Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 230 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора

София

Момичета, една приятелка  трябва да си смени дограмата. Проблема е, че е с ограничен бюджет. Като евтин вариант са й препоръчали Блик. Но пък на мен ми казаха, че не са много качествени. Има ли някой идея от къде може да поръча дограма и да не й одрежат  главата.  Ще съм Ви благодарна  ако ме насочите. Ако се притеснявате от реклама, пишете ми на лични.
Мерсаж
Цитирай

Варна

До колко пари и какви квадрати?
Цитирай

София

Евтин, но некачествен, ако ще е български профил нека да е Waiss profil, те са значително по-качествени от Блик
Цитирай

out of space

И аз съм за Вайс- 3 или 4 камерна, според парите и.
Цитирай

София

Благодаря Ви за отговорите. Пообъркала съм Ви. Не е за дома й, а за сгладове и за огромна витрина, която няма да се отваря. Тя каза, че разликата в цената тна немската  и българската дограма била почти двойна... Това е сериозна разлика
Цитирай

София

А има ли някой преки наблюдения над българската дограма?
Цитирай

София - Бургас

Вайс профил - НЕ!Блик - също!
Най евтин и качествен материал е Рейхал...заслужава си парите.Немска дограма, но с 20 год. гаранция, има и доста по - добри, но т се и по - скъпи, като Кьомерлинг, например.
работя във фирма за дограма и никога не бих си сложила българска, независима от нейното име...
У нас, сме с Кьомерлинг, най - скъпата, но дограма се сменя един път...по - добре приблизително 200 лв. повече, но завинаги, отколкото дограма по 0- евтина, на след 2 години за смяна.......
Цитирай

Bourgas

Аз пък на пук на последното мнение ще препоръчам Профилинк. Рейхал за сефте чувам такава дограма  Thinking да няаш в предвид Рехау  newsm78
Цитирай

София

работя във фирма за дограма

kaleia, надявам се че от скоро работиш във фирма за дограма. В противен случай изказването ти не показва особен професионализъм.
1. Рехал е Рехау, нали?
2. 20 години гаранция на дограма?! Коя е фирмата, която дава 20 години гаранция? Или имаш предвид, че профила е с 20 години гаранция, което е нещо мноооого по-различно от гаранция на дограмата.
3. Моля да ми обясниш за Кьомерлинг с какво точно са най-добри. Наистина се интересувам не се заяждам
Цитирай

Bourgas

За 20 години гаранция на профила е много малко. "Гадната българска Профилинк" е с 50 години гаранция на профила, а немските удрят и по 80  Laughing Изтъквам профила Профилинк, защото с такъв работим за другите само съм чувала мнения от хора, нямам преки наблюдения за качеството :>
Цитирай

Sofia

След много обикаляне се убедих, че фирмата, която ще сглоби дограмата е пъти по-важна от самия профил. Съветвам Ви да гледате качеството на сглобяване, това което си е правено с теслата и допотопни машини си личи, просто се вгледайте в ръбчетата, и т.н, дори и на мострите им си личи.... Ние сме си харесали фирма, работят с Рехау, не е най-хваления профил, но ми хареса как са ги сглобили. Кьомерлинг също гледахме, но си бяха мърляво сглобени ...
Дали съм права ще си проличи след някоя друга годинка  Very Happy
Цитирай

Бургас

Ние също сме с Кьомерлинг и сме много доволни!!
Цитирай

Ние сме с pvc Профилинк 5 камерна с троен стъклопакет, но се предлагат и по евтини варианти ( 3 камерна с 2 стъкопакет). Страхотна шумоизолация!!!От старата дограма като валеше по-силно и по стената се стичаха вадички, а сега и капка не пропуска.
Цитирай

Пловдив

А какво ще кажете за Ролпласт? Моите родители са се насочили от нам да поръчват дограма, та ако имате отзиви/добри или лоши/ споделете моля, за да не се прецакаме нещо.
Цитирай

Пловдив

Аз препоръчвам Века, а родителите ми си сложиха Trocal, пет камерна и са много доволни.Шумоизолира и не образува конденз.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 46 отговора