Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 225 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

BG

Здравейте!
Имаме следния проблем в банята, поради прекалено "добрите" майстори, които ни поставяха фаянса и мивката: мивката е залепена за плочките със силикон. Явно при залепянето е имало влага и сега под силикона е мухлясало и избива и нагоре към ръба където се свързва мивката с плочките. Изглежда ужасяващо, все едно мивката не е чистена с години. Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно и знаете ли как може да се оправи това. Пробвах да го замажа с фугин, но мухъла пак избива и върху фугина..
Цитирай

Аз съм със същия проблем Confused
Дано някой даде отговор Praynig
Пробвала съм да накисвам с неразреден "Доместос" и пак не става  Confused
Цитирай

София

За мухала и плесента по фугите на плочките в банята използвам Спрей-"SAVO"-против плесен.
Струва около 8-9лв,напръскват се засегнатите участъци и след 15-20мин се плакне с вода.
Докато действа е желателно да не се влиза в помещението и после да се проветри
Аз лично съм много доволна от това-дано и на теб съм помогнала с идея
 Hug
Цитирай

BG

Мерси за идеите. Ще пробвам, но кофтито е че мухълът е вътре в силикона, с който е залепена мивката и савото няма как да стигне до него.
Цитирай

Пловдив

ми май ще е по добре да свалите мивката да почистите и да се боядиса
Цитирай

София

Така ще да е най-добре.
Много кофти-но не виждам иначе как да се изчисти- всички препавати за за повърхността... Tired
Цитирай

далече от Златото на леля ;(

аз съм чувала, че силикона спира мухъла!  Shocked Rolling Eyes странно се е получило при вас!
Цитирай

София

За мухала и плесента по фугите на плочките в банята използвам Спрей-"SAVO"-против плесен.
Струва около 8-9лв,напръскват се засегнатите участъци и след 15-20мин се плакне с вода.
 Hug
Изцяло подкрепям. Това САВО ме спаси. да не говорим, че избелва веднага, справя се не само с мухъл, но и с ръжда.
Цитирай

Така ще да е най-добре.
Много кофти-но не виждам иначе как да се изчисти- всички препавати за за повърхността... Tired

Тц,  Naughty, изстържи само силикона, изчакай да изсъхне напълно и положи нов силикон по фугите. Можеш да използваш бял или цветен силикон, който подхожда на цвена на плочките , например.

И силиконът старее, пропива се с вода, която мухлясва и става черно.

А Саво - препаратът е много силен, обаче после мирише два дни на хлор, та не е препоръчителен, когато има деца наоколо.
« Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 22:14 от Моли Уизли »
Цитирай

BG

МЕрси за идеите. Моли май така ще стане- ше махнем силикона. Да се надяваме че няма да падне цялата мивка. Shocked
Цитирай

У село

Със Саво и Антимухъл нищо няма да постигнеш. Най- много ако имате предпоставки за алергия при някой от вас да се обостри или изяви такава. Направо този силикон трябва да се махне и подмени с по- подходящ "уплътнител". И ние имахме проблем със силикона на поддушовото корито на кабината.
Цитирай

BG

Galyna и с какъв уплътнител решихте проблема?
Цитирай
 Hug
Изцяло подкрепям. Това САВО ме спаси. да не говорим, че избелва веднага, справя се не само с мухъл, но и с ръжда.

Къде се продава този препарат, че не съм го виждала до сега?
Цитирай

София

Hug

Къде се продава този препарат, че не съм го виждала до сега?
Аз си го купих от едно магазинче да перилни препарати,но майка им си го взе от Фантастико
Цитирай
Благодаря, не съм се сетила да потърся във Фантастико.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора