Хотел ол инклузив

  • 23 897
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 101
Моля, споделете с мен идеи за хубав хотел на морето, по възможност да е ол инклузив, без значение къде. Някъде, където сте били и сте останали наистина доволни  Grinning

Благодаря Ви предварително за отговорите  Hug

# 1
  • Мнения: 674
Хотел Азалия в варненския курортен комплекс "Св.Константин".
Страхотно красив подреден луксозен хотел на що годе добри цени.
На брега на морето е с СПА комплекс а външната му архитектура е просто уникална!!  bouquet bowuu

# 2
  • Мнения: 4 668
От сайта на Азалия се разбира , че не е ол - инклузив , а закуска и вечеря или само закуска  Rolling Eyes
Може аз да не съм разбрала нещо ...

Аз като почитател на Албена  Peace мога да препоръчам два хотела - " Албена Бийч клуб " **** - хотелът е на брега на морето , страхотна храна , просто без забележки , всякакви екстри - риби , скариди , плодове и сладолед и изобщо каквото се сетиш .
Хотелът не е суперлукс , но за мен е страхотен .

Другият ми любим в Албена е хотел Калиакра - същите условия , да не се повтарям .
Разгледай ги  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 9 935
Ифа Несебър Бийч Ризорт - между Несебър и Равда.

# 4
  • Мнения: 4 668
Ифа Несебър Бийч Ризорт - между Несебър и Равда.

А , този е много готин наистина  Peace
Само че там почти няма плаж ... в смисъл много е тясна плажната ивица .

# 5
  • Мнения: 1 937
Много ми похвалиха един от трите - Несебър бей, Несебър Маре и Несебър палас, но не помня кой точно. Confused
Моля, ако някой е бил там, нека сподели впечатления!

# 6
  • София
  • Мнения: 9 935
Ифа Несебър Бийч Ризорт - между Несебър и Равда.

А , този е много готин наистина  Peace
Само че там почти няма плаж ... в смисъл много е тясна плажната ивица .

Така е, за съжаление Sad

Много ми похвалиха един от трите - Несебър бей, Несебър Маре и Несебър палас, но не помня кой точно. Confused
Моля, ако някой е бил там, нека сподели впечатления!

Ние бяхме в Бей, аз лично съм много доволна, стаята ни беше много голяма и хубава, храната беше много вкусна. "Маре" ми се стори малко "зацапан"  сигурно защото е първият от трите и е ползван повече. Палас това лято му беше първи сезон, малко кичозно около рецепцията, но имаха хубав бар Simple Smile, предполагам че стаите са по-луксозни, иначе едва ли има някаква разлика с останалите два.

# 7
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
А помните ли какви бяха цените на ден за ол – инклузив?
И за активния сезон ли говорим или извън него?

# 8
  • Мнения: 1 417
А помните ли какви бяха цените на ден за ол – инклузив?
И за активния сезон ли говорим или извън него?

И аз се интересувам за какви цени става въпрос долу горе. А някой да има впечатления от Хелена бийч, Сандс?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
http://www.magnoliabg.com/bg/start.htm
Бяхме там м.г. Препоръчвам го с 1000 ръце. Ол-инклузив има дори на плажа, позлваш 2 басейна с 2 ресторанта с 2 барпуул-а, с 2 лоби бара и т.н. Има и СПА в хотела. На 5мин. си от плажа, зелено, чисто и мнооооооооого тихо.
Само на 1-2 спирки си от Златните и на 1 от Дружба.
Абе невероятна работа  Peace
Мисля че беше по 65лв./ден на човек. 2-ма възрастни с 1 дете до 12г. -->плащат само големите. Детето е безплатно. 2-ро дете под 12г.= 1/2 цена на възрастен.

