Февруарска седмичка за добри новини - 19.02-25.02.2007

  • 3 590
  • 102
  •   1
Отговори
  • Мнения: 471
Добро утро, скъпи съфорумки Simple Smile Доживях и аз да пусна седмична тема! Нека това да е на късмет и тази седмица да има много и само хубави новини  Hug
 
Черпя ви с кафенце
Лека и успешна седмица от мен!

# 1
  • Мнения: 4 302
Хубава седмичка и от мен!
Слончи, сметаната на кафето ме хипнотизира. .... Embarassed Забравих какво щях да пиша Embarassed Embarassed Embarassed

# 2
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен, момичета Grinning
Какво хубаво кафенце, Слончи Flutter И колко калорично Thinking
Дано да е хубава седмичката, макар и да почва мразовито. Мен вече ме тресе ПМС-то и съм доста раздразнителна. Затова много няма да говоря smile3505 Очаквам от вас добри новини!

# 3
  • Мнения: 7 716
Весела седмица и от мен. Grinning

# 4
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 992
Успешна седмичка!
Ние днес правим спермограма и следобед сме при Док, стискайте палци  Sunglasses

# 5
  • Мнения: 1 143
Весела и успешна седмица и от мен,момичета!
Жабче, стискам палци!
Аз трудно си сядам на д-то, ама да не се оплаквам, нали пишем писмо до щъркела  Wink

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Весела седмица момичета!
Не съм ви забравила, чета, но просто няма какво да споделя за съжаление.
Стискам палци на всички, които ще подават документи в касата и дано имате бърз положителен резултат!

# 7
  • Мнения: 740
Момичета, весела седмица!

Много ми е неприятно, че трябва да се оплаквам още от понеделник, че и на първа страница, но ако не го кажа на някого ще се пръсна от притеснение.
Днес ми беше казано, че полипите имат навика да се появяват отново! Cry Cry Cry Прегледа ми е на 02,03 и дотогава сигурно ще изперкам... И ако пак го има - какво, пак кюртаж ли? ... Мъкааа ...
Въобще да не ми беше казвал - поне да не го мисля две седмици ... Rolling Eyes Плаче ми се.

# 8
  • Мнения: 103
Здравейте момичета.От днес се присъединявам към Вас  Hug оказа се че и моят път ще бъде по - дълъг ноооооо няма отчайване нали така NaughtyИскам да ме извините предварително за вероятното невежество тъй като доста от нещата не са ми ясни Embarassed

# 9
  • Мнения: 4 324
Здравейте и от мен тази седмичка Simple Smile
Пожелавам много хубави емоции на всички и този път повече хубави новини.

slonchetka хубаво кафе, чак ми се допи такова Simple Smile

Жабче, то се знае че ще ти стискаме палци Simple Smile Успех! Да пишеш какво е станало!

Simma - те хубаво могат да се появят полипите отново, но пък не е задължително. Не го мисли предварително! Само се тормозиш. Стискам палци и на теб. А за оплакването - нали за това сме тук, да се подкрепяме.

tutinka - добре дошла, ама гледай да не се задтржаш дълго тук! Simple Smile Радвам се че си положително настроена, само така!

Ва, миличка, макар и да не се вясваш много тук, аз постоянно си мисля за теб!

Аз няма с какво да се похваля ... Оооо, всъщност има Simple Smile След като дълго време се опитвам да обясня на милото колко е важно да откаже цигарите, най-после разбра Simple Smile Simple Smile Simple Smile и то благодарение на Мели Simple Smile Дадох му да прочете едно нейно изречение Simple Smile и той взе че се уплаши Simple Smile Специални благодарности на Мели Simple Smile

