Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

По-близо до звездите

Момичета,
когато правите мусака и пълнени чушки, задължително ли запържвате сместа Thinking
Има ли възможност пак да е на вкус като запържена, но да не се пържи, защото аз имам проблеми със стомаха  Sick , но съпругът ми харесва вкуса на запръжката и не мога да угодя и на него, и на себе си  ooooh!
Цитирай

Пловдив

Не запържвам. Вкуса според мен си остава същия. За мусака слагам всичко в суров вариант и става много вкусно , и за пълнени чушки е така. Пробвай с мусака мисля , че няма да усети. Very Happy
Цитирай

София

Аз задушавам. На вкус е като запърженото. Преди пържех, но заради децата сега задушавам.
Цитирай

София

Аз задушавам. На вкус е като запърженото. Преди пържех, но заради децата сега задушавам.

Peace
Цитирай

По-близо до звездите

Какво имаш предвид под задушаване в случая newsm78 Чувала съм, че някои слагат малко вода в мазнината. Това ли искаш да кажеш Thinking
Цитирай

София

Аз пък запържвам и не само мусака или сместа за пълнени чушки, но и при много други яденета.
Ако не ти понася запърженото за стомаха,  просто вместо мазнина слагай вода Peace
Цитирай
За пълнежа на чушките запържвам,а  за мусаката мусаката не.
Веднъж ми бяха останали варени картофи в повечко  и от тях направих мусака. Стана много вкусно.
Цитирай

Пловдив

ТРЯБВА ДА СИ ПРИЗНАЯ, ЧЕ ЗАПЪРЖЕНО ВСИЧКО Е ПО-ВКУСНО, НО И МОЯТ МЪЖ ИМА ПРОБЛЕМИ СЪС СТОМАХА СИ, А АЗ ОБИКНОВЕНО С ВРЕМЕТО, ТА ОТ ГОДИНА СЛАГАМ ВСИЧКО В СУРОВ ВИД - БУХ - И ПРИ ЧУШКИТЕ, И ПРИ САРМИТЕ, И ПРИ МУСАКАТА...... Laughing
Цитирай

Стара Загора

Да, запържвам. Peace
Цитирай

Стара Загора

много рядко запържвам,
за мусаката слагам доматен сок или вода ако нямам и задушавам моркови, лук и кайма и после при картофите в тавата
Цитирай

София

Не запържвам. Вместо това задушавам. Става много вкусно
Цитирай

Не,задушавам.Вкусът не се променя.
Цитирай

София

Задушавам или запържвам,но сурово -никога.Няма кой да го яде така от моите хора.Здравословно,но блудкаво-така е като не го обработиш предварително.Един живот живея,няма да робувам на такива неща.
Цитирай

Холандия/Хага

Не запържвам и не виждам разлика във вкуса на яденето Naughty. Всичко слагам в суров вид. Майка ми за мусаката чак картофите пържи Tired, едно, че става много мазно и второ, че после ме мъчат страшни киселини (а стомаха ми е здрав).
Цитирай

там някъде

Избягвам запържването по принцип  Peace а от както се роди Зори даже и запръжката на боба не я правя със запържване.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора