Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора

Анкета

Според вас кой е най-хубавия сезон за раждане

(Гласуването приключено: нд, 16 дек 2007, 14:30)
Въведи твоя глас

Напоследък всякакви анкети -  та давайте   Wink
Може да пишете и Защо така си мислите  Wink
Цитирай

Ланкър, планините Овнерог

То всеки си е супер по своему. Принципно май пролетта е най-гот-бебето ще е поотраснало за най-хубавия сезон-лятото.
« Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 21:06 от Гита Ог »
Цитирай

Пазарджик

То всеки си е супер по своему. Принципно май пролетта е най-гот-бебето ще е поотраснало за най-хубавия сезон-лятото./b]
Peace
И не само това. Когато почнат адските жеги бебето вече е поотраснало и по-добре можеш да прецениш как да го облечеш.
Всеки ден си на разходка и не ти липсват социални контакти.
Когато дойде следващата зима - никакъв проблем. Грабваш бебето и тръгваш накъдето ти се налага, без да се съобразяваш с климатичните условия.
Гледала съм и зимно и пролетно бебе, по-добре е второто.
Цитирай
Гласувах за лятото
Първото ми детенце е в началото на лятото,а второто в началото на зимата
В първите месеци предимно яде и спи,та с  разходките навън времето минава по-бързо.В разгара на зимата вече разбират,сядат,някои даже правят първи стъпки.Имат нужда от внимание.И така вече на 1год лятото ,отново на вън вече тичайки.Има и достатъчно пресни плодове и зеленчуци за хапване.
Според моят опит това са предимствата.Е и зимното бебе има някои предимства но са по-малко.Едното е ,че лятото бремена  може да отидеш на море и на следващото лято пак но с бебо
Цитирай

Габрово

Пролетта или късна зима.Peace
Цитирай

София

:#86:52957#:
Аз си имам лятно бебе. От четвъртия ден сме на вън, по разходки. Почти цяло лято изкара по едно боди, то затова сега не може да се споразумеем че не може да седи гол ама това е другатема Mr. Green
Цитирай

София

Аз си имам лятно бебе. От четвъртия ден сме на вън, по разходки. Почти цяло лято изкара по едно боди, то затова сега не може да се споразумеем че не може да стои гол ама това е друга тема Mr. Green
Цитирай

София

Пролетта разбира се  Hug Моят син е роден през май , времето беше супер - не много горещо и по цял ден бяхме навън  Very Happy
Също така когато прохождаше - около годинката пак беше на открито , а не затворен в къщи  Peace после отидохме на море - той вече ходеше ...
Цитирай

София

То всеки си е супер по своему. Принципно май пролетта е най-гот-бебето ще е поотраснало за най-хубавия сезон-лятото./b]
Peace
И не само това. Когато почнат адските жеги бебето вече е поотраснало и по-добре можеш да прецениш как да го облечеш.
Когато дойде следващата зима - никакъв проблем. Грабваш бебето и тръгваш накъдето ти се налага, без да се съобразяваш с климатичните условия.
Напълно съм съгласна, макар че още нямам опит. Живот и здраве трябва да родя през пролетта, за което много се радвам. Very Happy
Аз все мрънках , колко е гадно да си бременна през зимата заради честите ми боледувания и настинки и само се заканвах, че следващата ми бременност искам да е пролетно-лятна, но като се замисля така е по-добре - бебчо да се роди напролет. А и като се замисля, през жегите сигурно е още
 по-тежко и некомфортно да бременееш. Smile
Цитирай

под жаркото слънце

Късна зима. Синът ми е роден в средата на февруари. Хванах лятото бременна в 4месец, плувах, наслаждавах се на слънцето. Есента бях по разходки, а януари-февруари със студа и големия корем не бях за разходки. Бебо лятото беше на 5месеца, когато плуваше в морето и без страх се цопкаше вътре.
С дъщеря ми имах кошмарна бременност, раждах в най-големите жеги - средата на юли. Не можах да стъпя на морето, въпреки че живеех във Варна.
Цитирай

София

Според мен пролетта и началото на лятото поради описаните от момичетата преди мен съображения. Но иначе сигурно всеки сезон си има своито положителни страни.  Rolling Eyes
Цитирай

софия

Лятото.Мими се роди началото на юни.
Цитирай

София

Пролетта.
Бояна се роди началото на март и докато се съвземем и двете, дойде лятото, детето беше навън по цял ден, а майка и имаше време да отслабне за морето Smile
Всичко това е в рамките на шегата, за всяка майка раждането на детето и е най-прекрасния сезон, имало в разлика едно време, когато са били с пелени, било е едно пране, сушене като за световно и горките ни майки са се молели за топло време, за да отдъхнат и да ни простират пелените на слънце Smile
Цитирай

Родих пролетта, от 14-я ден започнахме разходките, та чак до сега, нали нямаше зима Wink
Гласувах пролетта Peace
Цитирай

Пловдив

Peace
Peace
А да не говорим колко е ужасно в най-големите жеги да си с голям корем Sick
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 89 отговора