Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте мами, скоро ще раждам и днес лекарката ми каза, че трябва за радилното да си нося сутиен за кърмене, но аз немога да намеря такъв. Ходих днес до МОЛОВЕТЕ защото там ми казаха, че има ,но цените са безумни. От къде мога да си купя сутиен за кърмене на нормална цена до 15 - 20 лв? Thinking
Цитирай

http://shop.danet.bg/index.php?cPath=24_218&osCsid=2482a125f … 424820d42d7089fe8
Цитирай

СОФИЯ

Сайтът на Bg-mama разполага с магазин. Аз съм си купила сутиен за кърмене от него и съм доволна.Също така можеш да търсиш такива сутиени в магазини за бременни.За такъв магазин се сещам под колоните на Жданов(незнам в момента как е актуалното му име).
Цитирай

София

aз за сутиена не знам, но магазина за бременни под колоните на жданов е ужасно скъп.
сравнявала съм специално цените.
аз това исках само да кажа.
Цитирай

СОФИЯ

aз за сутиена не знам, но магазина за бременни под колоните на жданов е ужасно скъп.
сравнявала съм специално цените.
аз това исках само да кажа.
Цените доколкото си спомням са както в Данет,има и по-евтини стоки, около 20лв.сутиен мисля,че може да се намери.
« Последна редакция: вт, 20 фев 2007, 22:45 от cveti_f »
Цитирай

София, център

от Sky City-то си го взех за 35 лв., същия го има и под колоните на Графа на пл.Гарибалди, там има магазин за бременни. Да ти кажа не виждам особена разлика м/у него и един обикновен сутиен без банели, памучен. Но на някои майки им е много удобен.
Цитирай

София

В магазин Штъркел на Стамболийски има такива . По около 15 лв. са и са доста хубави  Peace
Цитирай

Аз преди си купих за 10 лв такива сутиени от един от магазините за бельо на ул. "Цар Симеон". Това е от ул. "Хр. Ботев" като тръгнеш по "Симеон" в посока Женския пазар. Там има много магазини за бельо, не мога да кажа в кой от всичките. Иначе сутиените бяха български и бях доволна от тях.
Цитирай

София

Аз си купих сутиен за кърмачки за 10лв от магазина за бременни на Пиротска под колоните. Но си взех и един обикновен без банели от пазара. И ползвам и двата вече 9 месеца. Да си кажа честно този "бабешкият" ми е по удобен като сме навън. Иначе и двата са памучни, за да не дразнят гърдите. Успех.
Цитирай

Аз не успях да си купя специален.

И понеже имам  голям бюст /често няма размер за мен по магазините/ и си взех 3 сутиена, съвсем прости,  много удобни.
Има ги по сергиите на Графа /под колоните/ и в магазините по 1лв /ако щеш ми се смей!/.
Цитирай

BG

а от електронния магазин как презеняте кой размер ще ви стане  newsm78
Цитирай

varna

аз си взех от данет-сутиен за кърмачки на габи-20лв плюс доставката още 3лв
Цитирай

varna

мерите си градната обиколка и после за чашката обиколката на гърдите-и сравнявате с таблицата там
Цитирай

София

Аз си купих сутиен за кърмачки за 10лв от магазина за бременни на Пиротска под колоните.

И аз така бях направила. Но си взех и 2 трикотажни сутиена от TCM, пак за по 12-15 лева всеки, много удобни, а и не са бабешки Laughing
Този за кърмачките май го носих само месец, другите ми бяха значително по-удобни.
Цитирай

Sofia

Преди две седмици си го купих от магазин Щъркел за 15лв. , много са удобни ползвала съм същия и с баткото.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.