Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

Zeist, NL

Пускам темата тук, защото се подвизавам основно в 'Дом и семейство'. Ако модераторите решат, че не и е тук мястото, моля да я преместят.
Истински ме вълнува какво означава този форум за вас.
Аз съм тук от доста време.
С вас момичета съм споделила най-големите промени в живота си. Къде анонимно, къде не...
Загубих бебе, ожених се, разведох се, нова бременност, нов мъж, нов живот, проблеми, раздели...
Без ваша помощ нямаше да се справя...
Напоследък се хващам, че като имам проблем го споделям тук, не търся приятелките си.
Всички вие бяхте до мен в най-красивите и най-черните мигове от живота ми...
Дори първият смс след като се роди синът ми беше до тити от ноемврийската група...
Благодаря ви, че ви има, благодаря ви за подкрепата, благодаря ви за всички съвети, които съм получила тук...
Обичам ви... Много Hug
Цитирай

ВАРНА

Аз съм само от 3 месеца във форума...,но ми липсва дори само за ден-два ,ако има проблем с Интернета или пък сме в провинцията.Все още се притеснявам да споделям дълбоки  лични проблеми,но може би е въпрос на време...Бих го направила-събирам смелост!Пробвах веднъж, уж анонимно, да вляза във форума,ама ...технически проблем се яви-системата не ме допускаше нещо и то при няколко опита.Явно не ги умея нещата.
   Форумът за мен е мн.ценен,полезен,разчитам основно на него,за да се информирам по актуални в-си и ежедневни проблеми.

Цитирай

Резерват "Северозапад"

Аз използвам форума за забавление основно Laughing...преди по-често търсех конкретна информация.
Не пускам теми свързани с личният ми живот и не търся съвети почти за нищо Wink.
Цитирай

София

Общо взето приемам форума като теб.
Търся информация, помощ, подкрепа в трудни моменти.
Опитвам да помагам и да насърчавам тези, които са се отчаяли.
Забавлявам се и се разтоварвам.

Цитирай

Правец

Форума за мен е все едно съм седнала на кафе с мнооого приятелки и с всяка една си говорим по различни теми ... споделяме идеи, даваме си съвети, смеем се, плачем, спорим, и най- важното е - забавляваме се  ...  Hug
А аз обичам сбирките с приятели  Very Happy
Цитирай

София

Забавлявам се, разтоварвам се, намирам необходимата ми информация, почивам си от работа.
Не споделям прекалено лични неща и не търся съвети относно личния си живот.
Мисля, че някои хора тук прекалено много се вживяват във форума  Thinking
Цитирай

Във форума съм от 1 година. Разтоварвам се, намирам нови приятели, полезна информация...
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

мисля, че минах билото...
сега се спускам Wink
Цитирай

на лунната пътека

Аз съм във форума от ноември 2004 г. - основно го ползнам за информация и подкрепа, когато имам труден момент, но при мен е и като наркотик повече от два дни не мога да издържа без да вляза и да разгледам темите  Mr. Green
Цитирай

Във форума съм от 1 година. Разтоварвам се, намирам нови приятели, полезна информация...

и аз така Very Happy
Цитирай

Има много детски смях.

Аз използвам форума за забавление основно Laughing...преди по-често търсех конкретна информация.
Не пускам теми свързани с личният ми живот и не търся съвети почти за нищо Wink.

the same  Wink
Цитирай

Шопия

Кошче за душевни отпадъци.
Цитирай

Gorna Orqhovica

Ако Шани ми позволи да и' използвам метафората-катеря се по билото,харесва ми Smile
Цитирай

Източник на информация и забавно изкарване на свободното време (когато го имам де)
Цитирай

Велико Търново

Неизчерпаем източник на информация почти от всяко естество,отърсване от сивото ежедневие,когато се свежда то до майчински и домакински задължения,емоционялно зареждащо ми действа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора