Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • няма значение
Здравейте,колко часа пригорвено АМ може да седи в шише,дъщеря ми я храня Фризовом.Благодаря предварително за отговорите bowuu Heart Eyes

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 07:34 от Vivi

# 1
  • рядко вкъщи
Най-много 1 час!То и на кутията трябва да си пише.След това започват да се образуват разни микроорганизми,които са вредни за бебето.Това се отнася за всички марки АМ,не само за Фризовом. alert

# 2
  • liebe ist fur alle da ( в АдА )
И аз тъи знам че само 1час може да седи.

# 3
  • Варна
Цитат
Най-много 1 час!То и на кутията трябва да си пише.След това започват да се образуват разни микроорганизми,които са вредни за бебето.Това се отнася за всички марки АМ,не само за Фризовом
АМ се приготвя непосредствено преди да го дадеш. Peace

# 4
Да най-много до час може да се папка Peace

# 5
  • Белгия/София
АМ се приготвя непосредствено преди да го дадеш. Peace

Peace

# 6
  • СОФИЯ
Непосредствено преди да го дадеш се приготвя.На някои млека наистина пише,че можеш да изчакаш до 1 час,но на някои не го пише.Следвай инструкциите на кутията и не рискувай.

# 7
  • наоколо
Винаги съм го приготвяла на момента.Ако не го изпие - хвърлям.Но и аз знам,че до 1 час нищо му няма на стайна температура.

# 8
  • София
Не повече от час Naughty

# 9
  • London, Sofia
До 1 час.

# 10
АМ се приготвя непосредствено преди консумацията.

# 11
  • Varna
Един час, после хвърляш и правиш наново. Не се съхранява и в хладилник. Най-добре го приготвяй непосредствено преди консумация, не предварително.

# 12
Един час, после хвърляш и правиш наново. Не се съхранява и в хладилник. Най-добре го приготвяй непосредствено преди консумация, не предварително.
Peace

# 13
На кутията на някои млека дори пише половин час.

# 14
  • днес тук, утре там...
АМ се приготвя непосредствено преди консумацията.
Peace

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт