Препоръчайте ми фирма за дограма!

  • 1 878
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 494
Ами това е, ще слагаме прозорци на къщата и ми трябва фирма за дограма, моля казвайте коя е добра и от коя да бягам   Hug Hug Hug И каква PVC дограма да сложим, българска ли, немска ли, а и цената не е без значение, но все пак компромис с качеството не искам да правя  Peace

Благодаря!!!!!!!  Hug

# 1
  • Мнения: 1 930
Ами ние сме с ПВЦ дограма на Ролпласт и колкото и гадории да изчетох за тях във форума, доволни сме, и от монтаж, и от изпълнение и от качество- много даже Peace.

# 2
  • Мнения: 3 091
Само не братя Градеви! какво като дограмата е немска, щом я монтират роми? няма да казвам как сложиха датчиците за алармената инсталация. После ги преправяхме. Имаше дефекти - до сега някои не са отстранени, а дограмата е монтирана преди 6 месеца.

# 3
  • Мнения: 2 494
Ами аз за Ролпласт се чудех, но съм чувала, че използват дограма от рециклирана пластмаса, която старее по-бързо, някой знае ли нещо?

Други мами, моля, кой ви е правил дограмата?!  Hug

# 4
  • Мнения: 1 930
Ами аз за Ролпласт се чудех, но съм чувала, че използват дограма от рециклирана пластмаса, която старее по-бързо, някой знае ли нещо?

Аз такова нещо незнам. Нашата е Рехау- немска е, дали е рециклирана, нямам представа.

Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 23:06 от Гея

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз сложих PVC дограма от Кьомерлинг, България! Страшна е, невероято добра! И шумозаглушителна, и изолационна, 5 камерна, прожизводство на Австия ...
Не съм поклонник на чуждоземската техника и новости, но за това - гарантирам. Peace Peace
Който иска да дойде и да визи сложената дограма у нас и намалялите ми сметки за парно!   Peace

# 6
  • Мнения: 5 393
Бих препоръчала фирма Валда.работят и с Rehau и с  WeissProfil. Имат добри монтажници, което е много важно-повечето проблеми се получават от некачествен монтаж.

Общи условия

Активация на акаунт