Дерзайте   bouquet

# 10
  • Мнения: 4 668
Шани , ами то излиза х 130 лв. на ден , много добре , ако е така и то с ол инклузив  Peace. На Албена си е 200 - 220 лв.
А има ли разлика между Магнолия 1 и 2 ?
Видях , че има много тревни площи - детето ще има да тича ...
Храната хубава ли е ?

А , още нещо искам да питам , което много ме вълнува - шумно ли е ? Защото на повечето такива места вечер организират разни дискотеки  по басейните до никое време , а през деня крещят аниматори  Rolling Eyes
И ако да , къде точно да си вземем стая , за да не се чува  newsm78

Последна редакция: чт, 22 фев 2007, 11:03 от Pipinka

# 11
  • Мнения: 4 668
Току що се обадих в МАГНОЛИЯ и за лятото не приемат никакви резервации от български туристи  Confused.  Сключили са договори само с руски , немски и полски туристически агенции и ако евентуално останело нещо свободно - тогава . Но рискът е голям защото , ако разчиташ на хотела могат в началото на юли , да ти кажат за 10 юли примерно има ли места или не ... жалко  Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 1 429
За съжаление в Албена е такава политиката, тъй като имат договори с големите туроператори, първо те си пълнят контингента и като се види колко стаи остават - тогава се пускат свободно настаняване. Понеже съм поработила 6г там , та затова се намесвам:) Около месец-два по-рано е реално да ти направят резервация. Иначе хотелите са хубави, дори и тези на 2 линия - там е далеч по - спокойно, освен Магнолия и Вита Парк е хубав ( има много готини къщички за семейства), и Ралица ... В сайта можеш да ги разгледаш: www.albena.bg.

ooo, изтъпяла съм тотално, сега видях, че говорите за други магнолии, просто и в Албена има хотел Магнолия, и в Приморско също, и аз реших, че говорите за тях. Време ми е за отпуска..... Shocked

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Току що се обадих в МАГНОЛИЯ и за лятото не приемат никакви резервации от български туристи  Confused.  Сключили са договори само с руски , немски и полски туристически агенции и ако евентуално останело нещо свободно - тогава . Но рискът е голям защото , ако разчиташ на хотела могат в началото на юли , да ти кажат за 10 юли примерно има ли места или не ... жалко  Sad

Пипинка, абсолютно си е така. 2006г. също си беше терзаене, дали ще ни приемат... ето Темата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=111365.20

Но все таки всички, дето искахме да сме там, бяхме.

Сега на останалите ти въпроси.
Много е чисто и тихо. По-тихо е в М1, определено. Гледката от терасите на М2 (висок етаж) била невероятна. Понеже там е вечерната забава (в М2), не е препоръчително да сте на нисък етаж. Чувало се... Но на 4-5-ти етаж било супер.
Ние бяхме в М1. Адска тишина, спокойствие и чистота.
Понеже бяхме края на август и началото на септември плащахме по 2 вида цени. Та май от септември беше по 55лв. на ден на човек... нещо такова беше...
Храната е супер. Алкохолът - тоже.
Ол-инклузив има и на плажа (пици, риба, картофи, салати, бира и безалкохолно, мин. вода, плодове, сладолед и дребни сладки, както и пастички и тортички), както казах. А там ти се полага безплатно чадър и мини шезлонг. Плажа е много голям и не видях никаква гъчканица да има. Има мрежа за плажен волейбол, както и врати за мини-плажен мач. Между 2-та хотела има и тенискорт(ове  newsm78). Водата в басейна на М1 е минерална.

Уф, не знам още какво да похваля... там е раят.  Hug

# 14
  • Мнения: 4 668
Шани , благодаря  Hug
Ще се пробвам за там , казаха ми ако се обадя през май , че можело нещо да направят  Rolling Eyes

Ако дотогава не съм решила на 100 % да си ходя пак на Албена , там поне си знам , че за мен винаги ще има стая в хотела  Laughing
Но много ми се искаше да сменим обстановката ...

Общи условия

Активация на акаунт