Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Плевен

На моя приятелка детенцето ( на 3,5 годинки) боледува непрекъснато. От Нова година се започна с вирусна инфекция, после грип, а сега пневмония + шарка. Отслабнал е невероятно и няма никакви защитни сили вече. Моля, кажете, какво да му дават за подсилване на имунната система? Благодаря!
Цитирай

newsm78
Мисля, че най-доброто е "чист въздух", ама наистина чист - не на детски площадки пред бензиностанции или в центъра на града.

Другото са плодовете, но чистия въздух е страхотен.
Цитирай

Закалителни процедури и естествена храна с много пресни плодове и зеленчуци.
Цитирай

Простете за невежеството ми, но каква е разликата между вирусна инфекция и грип?

Цитирай

София

ехинацея
Цитирай

Хасково

след пневмония на сина ми много добре му се отрази Апровит сироп- витамини + пчелно млечице. Иначе за подсилване на имунитета Есберитокс е много подходящ, или витамини- марсианци, детски центрум.
Цитирай

Простете за невежеството ми, но каква е разликата между вирусна инфекция и грип?
Грипът и настинките са вирусни инфекции, предполагам, че авторката има предвид второто.

Допускам, че ще получиш много съвети какъв медикамент да си купиш. Което е нормално- всички ние сме жертва на рекламата. Но истинското здраве не е в шишенцата и прахчетата, взети от аптеката, а в природата и способността на човешкото тяло да се справя с болетите. Но все пак и фармацевтите семейтва хранят... помисли, кое ти е по-важно.
Цитирай

...започна с вирусна инфекция, после грип, а сега пневмония + шарка....

Благодаря те Рени, просто ми направи впечатление, пък знам ли, може да се нодъразбрала.
(то и ТОРСа също говодят пневмония, а пък и е вирусно заболяване, поне така съм чела от пресата де)

ПП - Рени, повечето тук чакаме да отидеш при твоя гинеколог, да ни осветлиш по въпроса с ваксината, а ти седиш тук и ме ограмотяваш по други въпроси....  Blush  Love
Цитирай

Офф... Ще ходя при него след работа (т.е. след 18 ч.). Като се прибера ще пиша какво ми е казал от домашното пц.
Цитирай
Аз съм много доволна от есберитокс, давам го на дъщеря ми вече втори път за тази зима, нашата лекарка ни го дава (тя между другото участва в предаването на Милен Цветков и е мноооого добра).  Smile
Цитирай

София

Има един продукт,който аз лично съм пробвала , и въпреки моята мнителност,вярвам ,че той ми помогна. Производителят е посочил ,че може да се използва и от деца. Използвано  е някакво вещество от акула .В последствие четох  някъде,че  акулите притежавали най-здравата имунна система от всички  живи същества или нещо подобно и за това били обект на изследвания и т.н.

Имуномодулаторът се казва "Алким форт". Обаче е доста скъп,но вярвам ,че е ефикасен.
Виждала съм такъв ,който се казва само "Алким" и е по-евтин,но него не съм ползвала и не зная до колко е добър.
Цитирай

Плевен

Благодаря на всички ви!
Цитирай

До хладилника, който обичам

Рибено масло - Омега 3, Акула или друго. Акулата специално помага за засилване на имунната система, но както са посочили - само с лЮкарства не става работата, трябва си закаляване.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.