околните ми  постоянно ме захранват,за да съм си добричка. Mr. Green

# 81
  • Русе
  • Мнения: 111
Ама какво да направя като съм една голяма нетърпеливка Wink Искам магическа промяна, и то веднага.
 Честно да ви кажа, като се качих на кантара в неделя, направо онемях ShockedКачила съм цели 5 килограма и то само за два месеца....миналата седмица трябваше да бъда на работа и О, кошмар - не успях да си закопчея сакото. Ужасна гледка - коремът ми щръкна като буренце отпред. Толкова много се ядосах на себе си и реших, че това не може да продължава! Сега въртя педалите на велоергометъра нон-стоп, обаче  нещо не виждам резултат Rolling Eyes Е, имам време до началото на лятото - поне дотогава да вляза във  форма  bouquet

# 82
  • Мнения: 811
Колежките всяка сутрин на гладно пият фреш от лимон и портокал. Според мен видимо са стопили корем и ханш.

# 83
  • Русе
  • Мнения: 1 155
това ме подсеща за лимоновата диета - първия ден сок от 1 лимон, втория от 2 и т.н. до 7, после обратно (8-ми ден 7 лимона, 9 ден - 6). Мисля, че не беше задължително да се изпива на веднъж. Аз лично не издържах. Втръсна ми от лимони.

# 84
  • Мнения: 4 406
... Аз лично не издържах. Втръсна ми от лимони.
и на мъжа ти му омръзва да ти гледа киселата физиономия  Joy Joy

# 85
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Не бе  Mr. Green Той беше в казармата тогава и аз бях решила да го изненадам със скорострелно вталяване  hahaha Да ама не!   Joy

# 86
  • Мнения: 4 406
Не бе  Mr. Green Той беше в казармата тогава и аз бях решила да го изненадам със скорострелно вталяване  hahaha Да ама не!   Joy
сега има повече какво да обича!

# 87
  • Русе
  • Мнения: 2 354
добре, де, ами освен лимони какво друго може да се яде...
аз съм чувала, че спортистите, седмица преди състезние изкарват такава диета - лимони (които свиват стомаха), и салата зеле  Shocked . Аз обаче явно нямам воля за такива неща..... ама пък имам желание да отслабна  newsm78

# 88
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ами май няма ограничения за храненето... сокчето е между другото, въпреки че не е зле да не се тъпчеш с шоколади и т.н. през това време... Все пак е лимон това, а не вълшебен сок  Mr. Green
Сещам се и за лъжица ябълков оцет сутрин на гладно. Не съм опитвала, но една приятелка редовно го практикуваше това.

# 89
  • Русе
  • Мнения: 1 155
http://foto.bg/showgallery.php/cat/1166 Ето малко снимки. Съвсем леко са бутнати, не съм правила разни големи красоти, че няма време  ooooh! Пуснала съм и оригиналите.

Бейб, що тури парола на снимките бре  Crossing Arms

Последна редакция: ср, 28 фев 2007, 12:58 от Deb

Общи условия

Активация на акаунт