Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 18 фев. 2007, 23:34 ч.

Обрив от Аптамил?

  • 491
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 534
От 1-2 седмици давам добавка Аптамил2 към последното кърмене вечер около 100 мл.
Направи ми впечатление, че акото стана зеленикаво, което мисля че е нормално, но след известно време се зачерви дупето, а от няколко дни има и обрив около ануса.
Не мисля, че е алергия, защото е захранен със сирене и масло от млечните продукти, но възможно ли е да е реакция към АМ?
Случвало ли ви се е подобно нещо?

# 1
  • Мнения: 348
Ако преди това сте давали Аптамил 1 и не сте имали проблем, не мисля, че е от 2-ката. Добре ще е да го прегледа лекар. При нас, когато се зачерви дупето, го мажа с крем за подсичане на "Бюбхен" и ни помага.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 021
Не мисля, че е от Аптамила. За цвета на акото ами ние ходим от оранжево-златисто до зеленикаво...от АМ-а. Но зачервяването го заведи на лекар.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 677
Скоро имаше подобна тема - за обрив от Аптамил . Повечето казваха , че не е възможно да е от него  Confused ... Ама е възможно !!! Моят син също направи страшен обрив от Аптамил (да не говоря , че и повръщаше от него ) ! Сменихме млякото и детето веднага се оправи ...

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт