Как се живее с бременна жена

  • 2 852
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
ми да де...ходих  Heart Eyes
даже не ходих, ами тичках  hahaha
ама нали тва викам - в рефлекса му е цаката  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 143
С мен по принцип е много трудно да се живее,но когато бях бременна беше ад.Горкия ми мъж Twisted Evil .

# 32
С мен по принцип е много трудно да се живее,но когато бях бременна беше ад.Горкия ми мъж Twisted Evil .

ми олекоти го малко де...поне докато не си бременна  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 143
С мен по принцип е много трудно да се живее,но когато бях бременна беше ад.Горкия ми мъж Twisted Evil .

ми олекоти го малко де...поне докато не си бременна  Mr. Green
Никакво олекотяване за него,навремето хората като му говореха ,че съм проклета да ги е слушал Joy .

# 34
еййй, ама и ти не си човек  Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 1 761
Питах мъжа ми.Каза,че разликата между преди,след и сега е,че по време на цялата бременност винаги имахме кисели краставички у дома.Обикновено не съм им фен.

Не сме се карали,даже ни беше приятно да ходим заедно на консултации,на йога за бременни,да купуваме количка и дрешки за бебето.
Не знам дали не му е било по-леко,защото и двамата много искахме това бебе.Не сме били изненадани или стресирани,когато разбрахме,че ще ставаме родители.

# 36
На мен, докато бях бременна, ми се е случвало не повече от 2-3 пъти, наистина, да ми се прияде нещо, което го няма в нас...а ми се струва, че е трябвало повече да се възползвам от ситуацията...все пак, кога друг път мъжа ми ще ми изпълнява всичките прищявки...може би го правим в голяма степен подсъзнателно това с мрънкането и постоянното искане на нещо...слабите трябва да се мачкат и манипулират все пак Twisted Evil

# 37
е има и глезени жени , то като забременееш не означава да си болен все пак. Joy

# 38
  • Мнения: 1 983
Хм, когато бременувах на сва пъти ми се дояждаше нещо, първия път в офиса ми шефа ядеше донати, а на мен ми течаха лигитеееее Blush, вечерта като се прибрах му казах, получих си донатите, не бяха същите, ама си ги изядох послушно, а втория път го болеше зъб посред нощ, тръгна към аптеката и му заръчах да ми купи киндер шоколадчета, това ми беше за 9 месеца, но пък колко бях чувствителан, ужас, издразнех ли се за нещо, дори минимално да е, обаждах му се, скандал за 5 мин, поревавах си още 5 и после всичко е ок Mr. Green
Но пък следродилната ми депресия беше страшна Crazy, не си мислете, че след раждането всичко ще мине Mr. Green

# 39
  • Мнения: 7 837
Усмихвах се лекичко, докато четях темата. Мда, имах моменти на умопомрачение. Сигурно скоро пак ще имам  Laughing Много се забавлявам, когато мъжът ми ме имитира, как съм се държала  Grinning


А на тази логика се хилих много  Laughing
Не знам дали не му е било по-леко,защото и двамата много искахме това бебе.Не сме били изненадани или стресирани,когато разбрахме,че ще ставаме родители.
Картинка, говорим за различни неща.

# 40
  • Мнения: 2 309
Аз бях жена-мечта-бремелинка Hug
Никави капризи Peace

Общи условия

Активация на акаунт