как се появи или ще се появи вашето съкровище?

  • 4 367
  • 144
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Здравейте мами, аз искам да си поговорим на една тема относно нашите сладури, а именно дали сте планували вашето бебче или то просто ви изненада един ден когато най-малко сте очаквали. Лично аз много обичам децата и имах сериозна връзка с таткото от около 8г. и въпреки това бебчето ни ни изненада в края на лятото за което ни най-малко съжалявам. А вие...

# 1
  • София
  • Мнения: 6 011
Моето забременяване беше планувано.Женени сме от 3.5 години,но искахме първо да поработим и да си купим жилище.На мъжа ми бизнеса се разви достатъчно за да мога да остана вкъщи и спокойно да си отгледам детето.
Запланувахме си бебето за 2006 и целта беше постигната.

# 2
  • Мнения: 6 164
С мъжа ми го искахме и решихме да видим ще стане ли. Решихме да не се пазим, а то взе че стана от РАЗ!!! Mr. Green

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Ние с таткото си го бяхме планували и доста се потрудихме за това/около9-10 месеца/.Почти се бях отчаяла и когато най-малко очаквах newsm44 EFP preggo.След 9 месеца родих най-обичаното  newsm30 на света.

# 4
  • Мнения: 1 455
И двете бременности бяха планувани Peace
Първата бременност стана от първия път,а втората след 2-3 месеца опити. Wink

# 5
  • София
  • Мнения: 3 064
След 5 години чакане.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Оле, всички ли са планувани?

# 7
  • Мнения: 483
Не беше планувано. Това лято планирахме пътуване до Калифорния през отпуската на тати. Датите бяха избрани така че да тръгнем точно след като ми свърши  Embarassed
Датата за заминаване приближаваше, а на мен не ми идваше. Аз скоро бях започнала лечение на щитовидната жлеза и мензиса ми беше се объркал малко.
Почнах да се ядосвам че ще дойде точно като тръгваме, естествено какъвто съм карък  Joy
Аз все пак реших да си направя направя тест, за всеки случай. Направих теста и отидох да изпуша една цигара, дори се позамотах малко, дори на мъжът ми не казах че го правя, толкова бях сигурна че не съм бременна. Е като влязох в банята и видях теста, щях да получа удар. Както се сещате почивката отиде на кино Simple Smile и аз съм МНОООГО щАСТЛИВА  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 69
Планувано- поработихме само 10 дни усилено и стана

# 9
  • Мнения: 27 524
Не е изненада, правихме го планирано, очаквахме го  Hug

# 10
  • Мнения: 619
И двете си ги планувахме.  Wink

# 11
  • Мнения: 2 257
Планувано-непланувано... Три години го чакахме и в този смисъл беше не само планувано, а направо жадувано, но все пак ни изненада, защото аз се бях приготвила да си ходя в БГ и бях отписала възможността да е станало баш пък седмица-две преди полета ми за там. Simple Smile Но мъничето ни беше решило да не се прибирам в къщи тази година и в този смисъл се появи изненадващо, във възможно най-последния момент преди отиването ми в София за около 2 месеца. С най-голяма радост си останах тук и бременях цяло лято с удоволствие. Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 173
И ние бяхме планувани. С таткото имам 12 години връзка, преди да се вземем  Heart Eyes \ сега съм на 29 \ - всъщност той е първото ми гадже, сега имаме малко повече от 2 год брак, а за малкото съкровище поизчакахме, че трябваше първо апартамента да оправим, после кариерата и т.н. После я запланувахме, но не стана веднага и бързо - почти година опитвахме и вече тръгнахме по доктори, когато от семейното планиране една стара докторка ни каза - сега се прибирате вкъщи и започвате да правите секс всеки божи ден без пропукс  Crazy и след месец ми се обадете пак - е обадихме се - да и кажем, че съм бременна.  Grinning

# 13
  • Мнения: 260
Май ние сме единствените, които си имат бебче изненада Wink

# 14
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 516
Абсолютно планувано и много,много очаквано!

Общи условия

Активация на акаунт