"Комиците" - ще ги бъде ли?

  • 2 878
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 203
Какво очаква комиците - успех или провал, ще имат ли погрома на "Смях в залата"? За мен най - добър е Христо Гърбов, но не се ли обезценява като участва?

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Публиката е от галфони, затова шоуто няма да го бъде ..... това е за театъра .....

# 2
  • Мнения: 2 891
Аз също смятам, че 6м. са му много.

# 3
  • Мнения: 27 524
И тримата са страхотни актьори. Надявам се да ги бъде. Понякога куца сценария, ползват стари лафове и вицове, което няма връзка с таланта им. Нямат голям избор за изява, така че и това е добре  Peace

# 4
  • Мнения: X
Имах по-голями очаквания за това шоу....Много вулгарно и цинично Sick.Нямам намерение да го гледам повече. Naughty

# 5
  • Мнения: 27 524
Ех, много претенции, много моралисти  Crazy

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Ех, много претенции, много моралисти  Crazy

Аз гледах серията, в която гости бяха Митьо Крика и още един крик.....от Биг Брадър .........приятелката на онзи другия накрая си раздруса циците пред камерата...  Sick имаше една от участничките "Красавицата и отличника", която щеше да заспи от досада.....  Thinking

# 7
  • Мнения: X
Ех, много претенции, много моралисти  Crazy
Защо така?Да не би там да работиш?Или да измисляш скечовете?Казвам си мнението.Ти пък какво толкова се впрегна #Crazy

# 8
  • Мнения: 27 524
Не се впрягам. И аз си казвам мнението  Peace Търсят начин за изява и прехрана. Да не мислиш, че им лесно, или че им се прави на шут пред тъпигьози от публиката? Не, разбира се, но изборът е ограничен.... поне засега... просто им отдавам дължимото, заслужават го  Peace

# 9
  • Мнения: 803
На мен пък ми харесват - много обичам Любо Нейков и се радвам, че има къде да го гледам.
Има неща, които куцат в предаването, но актьорите са страхотни. Лично за мен тези 3ма актьори правят и от най-тъпо замисления скеч нещо смешно. Така че се надявам да просъществуват.

# 10
  • Мнения: 7 416
  Обичам и тримата актьори,те са си от класа,спор няма!
  Обаче шоуто не е на ниво,съжалявам!Просто не е достатъчно смешно.

# 11
  • Мнения: 271
Надявам се да ги бъде, но сценките им повечето случаи не струват.Страхотни актьори са и тримата, но на последното предаване и аз щях да заспя от скука. Явно нямат добри сценаристи, което е жалко защото не вярвам да няма в България кадърни такива.

# 12
  • Мнения: 5 622
Ако се преориентират в скечове, в заснетаформа, тип "Улицата", ще е по-яко и ще имат по-голям успех според мен.....

В сегашният си формат, се обричат да се изчерпат по-бързо....

# 13
  • Мнения: 9 077
Ако се преориентират в скечове, в заснетаформа, тип "Улицата", ще е по-яко и ще имат по-голям успех според мен.....
Абсолютно.
Всички актьори са повече от страхотни, спор няма. Но, да си призная, нищо не ме разсмива от шоуто йм, може би се смеят само обектите на шегите йм Confused Не на място ми се струват танцьорките и онзи, дето излиза да ги представя.
"Улицата" си беше просто култово, думи нямам...

# 14
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
еми то, зависи от сценаристите. Теди москов е един...

Общи условия

Активация на акаунт