Чийз Кейк

  • 20 227
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Благодаря ви момичета   bouquet , ще я пробвам рецептата и ще споделя вкусове  Blush

# 16
  • Мнения: 4 916
Пускам рецепта за чийзкейк без печене:

Суров чийзкейк
Необходими продукти: За блата: 2 ч.ч. натрошени бисквити, 1 пакетче краве масло. За пълнежа: 1 пакетче крема сирене, 1/2 ч.ч. сметана, 2 ч.л. мед, сокът от 1 лимон, 3 ч.ч. пресни малини (или бурканче сладко).
Начин на приготвяне: Продуктите за блата се омесват добре и се поставят на дъното на кръгъл съд. След това се оставят да престоят в хладилника около 30 минути. В голяма купа се смесват продуктите за пълнежа, докато се получи гладка смес, и след това се изсипват върху охладения блат. Повърхността се заглажда с шпакла. Преди да бъде консумиран, чийзкейкът трябва да престои в хладилника поне 3 часа.

# 17
  • Мнения: 952
Никога не съм хапвала чийз-кейк, тъй като винаги съм се чудела какъв ли ще е вкуса на сладкиш със сирене, дори и тирамису не съм опитвала защото знам че се прави със сирене Маскарпоне, а винаги ми се е искало да пробвам, но така и не съм се престрашила все още. Можете ли да ми кажете какъв вкус придават сирената и дали имат лек солен вкус сладкишите с тях ...

аууу mimival, недей така Laughing ако знаеш само какви вкусотии изпускаш Crazy аз и тирамисуто и чизкейка мноооого ги уважавам Laughing

# 18
  • Мнения: 2 099
Ще пробвам обезателно, даже съм си записала разни рецептички...

# 19
  • Мнения: 1 951
Направих го с бисквити, сирене "Филаделфия" и заквасена сметана.Отгоре е конфитюр от ягоди с желатин.

# 20
  • Мнения: 818
Дикси,страхотно изглежда мммммм.Ох,как обичам.Гледам да огранича сладкото,ама сега май ще си правя и аз.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Моите предложения:

Шоколадов чийзкейк
Кокосов чийзкейк - номер 1 за мен, д бест!!!...и не е толкова сладък, като тези със сладкото..
..., а и това( Тарталетка с  плънка от маскарпоне и сушени сини сливи)  прилича на чийзкейк, но така или иначе е страхотна вкусотия. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 364
Морена, благодаря за рецептите! Почивните дни ще пробвам някой от тях.

Общи условия

Активация на акаунт