Миялна машина-има ли смисъл?

  • 29 692
  • 157
  •   1
Отговори
# 150
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
Да не пускам нова тема - да ви попитам- миете ли тефлонови съдове в миялната newsm78
Наскоро си купих нова тавичка за кекс и като разгледах етикета видях, че миялната е задраскана.
Да, мия ги редовно в миялната. Никакви проблеми.

# 151
  • София
  • Мнения: 7 789
Да не пускам нова тема - да ви попитам- миете ли тефлонови съдове в миялната newsm78


Не, побелява им дъното.  Naughty

# 152
Купих си оня ден миялна машина мидеа от малките. Още не са ни я монтирали, но аз се чудя къде би могло да се сложи препарата. Никъде в упътването не пише къде се слага препарата и какъв трябва да е . На ътрешната страна на вартаичката има едно леко вдлъбнато местенце на което пише detergent ( препарат) .....
А ако има някой с такава машинка некда каже и какъв препарта използва !
Точно там се слага препарата.
И аз съм с малка Мидея от 3 години и съм много доволна!
Ползвам прах АРО от Метро закупен, произвежда се в Германия за веригата Метро!

Купих си оня ден миялна машина мидеа от малките. Още не са ни я монтирали, но аз се чудя къде би могло да се сложи препарата. Никъде в упътването не пише къде се слага препарата и какъв трябва да е . На ътрешната страна на вартаичката има едно леко вдлъбнато местенце на което пише detergent ( препарат) .....
А ако има някой с такава машинка некда каже и какъв препарта използва !
Точно там се слага препарата.
И аз съм с малка Мидея от 3 години и съм много доволна!
Ползвам прах АРО от Метро закупен, произвежда се в Германия за веригата Метро!


Аз ползвам Калгонит от години и съм много доволна!Препоръчвам ви го. Опитайте за да видите разликата.

# 153
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Мия тефлон без проблеми.

# 154
  • Мнения: 11 607
Мия тефлон без проблеми.

Я да ми обясните това сериозно ли е за тефлоновите съдовете???Че ако ми отидат нещата Тефал, купени от скъпата ми половинка, на кино...ще има строй се преброй се!

# 155
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, аз съм напълно сериозна. Не ми беше жалко да пробвам с тиганите. Но с казанчето на хлебопекарната не сме я да пробвам, на нея също пише,ч е не става за миялна. Защото не мога после да си намеря резервно, ако ако го заносам. А тиган винаги мога да си купя. Докато не рискуваш, няма как да разбереш дали става за миялна или не. Laughing

# 156
  • Мнения: 505
Това за тефлона - нито ще побелее, нито ще падне веднага. Просто на някои от по-евтините съдове им е по-неустойчиво покритието и сравнително бързо се изтърква. Имам дълъг опит. Съдовете, които имат знак за миялна, още си ги ползвам. Междувременно съм извърлила куп тавички - в началото мити само наръка, после като разбрах че са калпави, взех да ги слагам и в миялната - не ми беше жал. Сега си търся съдове със знак за миялна.

# 157
  • София
  • Мнения: 11 701
Вчера ми се развали миялната и съм като болна.Няма да коментирам дали има или няма смисъл от нея.Само ще допълня,че с хубавто лесно се свиква,трудно се отвиква.
А за тефлоновите съдове и моите са побелели,ама не съм се досетила,че е от миялната.Имам три такива тенджери,двете са български на някаква варненска фирма Одесос май,третата е на Тефал.

Общи условия

Активация на акаунт