Семейната кола

  • 6 699
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 53
Е те това е мойта колаhttp://www.renault.bg/bg/vehicles/Kangoo/
сдобих се случайно с нея мъжа ми я взе във фирмата да се върши работа с нея докато аз не се качих,сега само аз я карам и се чудя как съм се мъчила с другите въшки.

# 46
  • Мнения: 17 546
Когато ни бяха малки дечурлигата, колата ни беше с две врати. От тогава се качвам много "професионално" на задна седалка на двувратка  Laughing , като свикнеш може и удобно да започне да ти изглежда даже. Поне не ме беше страх за децата (трима, щури...), защото и прозорците отзад даже не се отваряха! Ти да си щастлива, че въобще ще имате кола, че ние няколко години бяхме без  Sad но сега колата ни е като апартамент просторна и няма спор - удобно си е!

# 47
  • Мнения: 5 393
Миниван Peace, особено ако семейството е с повече от 1 дете. Това, живот и здраве ще е следващата ни семейна кола.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
В общия случай колкото по-голяма една кола, толкова по-сигурна при (да не дава Господ) инцидент. А 2-врата кола няма как да е голяма!

Няма как?  Thinking Виж тези! Малки и несигурни !  Laughing
http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmenu=2&leftmenu=1&ac … 19&f1=details
http://i.mobile.bg/photos/1/big/11166111999720576_1.pic


И двете ни коли ще бъдат неподходящи като се роди 3-тото ни дете.
Едната е голяма двувратка, с огромен багажник, но 3 деца трудно ще редя отзад.
Другата е с  5 врати, но е с малък багажник.
Гласувам за мини ван.

# 49
  • Мнения: 2 700
За семейство с 1 или 2 деца кола с 5 врати е пределно достатъчна според мен. От гледна точка на сигурността на децата, не е проблем да се блокират задните врати, така че да не се отварят отвътре.

# 50
  • София
  • Мнения: 981
Колата ни е с пет врати и е страхотна.Като тръгнем някъде освен половината апартамент взимаме и кошара,количка,столче и още куп неща + две деца.Всичко се събира,къде и аз незнам.Но сега мъжът ми иска да си купува джип и незнам тази кола какво ще я правим.Много я харесвам но за мен е голяма и ме е страх да я карам,но пък ми дават път.Чудя се дали да не си взема някоя двувратка да возя децата на детска и училище мисля че ще ми е по-удобна.Още и аз не съм решила.

# 51
  • Мнения: 22 851
Моята кола е Ауди А4-  среден клас кола,с 5 врати,комби,4х4-идеалното съчетание както за семейна кола,така и за лично моя.Комби е много удобен вариант за едно или повече малки деца,има голям багажник,сигурна е ,заради системата 4х4,удобна е за градски условия,защото не е много голяма,но е незаменима и за път,защото има много място за багаж и е комфртна.Когато детето бе малко,му носехме дори и триколката на морето. Grinning

# 52
  • Мнения: 1 047
Миниван или комби,то е ясно. Peace

# 53
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Голяма кола, с колкото може повече врати, колкото може по-проходима и колкото е възможно по-икономична...

Абсолютно!
Добавям и голям багажник.
Гласувах в анкетата за мини ван. Ние в момента сме с комби. Доволна съм. Има място и за нас и за децата, и за половината ни покъщнина като тръгнем на почивка.

# 54
  • Мнения: 2 407
Джип или  ван.Ние сме с кола с 2 врати и ще я сменяме скоро.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 493
За мен комбито е най-добрата семейна кола. И когато бях с нашите имахме комби и сега пак имаме комби. С малкото и сега с 2рото на пьт немога да си представя да тръгна на път с нещо по-малко защото просто незнам как ще ни побере.

# 56
  • Мнения: 1 058
Не е удобно с две врати, когато си с бебе. Как ще го слагаш в столчето отзад.
Малкия, когато се роди бяхме с кола с пет врати, а сега сме с комби. Прави си извода.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 493
Не е удобно с две врати, когато си с бебе. Как ще го слагаш в столчето отзад.
Малкия, когато се роди бяхме с кола с пет врати, а сега сме с комби. Прави си извода.

сега имаме много по-малко багажз а носене (това ще е докато не се роди бебето)... отколкото като беше бебе. Ама пак напьлвам голяма част от багажника, а сме с доста голямо комби и багажника, наистина е огромен...

# 58
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
До скоро бяхме с роувър, но сега вече с голф - 3!

# 59
  • Мнения: 22 851
До скоро бяхме с роувър, но сега вече с голф - 3!
Е какъв е извода в случая newsm78

Общи условия

Активация на акаунт