Миялна машина-има ли смисъл?

  • 29 686
  • 157
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 640
Цоцоланче,браво!А дано твоята е монтират бързо и да я мяташ,че и съвети да даваш!Аз ще питам много,ама още не му е дошло времето на питането. Confused SadМоят замина и ме остави да си гледам миялната като украса на кухнята.А детето все я наобикаля,отваря,пъха плюшки в нея! Confused Sad

    ДЖЕМА,ЕЛИСС-пак благодарности към вас- newsm51 smile3525  love001

# 121
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
За или против - ще ви кажа по-късно дали си блъскам главата в стената  Banghead Banghead Banghead  ама мъж ми ми купи Мидеа, ето този модел - http://www.midea-bg.com/index.php?page=shop.product_details& … art&Itemid=26

Ходихме и в Технополис, имаше Беко - 460лв., ама мъж беше отделил за тази работа 350 лв. и това си е. направи компромис с 30лв. отгоре и повече каза - не!

Случили, не случили - това е положението! Да ми е честита!

Честито и от мен!   bouquet После да разкажеш как е. Какъв енергиен клас е машинката?

# 122
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
По-добре Beco, отколкото Мидея. Peace Индезит и Краун- твърдо- не. #2gunfire

Феята- честито за машината, да си я ползваш със здраве.   bouquet

eliss, гелът е Калгонит- печатна грешка.

А защо не Индезит, какво им е?
За ВЕСО мисля, че е турска. И за нея нищо не знам.
 Може ли някой да даде съвет?

# 123
  • Мнения: 11 607
Енергиен клас - втори В, но разликата била само една крушка, а и зависело какво било натоварването! Обясниха ни,че това за енергийния клас било доста относително.

Свързаха ми миялната машина и тази вечер ще я изпробвам. Не е лошо някоя мама с опит да даде съвет точно как се пуска миялна машина. Купих си таблетки 5 в 1 и след малко зареждам!

дано излезе сполучлива! Благодаря за пожеланията!

Unknown_lady ти си наред да черпиш! А Феята чака свързване!

# 124
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Ама разбира се! Че как съм й се наточила ... Само чакам някой да се обади да каже нещо и за Индезит-а. Аз видях, че енергийния клас е един за миене и друг за сушене на много миялни. Има едни миялни с клас ААА, обаче са много скъпи, май такава няма да ме огрее  Mr. Green

# 125
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ами мисля, че Беко е за предпочитане пред китайска,моята е турска, но Бломберг.Но ги правят на едно място с Беко явно,защото вътрешността им е еднаква напълно. Моята е перфектна и не ме притеснява,че е турска, стига да не се разваля.Имам я от близо година.Пускала съм тук много снимки+ на измити в нея съдове.
А от Индезит като цяло имам лошо впечатление,не специално миялна. Но изобщо не разглеждам уреди с тази марка като алтернатива. #2gunfire Недоволна съм от готварската си печка, а моя приятелка от пералнята си.
Моята е клас ААА за 629 лв,има и други екстри, ако не беше турска щеше да ми струва мнооого повече. Но ми препоръчаха такава точно тук във форума- мами, които са я ползвали.

# 126
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Не съм чувала за Бломберг, можеш ли да дадеш линк да я видя, ако има. Дали ги има в Технополис и  Техномаркет? Какви са й екстрите и знаеш ли колко ток харчи приблизително?
Моята печка също е Индезит и за сега съм доволна, затова и гледам  Simple Smile

# 127
  • Мнения: 96
Най-добрата инвестиция в кухнята ми.Моята е 45 см.дълга,не съм сигурна за колко комплекта беше.Голямо удобство си е.Аз съм обикновенно сама и не хапвам много,затова я пускам на около 4-5 дена.Ако мъжът ми е тук,през ден.И понеже в ежедневието си забравям да и благодаря винаги ама абсолютно винаги го правя след като сме имали гости.

# 128
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Само в Технополис ги има, ето линк, втората е по-готина, ама и парите са готини. Laughing
http://www.technopolis.bg/scatf.php?id=68&f=5262

Ето я моята :


Тук можеш да видиш повече снимки :
http://show.7ya.ru/private.aspx?RubrID=108125

Има ги и във вариант 45 см, но на сайта не са показани.

Последна редакция: вт, 06 мар 2007, 22:50 от Джемма

# 129
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Много благодаря за линка. Обаче тази миялна ще ми е голяма по размери. Ако наистина има от тези - 45 см., може би ще се ориентирам натам  Simple Smile

# 130
  • Мнения: 11 607
Направих сефтето на миялната - доволна съм!

# 131
  • Мнения: 2 926
Аз лично не съм фен на миялните машини.
Когато живеех още при родителите ми, имахме миялна машина и някак си не ми допада идеята цял ден да събирам тенджери, тави и чинии и мазнините да ми засъхват по тях.
Иначе за по-голямо семейство сигурно е удобно...незнам newsm78

# 132
  • Тайна, майна
  • Мнения: 235

Това е мойто Марче. Не съжалявам нито ден, че си я купих. Само да беше малко по-голяма, че някои тенджери и тави не влизат.
Само двама сме, пускам я горе-долу през ден.

# 133
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Току що си купих ВЕKО - то. Клас А, за 10 комплекта, от Технополис. Лимита ми беше 500лв, машинката е 490 Simple Smile Нямам и място за по-голяма. Довечера ще ми я докарат и утре ще пробвам как е. Мисля да я пускам всяка вечер. Може ли някой да ми каже какви консумативи да купя на първо време, че не съм на ясно и нямам никаква представа? Ще купувам от Кауфланд.  Може ли вместо таблетки да ползвам някакъв гел и какъв да бъде?  Ще съм ви много благодарна за съветите    bouquet

Последна редакция: ср, 07 мар 2007, 22:37 от Unknown_lady

# 134
  • Мнения: 11 607
Честито Unknown_lady ! Тук същата струва 459лв. ! Бързо да ти я монтират и със здраве да си я ползваш! Аз вече 2 пъти мих с миялната или с Марчето както казва Shonny ! Аз си взех от Метро Калгонит 5 в 1. Ако някой може да даде повече яснота относно препаратите, няма да е зле! Марчето бива за сега! Тавите какви хубави ми ги изкара, а от 2-те ми цедки за кафе си личи  коя е минала и коя - не през миялната машина!

Общи условия

Активация на акаунт