# 10
  • Мнения: 7 716
Ва-ва, едни ден и ти ще се похвалиш тук. А този ден наближава. Laughing
Жабче, късмет.
Тутинка, не се притеснявай. Пиши.
Симма, вярно е, че полипите се появяват пак, но рядко и след време.
Таня, браво, че съпругът ти се влияе. И слуша. Защото моят - хич. Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 4 302
Жабче, стиснатите форумски палци винаги ми помагат. Надявам се и при вас да е така!
Simma, повяват се вярно е - но какво от това? Точно твоите няма да се появят! /не ме питай от къде знам/
tutinka добре дошла и никакво задържане! Ако искаш сподели малко повече информация за това, през което сте минали като изследвания до момента.
Верити, като го прочетох много се зарадвах, категорично, точно и ясно: "Не, няма да пушите! Не, не може просто да ги намалите! Ако искате да имате здрави деца, спрете да пушите днес!" Друго е да го каже лекар. Дано повече мъже се "постреснат", както всички знаем - ефект има.
На своя глава освен пролактин днес си пуснах пак лх, да видим дали изобщо се вдига тая пущина. После като излезат резултатите ще има пък да се чудя защо са такива - луда работа.

# 12
  • Мнения: 4 324
Аха, ей за туй червенето става въпрос! Simple Smile Това му дадох да чете, ама отпред като си е дала всичката информация Мели, много хубаво повлия на милото .... Simple Smile

Вера, нали си знаеш че палци има и за теб Simple Smile

Лали, твоичкият колко пуши, ние правихме почти една кутия на ден. Забременях, няколко месеца след като той ги беше отказал .... Иди обаче му обяснявай ..... Сега съм му обещала че ще го водя за ръчичка на спермограма за да се увери сам!

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 14:38 от Верити

# 13
  • Мнения: 103
Много Ви благодаря за топлото посрещане HugАз все още съм доста объркана ,но ще се опитам накратко да разкажа историята ни.Опитите ни за бебче са вече от 1г. и 2 месеца изследванията. през коита ме минали са:
1. Спермограма - нормална
2.Репродуктивни хормони-всички в норма
3.Хормони на щитовидната жлеза+ТАТ И МАТ пак в норма
4.Хламидии- отрицателен
При прегледите всичко си е изглеждаше нормално уж и овулация имах и така до преди няколко дни наложи се да си сменя лекарката, реших да направя фоликуметрия при което се оказа,че при 27 дневен цикъл на 17 ден все още не се е  спукал фоликула и въпреки че ми е малко странно newsm78 лекарката започна веднага да ми говори за Луф синдром и така ето ме тук при Вас  bouquet
П.П. забравих да спомена че от 2-3 месеца нямам характерната ЦС преди овулация а в същото време тестовете и БТ показват все едно е имало Ову.

# 14
  • Мнения: 939
Весела седмичка и от мен! Дано проблемите при вас се оправят възможно по- скоро! Аз ще бъда по- активна вече, защото възобновявам борбата и .... да видим какво ще стане.

Исках да ви питам нещо и забравих.
Няма да отварям нова тема, а и не съм сигурна дали сте го коментирали до сега, но на мен ми омръзна! Ще обясня защо:
Омъжих се късно и сега съм на 30 г. ОТкакто съм семейна който и да ме види все първите въпроси са "няма ли да мислите за дете", "хайде, раждай, защото ти е време" и сещате се - все от тоя род подмятания, че и преки въпроси защо нямам дете и да раждам вече.... Не ми пука много- много от такива въпроси - в смисъл - аз до скоро не исках дете и не се притеснявах от такива неща, но след каторазбрах, че и да искам - няма да ми е лесно да забремениея, а и след като реших, че искам дете, сега тези въпроси много ме изнервят.
Аз не съм човек, който ще пита другите защо са плешиви, космати, защо косата им цъфти или защо не са си измили зъбите и подобни неща. А и не се интересувам кой, кога, къде и т.н. Защо, тогава, някой трябва да ми се бърка в моя живот? Дразня се. Може да не е мястото тук за това мнение, но искам да ви питам как вие реагирате и отговаряте на такива забележки. Да не говоря, че това са подмятания на възрастни хора, които, предполагам, че имат достатъчно богата обща култура, че да им светне в някоя мозъчна клетка, че може и да има проблем по този въпрос, или просто да не искам да имам дете....
 newsm78 излях си мъката, извинете.  bouquet

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 15:39 от Mi6inkata

Общи условия

Активация на акаунт