Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

при гларусите

Искам да ви споделя радостта си. БРЕМЕННА СЪМ. От четери месеца се опитваме да се сдобием с наследник и ето на път е!
Ходих на гинеколог и той ме видя на видеозон и каза, че бебо е цели 10мм и каза ако се чувствам добре да отида пак след месец.
Та питам аз нетрябва ли да ми пусне някакви изследвания кръв, урина или пък нещо друго. Казвайте вие, който сте извървели вече този сладък път.
Цитирай

Стара Загора

Честито първо   bouquet
Изследвания ще ти пуснат споко  Crazy но това става на малко по-късен етап..те. след 9г.с...на мен ми пуснаха първите изследвания урина, ПКК и антитела в 10-11 г.с.
Цитирай

София

Честито и от мен   bouquet  bouquet Лека бременост и здраво бебче!
На мен ми направих изследвания още след първия преглед, т.е. с установяване на бремеността в 5г.с.. Но не е грешка и по-късно да се направят.
Цитирай

Честито!  bouquet
Пожелавам ти лека бременност!
Цитирай

под звездите

Честито и леко бременеене !  bouquet  bouquet  bouquet

Изследвания ще ти пуснат по-късно !!!
Цитирай

София

Честито първо   bouquet
Изследвания ще ти пуснат споко  Crazy но това става на малко по-късен етап..те. след 9г.с...на мен ми пуснаха първите изследвания урина, ПКК и антитела в 10-11 г.с.
Peace
Честито и лека бременност ти пожелавам! За изследванията не се притеснявай, ще ти ги пуснат.
Цитирай

Честито и лека бременност, страхотна новина!!!
Има лекари, които пускат изследвания чак след появата на гръбначен стълб, при мен е така.Записах се на ЖК във Вита и доктора ми записа час за 14г.с. и ако видел гръбначен стълб тогава ще ми направят изследвание.
Цитирай

Честито и от мен и лека бременност  bouquet!Изследвания ми пуснаха,когато бях в 3/4м.
Цитирай

Лека и безпроблемна бременност  Hug
На мен ми пуснаха първите изследвания (кръв и урина) в 8-9 г.с.
Цитирай

при гларусите

Благодаря на всички за пожеланията.
Може ли да ми кажете какво точно значи 5г.с. 5 ясно какво е с. сигурно е седмица, но г. немога да се сетя какво е.
Цитирай

Варна

Честито Мими и аз съм бременна в 5 г.с. и изследвания не са ми пуснали още,така че споко и честито и леко бременеене !
Цитирай

Русе

Честито и от мен!!!
Цитирай

Варна

Г.С е Гестационна седмица
Цитирай

Плевен

ЧЕСТИТО!!!! Леко бременеене!!!!  bouquet
Цитирай

при гларусите

А Гестационна седмица какво е, седмици от зачеването ли?
Съжалявам за тъпите въпроси, просто няма кой да попитам сега.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора