Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Варна
Мисля, че винаги съм ги имала, но в последно време взех да се замислям newsm78. Знам че ако имаш проблеми с бъбреците се появаяват тъмни кръгове, но всяка година си пускам стандартните изследвания на кръв и урина и нищо не е излизало. Признак на какво друго може да са? Питам защото ми се ще да отхвърля евентуалните здравословни причини.

# 1
Мисля, че винаги съм ги имала, но в последно време взех да се замислям newsm78. Знам че ако имаш проблеми с бъбреците се появаяват тъмни кръгове, но всяка година си пускам стандартните изследвания на кръв и урина и нищо не е излизало. Признак на какво друго може да са? Питам защото ми се ще да отхвърля евентуалните здравословни причини.
Аз имах/имам проблеми с бъбреците,но тъмни кръгове не съм имала.

# 2
Проблеми със стомаха, но най-вероятно е от преумора.

# 3
Пиеш ли достатъчно вода?
На разходки ходиш ли често?

Имам проблеми с бъбреци и стомах, но тъмни кръгове получавам изключително рядко -
ако съм имала тежка вечер и не си доспя, ако пия малко вода, ако не си покажа
носа от нас повече от 2 дни.

# 4
  • Варна
мисля че ти трябва почивка и най-вече сън.Спиш ли достатъчно?Ако имаш пролеми с бъбреците ще имаш торбички на очите не тъмни кръгове.

# 5
  • София
Доколкото знам тъмните кръгове се се дължат на проблеми с черния дроб.моя позната изкара хепатит и й се появиха.

# 6
  • BE, 2260
Доколкото знам тъмните кръгове се се дължат на проблеми с черния дроб.моя позната изкара хепатит и й се появиха.
Точно така, черният дроб, не бъбреците!

# 7
  • Варна
А в стандартните изследвания на кръв могат ли да се видят нередности с черния дроб? Имам спомен че влизаха и някои показатели....оплаквани яи там нямам, а и са от много години, така че щеше да излезе нещо newsm78

# 8
            Не, не излизат в ПКК мисля.. Пусни си АСАТ, АЛАТ и Гама... В Циба излиза някъде около 9-10 лв, като вътре ти е 6 лв тестовете и 3 лв консумативи. Ама нека и някой още да потвърди за тестовете (цените са си така).

# 9
Аз ги имам от около 7-8 години и се дължат най-вероятно  на лошите ми гени.

Ако се появят внезапно, можеш да се замислиш, но по принцип може да си предразположена към тях и да имаш много прозрачна кожа.

При проблем с бъбреците обикновено очите се подуват, при дехидратиране - хлътват навътре и се появяват кръгове.

# 10
Знан, че намаляването на солта и полуфабрикатите може да помогне за премахването им. Смятам ги за израз на общото състояние на организма, но едва ли са от някаква болест.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт