Сещате ли се коя е тази боя за коса?

  • 1 189
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 068
Наскоро гледах една реклама на боя за коса, която изсветлявала страхотно и имала специален антиораж ефект ако ме разбирате. Само дето не запомних нито на коя фирма е боята нито как се казва. май палете беше, но изобщо не съм сигурна. Та ако някоя от вас се сеща нека каже, че ми трябва спешно. Искаше ми се тази вечер да си я купя и да се боядисам.

# 1
  • Мнения: 1 418
Да,на Палете е.Но не помня точното наименование.
Питай в магазина,вероятно знаят.

# 2
  • Мнения: 4 068
За жалост магазинът е Била, а там няма кой да ми каже. Явно за нещастие на мъж ми ще вися един час пред щанда с боите и ще я търся. Grinning

# 3
  • Мнения: 3 010
A tazi боя нова ли е? Защото аз съм ползвала на Палете, ставаше много добър цвят, но след няколко измивания,  както пове4ето бои пак пожълтява косата.

# 4
  • Мнения: 1 418
Прочети на опаковката.
Може там да пише нещо.

# 5
  • Мнения: 1 564
Да,нова е.В зелена кутия е новата боя.

# 6
  • Мнения: 4 068
Оф, късно ми идва това инфо. Взех си Палете интензив калър криим и ще видим какво ще стане.

# 7
  • Мнения: 250
renci какъв цвят стана?доволна ли си?
Със сигурност е палете, зелена опаковка.Наистина в началото е анти риж ефекта.Но както каза Dendy след няколко измивания няма помен и от анти риж ефект Sad.За жалост всяко чудо за 3 дни.

# 8
  • Мнения: 4 770
Боята е Палете анти-ориндж тон и има различни оттенъци на русото.

# 9
  • Мнения: 230
Но, май не е добре--поне на мен не ми подейства така както е описано.

# 10
  • Мнения: 1 798
На всички явно е различен крайния резултат-лично при мене все си стои ориндж Laughing, затова сега с XXL.

Общи условия

Активация на акаунт