Приемам идеи всякъкви за подарък..........

  • 2 065
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Здравейте майчета и татковци,помогнете ми с идеите си да избера интересен подарък на мъжа ми.Става на 30 години .Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 57
Поръчай му пъзел от негова бебешка снимка  Mr. Green
Идеален подарък за 30 годишен мъж  Joy

# 2
  • Мнения: 747
Поръчай му пъзел от негова бебешка снимка  Mr. Green
Идеален подарък за 30 годишен мъж  Joy
Това наистина е страхотна идея Joy Къде наистина може да се поръча такъв? Ако няма къде- отварям бизнеса Laughing

# 3
  • Мнения: 239
Мис България 2005. Малка, пищна, но и тъпа.

Сериозно, ако му я подариш за една нощ човека ще живне и ще те заобича още повече.

# 4
  • Мнения: 27 524
Хубаво е да споделиш и интересите му все пак, какво харесва, по какво се увлича, заглежда..  Crazy

# 5
  • София
  • Мнения: 2 079
На моя 30 - ти рожден ден ми подариха пътуване по Средиземно море, с кораб ....  Flutter
Беше невероятно изживяване ....  Peace
Но за жена е едно, за мъж .... съвсем друго! Thinking
Но няма да ви е излишно едно романтично пътуване и преживяване на един страхотен уикенд с теб самата, viktori, та дори и из България да е! Peace

# 6
  • Мнения: 1 149
Пътуването го направихме-това за пъзела е страхотна идея.Къде?- обаче е въпросът.Аз съм от Стара Загора а тук не съм чувала за такова нещо.Р.Д. е в събота-нямам и много време.

# 7
  • Мнения: 3 423
Подари му свободата! Бъди хуманист!

# 8
  • Мнения: 1 666
И моят тази година ще стане на 30, но аз за разлика от теб имам още много време до деня.
Намислила съм златна гривна да му подаря.

# 9
  • Мнения: 57
относно пъзела в момента мога да дам този линк:
http://www.fotolan.info/category.php?par1=123&par2=-
имам и още един адрес, но мога да го дам довечера, че ми е в къщи.
За съжаление и двата адреса са в София, за Стара Загора не знам, viktori

# 10
  • Мнения: 747
относно пъзела в момента мога да дам този линк:
http://www.fotolan.info/category.php?par1=123&par2=-
имам и още един адрес...

Danina, много благодаря!  bouquet
Ще чакам и за адреса Grinning

# 11
  • Мнения: 2 723
За ртожденния ден на мъжът ми тази година съм организирала пътуване за 1 седмица до Венеция... Не е скъпо, има лоу кост полети има и по-тънички хотели...

# 12
  • София
  • Мнения: 1 352
За ртожденния ден на мъжът ми тази година съм организирала пътуване за 1 седмица до Венеция... Не е скъпо, има лоу кост полети има и по-тънички хотели...
Я дай повече инфо, че по същото време и аз трябва да мисля за подарък.   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 723
пиша ти на кю-то  Naughty

# 14
  • Мнения: 3 211
За ртожденния ден на мъжът ми тази година съм организирала пътуване за 1 седмица до Венеция... Не е скъпо, има лоу кост полети има и по-тънички хотели...
Можеш ли само ориентировачно да кажеш цена?

Общи условия

Активация на акаунт