РууууусИеееееееееее

  • 8 820
  • 281
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Хайде - нова тема.  bouquet

АЗ искам да питам - КОГА ще се напиваме? Thinking



Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 17:06 от Бейб

# 1
  • Русе
  • Мнения: 278
Хайде за следващото напиване ще се постаря да дойда......не че съм изтрезняла от снощи, но това е друга тема  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 5 299
Хайде за следващото напиване ще се постаря да дойда......не че съм изтрезняла от снощи, но това е друга тема  Mr. Green
ООООооо, добър вечер драги гости - не съм ви виждала от доста време,м? Mr. Green

# 3
  • Мнения: 772
ще ви удостоя с честта да се напиете с мен само ако получа писмена покана Crossing Arms

# 4
  • Русе
  • Мнения: 278
Хайде за следващото напиване ще се постаря да дойда......не че съм изтрезняла от снощи, но това е друга тема  Mr. Green
ООООооо, добър вечер драги гости - не съм ви виждала от доста време,м? Mr. Green
А тука съм бе Mr. Green
Ам... да напраЙм нещо по въпроса за скорошно виждане, че да не загубя тренинг с пиенето  hahaha

# 5
  • Русе
  • Мнения: 1 155
ще ви удостоя с честта да се напиете с мен само ако получа писмена покана Crossing Arms

Едно време Бейб отправяше покани лично до всеки... От тогава ми е на сърце тая руса девойка   Mr. Green   Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 5 299
.....::::: Писмена покана:::::::.........
            
Г-жо crazykitty,
Моля да ни удостоите с присъствието си за едно мааалко напиване.
Падналите под масата няма да получат червени  звездички.

Предлагам среща - другата събота. Давайте предложения. Mr. Green
ще ви удостоя с честта да се напиете с мен само ако получа писмена покана Crossing Arms

Едно време Бейб отправяше покани лично до всеки... От тогава ми е на сърце тая руса девойка   Mr. Green   Heart Eyes
Хахахха - верно Joy Тогава бях много ентусиазирана, и не подозирах колко много сме всъщност. hahaha

# 7
  • Мнения: 1 942
аз само тихичко да се разпиша в новата тема   smile3523

# 8
  • Мнения: 5 577
 Tired Офф, аз нещо много работна го раздавам и изпускам всичко.  Close

# 9
  • Мнения: 1 059
Докато съм успяла да се докопам до компа да взема и аз да се разпиша в новата тема Wink

# 10
  • Мнения: 5 299
Мацки, моля да ме насочите към добър бракоразводен адвокат - не е за мен. Grinning

# 11
  • Мнения: 5 391
Момичета, някоя от вас не беше ли представител на Avon?

Искам да си поръчам някои неща, които отдавна търся, но нямам познати или поне не знам че се занимават с това.

А и има само още 8 дни до края Tired

Ще съм благодарна  bouquet

# 12
  • Мнения: 5 299
Момичета, някоя от вас не беше ли представител на Avon?

Искам да си поръчам някои неща, които отдавна търся, но нямам познати или поне не знам че се занимават с това.

А и има само още 8 дни до края Tired

Ще съм благодарна  bouquet
Моя комшия се занимава. Wink

# 13
  • Мнения: 5 577
И моята колежка на работа е на Ейвън представител.

# 14
  • Мнения: 952
Филип@,кака Ивка стана представител на Ейвън Laughing ако искаш и пиши на лични ако искаш пък ще и кажа тя да те намери Wink Ти имаш ли новия каталог,ако не тя ще ти го даде Peace

Общи условия

Активация на акаунт