Ще покажете ли спалните си?

  • 2 394
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 221
За съжаление не мога да покажа снимки, но в предишната тема за чамовите мебели споделих, че спалното обзавеждане ни е от този материал. Днес ходихме по мебелните магазини и не успях да избера нищо. Може би само една спалня в АИКО, ето линк http://www.aiko-bg.com/index.php?gid=8&tid=39&pid=38604 , и си мисля, че е стилно, но не знам дали ще е уютно.

# 1
  • Мнения: 221
Хора, нямате ли спални?!

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 545
starfish, и аз си харесвам чамовите мебели. Но светлите. В нас повечето мебели са такива. Купувани се, не от големите мебелни магазини а от малки фирмени магазинчета. Не знам точен адрес, но има такива по Сливница, а ние специално сме пазарували от Домузов, в кв.Хаджи Димитър.

# 4
  • Мнения: 966
имаме спални ама нещем да ги показваме Mr. Green

# 5
  • Мнения: 50
Много интересни идеи ми хрумнаха. И при нас се задават ремонти. Но т.к. апартамента ни е малък, чудя се за вариант, в който спалнята да е на по-високо ниво, за да се използва мястото отдолу, за гардероб, например. Незнам дали стана ясно, понеже леглото ще е в хола  отделено с преграда от останалото помещение. Ще ви бъда много благодарна за всякакви идеи и предложения  bouquet

# 6

Общи условия

Активация на акаунт