''Спортът'' - как поддържате фигурата си?

  • 12 985
  • 227
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 352
Miranda rsБлагодаря ти много!Почвам да преглеждам! smile3501 newsm20

# 16
  • Мнения: 1 986
  Имам велоергометър вкъщи-преди да родя,3 или 4 пъти в седмицата карах по 30 мин. и 30 мин.правих упражнения за корем,дупе,бедра,ръце/ с гирички/-сега,след като родих/със секцио/ не съм толкова редовна Confused-2-3 пъти седмично по 20 мин. на велоергометъра и още толкова -упражнения Peace

# 17
  • Мнения: 1 725
Обичам да се раздвижвам с belly dancing , карам и крос тренажор , въпреки че са малко досадни продължителните тренировки с него и разбира се повече ходене пеша.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 642
Маркирах плуване, танци и аеробика. В интерес на истината спортувам за удоволствие, когато и колкото мога. Цял живот съм спортувала какво ли не, но сега съм още тежичка и внимавам, защото от спорта имам много травми. Като сваля още два-три кг и ще си започна активните тренировки.

Друго занимание, което тонизира и зарежда е планинската разходка.

# 19
  • Мнения: 1 959
На фитнес 3-ри пъти в седмицата съчетано с кик бокс веднъж,пилатес веднъж и плуване веднъж в седмицата.Разхождам и кучето почти 7 пъти в седмицата.

# 20
  • Мнения: 107
Фитнес 3 пъти в седмицата по час и половина. Миналата година комбинирахме фитнеса с плуване, но приятелките ми се отказаха тази година, а на мен сама не ми се ходи да плувам Wink
2005 година ходихме на езда с дъщеря ми Simple Smile За мен това е най-хубавия спорт!
Преди и на тенис съм ходила и аеробика и йога, но ездата ми най-любимия спорт...

# 21
  • Мнения: 319
От днес почнах тае-бо по 20мин.До сега не сам ходила по фитнеси но си правя дълги разходки по морето преблизително 4 часа и задължително 2 на ден се качвам и слизам по стълбите до 18 етаж на блока, мн ми се ходи на фитнес и басейн но мн ги мързи тези мои приятелки.Чакам с нетърпение април месец да почна работа това е наи добрият фитнес за мен работя като камериерка и за това си иска доста бягане.

# 22
  • Мнения: 144
Гласувах с йога - ходя 2 пъти в седмицата (понеделник и сряда) - заниманията са по час и половина. Освен това, всяка сутрин правя упражненията от диска Перфектна форма за 12 мин. на ден (от един есенен брой на Грация).
Чак в перфектна форма не съм (разни целулити ме мъчат), но определено без тези занимания не мога! Работя седнала на комп почти цял ден, и изпитвам нужда от раздвижване и натоварване. Уви, за по-често посещение на йога (или каланетика, евентуално) нямам време  Confused

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
От няколко години тичам по 40-50 минути всеки ден. По време на бури, дъжд, кучешки студ и бременност - пак по толкова време тренирам на крос тренажор.

# 24
  • Мнения: 79
Физическата дейност ,която упражнявам за да поддържам тялото си във форма е следната-всеки ден тренирам на  кростренажора си по 30 мин на 1ва степен с 15км/ч , към което включвам и чистене на 2етажната ни къща през ден (както знаете това никак не е лека работа) и разходка с количката когато е хубаво времето!  bouquet

# 25
  • Мнения: 5 000
гласувах с "друго", спортувам така:30 минути велоергометър и коремни преси или упражненията на сп Селф от торентите и пак коремни преси. Гледам да е 5 пъти в седмицата. А от скоро и тичане по малкия навън тренирам Laughing, проходи и е неудържим.

# 26
  • Мнения: 1 975
Пък аз писах, че не спортувам и после видях донакинската работа doh, но нищо Rolling Eyes
А сега сериозно; единственото ми раздвижване в момента са разходките с малката за друго просто не ми остава време, защото сама я гледам, но ако имаше с кой с удоволствие бих ходила на фитнес - вечер като се прибере татито да я гледа ЕМАНОЕЛИТА   newsm78 какво ще кажеш, ех, че не си ми комшийка  Laughing

# 27
  • София
  • Мнения: 2 958
Гласувах Танци + Аеробика.

Съчетавам  ги с работата в офиса и  спорта " домакинска работа" + деца  Laughing
Отдавна не бях ходила на спорт и си пролича ... Sick
Затова сега започнах два пъти седмично , а по-нататък и по 3 пъти.

# 28
  • Мнения: 1 169
тия дни ще се записвам на тае-бо  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 1 280
Ходя на плуване 3 пъти седми4но,но не е достатъчно,преди и на уредите се катерех в залата,но сега нещо съм се ралигочила,и май е време пак да влизам в правият път.Когато бях много стриктна,резулатат веднага се появи../ама аз имам да свалям към 13-15 килца... Embarassed
Да не забравя и диетата,защото ина4е нищо не ства...

Общи условия

Активация на акаунт