Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

liebe ist fur alle da ( в АдА )

Здравейте,с какво мога да изпера петно от сок от моркови мъчих се с сапун тео бебе и с прах тео бебе но не се маха,кажете вие с какво го изпирате да се махне.Благодаря предварително за отговорите bowuu Smile

Цитирай

Пловдив

Ами по мои наблюдения, пада със сапунче ако го изпереш веднага, но ако оставиш да изъхне май с нищо  newsm78
Цитирай

Велико Търново

Ами,аз сок не давам,ама пробвай със сано максима,но преди това сложи вениш!
Цитирай

С Ариел или Персил дали ще се махне newsm78 Rolling Eyes

Цитирай

Пловдив

Не. Пробвала съм. Със доместос (концентрат) може да намажеш петното, ако е бяла дрешката и да изпереш след няколко минутки, но при мен пак остатава бледо петно.
Цитирай

София

с вениш може да пробваш wash
Цитирай

София

Пада, ако го изпереш веднага.  Peace
Цитирай

София - Бургас

Тео бебе, но веднага след изцапването, иначе петната се фиксират и няма изпиране.....
Цитирай

някъде там..

С Vanish се изпира без значение какъв прах използваш. Сложи мъничко върху петното и след това изпери дрешката. Аз така се оправям с петната от морковено пюре.
Цитирай

аз я накиснах в топла вода поседя малко и след това я изпрах ама не се маха петното от сока от моркови.

Цитирай

Пловдив

с вениш
Цитирай

Варна

Цитирай

С Vanish се изпира без значение какъв прах използваш. Сложи мъничко върху петното и след това изпери дрешката. Аз така се оправям с петната от морковено пюре.

Съгласна съм
Цитирай

София

Ако петното е старо, няма да ти помогнат нито Vаnish,  нито Ariel. Чувала съм една" бабина рецепта"- урина от бебчо Wink Ако петното е на някоя любима дрешка, струва си да пробваш- подложи я под бебо и нека се изпишка върху нея, после я изпери. Пиши после дали е имало ефект Laughing
« Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 00:41 от mama julka »
Цитирай

Varna

Ето още една причина поради която НЕдаването на сокове е добра идея  Laughing Няма сокчета=няма петна  Whistling
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора