Cramer Color-къде да я намеря в София?

  • 3 364
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 15 198
Моята боя за коса е Cramer Color 7.4.
На нея се спрях на принципа на пробите и грешките и я ползвам вече незнайно колко години. Обаче сега не мога да я намеря в София и ходя с едни коренища-майко, майко!  Crazy
Срамота..... Blush Embarassed
Там, откъдето винаги я купувам, няма моя номер и скоро няма да има-сритали са се нещо с дистрибутора. А на никое друго място, където проверих, я няма.
Къде може да се продава това чудо?

# 1
  • Мнения: 664
виждала съм в едно магазинче в Надежда, доколкото си спомням, по диагонал на  Билла има нещо като базар и има два магазина един срещу друг за козметика и бои, по-скоро в единия имаше много бои, до тавана

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Мога да ти кажа във Варна откъде си я купувах и аз близо 2-3 години. Ако има кой да ти я донесе... newsm78

# 3
  • София
  • Мнения: 7 753
Такава боя  Cramer Color, продават на ул. Солунска, като тръгнеш по нея от Витошка към бул. Христо Ботев, отдясно на улицата.
Също така знам и къде я има в кв. Младост. Ако ти трябва по-подробно нещо, питай.  Peace

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 01:01 от ilq

# 4
  • Мнения: 115
Провери и на ул.Алабин, пада се точно срещу Съдебната палата. Има малко магазинче за професионални продукти за коса, там винаги съм виждала боите на Крамер.

# 5
  • София
  • Мнения: 15 198
Благодаря ви!!!  Hug
Намерих я. Потърсих я най-напред в магазинчето, за което ми каза vertigo, и я купих от там.
 

Общи условия

Активация на акаунт