Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

  • 21 фев. 2007, 11:19 ч.

Моля за мнение

  • 279
  • 2
  •   1
Отговори
  • Горно нанадолнище
  • Мнения: 2 005
Изписаха ни антибиотик-Аугментин,но детето получи разстройство от него.Вече го пием четвърти ден.Как мислите:опасно ли е?Докторката каза да го пием поне 5 дни и тогава да го спрем.Прочетох листовката ,в която пише като странични ефекти-разстройство.Давам му постоянно водичка и сокове,за да не се обезводни Rolling EyesНо пък иначе е жизнен-палавника и това не му пречи да си върши пакости rotfImao

# 1
  • Мелбърн, Австралия
  • Мнения: 3 116
И ние при прием на същия антибиотик получихме зверско разстройство Sad Нищо не помогна нито ентерол, нито хидрасект Sad
При нас обаче разстройството продължи около месец с променлива сила поради прием и на други лекарства. Детето отслабна видимо, но в момента в който спрях всички лекарства, разстройството спря от раз и нещата си дойдоха на мястото.

Не е лошо да споделиш с педиатъра за проблема. Можеш да вземеш има един сок на Хип ОСР200, който ни помогна донякъде и да даваш само храна която запича. Друго спасение няма. Ще се оправите известно време след като спрете антибиотика Sad

# 2
  • Мнения: 207
аз също имам проблеми със този антибиотик,след всеки прием дъщеря ми го повръщаше
вече не го ползваме,наистина има много странични ефекти ,но при всяко дете е различно,други деца имат добра поносимост към него

Редакция на ключовите думи на тема





Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт