Колко плащате за топла вода?

  • 9 285
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Днес като си видяхме сметката останах втрещена. Интересно ми е само при нас ли струва един кубик топла вода 16лв.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
8 лв плащаме за 2 кубика.

# 2
  • Мнения: 3 479
И аз мислех да пусна такава тема. Ние плащаме ок. 55 лв за 7 куб.м, което ще рече ок. 8 лв за 1 куб.м. Множко ми се вижда това, но там им е шанса на Топлофикация да ни одерат, защото определянето на цената за затопляне на водата е енигма, която никой не може да обясни.

# 3
  • Мнения: 4 390
10 лв. за кубик.
При майка ми, обаче, е тежък случая - 33 лв. за кубик топла вода.  Shocked

# 4
  • Мнения: 4 668
Плащаме за 7 кубика вода х около 60 лв. Смятам , че е безобразие при положение , че имаме и проблеми с топлата вода ... доста сериозни при това .

# 5
  • Мнения: 86
Плащаме около 55 лева за 9 кубика топла вода и пак ми се струва много

# 6
  • Мнения: 4 651
От топлата вода се отказах в момента, в който за 1 кубик цената беше 20 лв.
Не желая да ползвам нещо, чиято цена научавам след като съм го употребила!

# 7
  • Мнения: 834
При нас водата дори не достатъчно топла, и така няма смисъл дори да я разреждаш със струдена вода. В крайна сметка Топлофикация при каква температура трябва да подава водата знае ли се изобщо?

# 8
  • Бургаски вечери...
  • Мнения: 52
Плащаме за 7 кубика вода х около 60 лв. Смятам , че е безобразие при положение , че имаме и проблеми с топлата вода ... доста сериозни при това .
И ние така.
При нас водата дори не достатъчно топла, и така няма смисъл дори да я разреждаш със струдена вода. В крайна сметка Топлофикация при каква температура трябва да подава водата знае ли се изобщо?
Подкрепям и този постинг. Миналата година нямахме проблеми с топлината на водата, но тази... на пръсти се броят дните, в които е достатъчно топла за да си позволи човек да пусне и студената за разхллаждане. И въпреки това - стойността на сметката ни за месец е 70лв. Ходи, че се разправяй #Crazy

# 9
  • Мнения: 3 818
Свекърва ми беше ходила да пита защо е толкова висока цената на един кубик топла вода- десетина лева беше някъде тяхната- и й бяха казали, че се краде вода, затова се получава така, от самите абонати в абонатната, тоест от живущите. Казаха й, че трябва да се мине по всички апартаменти и да се проверят водомерите, обаче никой не е длъжен да ги пуска в къщите си, тоест те са с възрани ръце. Не знам дали не си измислят само, за да се оттърват от недоволни потребители.

Аз лично плащам 5лв. за един кубик вода.

# 10
  • Мнения: 2 407
40-45 лв за 4,5 кубика

# 11
  • Мнения: 1 449
98 лв за 11 кубика. Сметката за месеца ни е 146 лв при положение, че не ползваме парното. Мислех да се разправям, но като ви чета, май само ще си загубя времето #Cussing out

# 12

Я да си гледат работата. Минавам на бойлер. Нищо не давам. Кождери нещастни.

# 13
  • Мнения: 2 271
98 лв за 11 кубика. Сметката за месеца ни е 146 лв при положение, че не ползваме парното. Мислех да се разправям, но като ви чета, май само ще си загубя времето #Cussing out
Ние 92 лв за 13 кубика.

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
20 лева за 2 кубика

Общи условия

Активация на акаунт